Цереброкурин инструкция по применению

Цереброкурин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Цереброкурин раствор д/ин. 2 мг/мл по 0,5 мл в амп. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7516/01/01 от 14.12.2012. Приказ № 1048 от 14.12.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 мл розчину містить 2 мг Цереброкурину (активних нейропептидів, отриманих із мозку ембріонів великої рогатої худоби);допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій, хінозол.

Основные физико-химические свойства:

прозора рідина світло-жовтого кольору.

Производитель:

НИР, ООО, г.Киев, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Психостимулирующие и ноотропные средства. Пирацетам.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Пептидний модулятор Цереброкурин® виявляє позитивний вплив на вищу нервову діяльність, в основі якого лежить активація енергопродукуючої та білоксинтезуючої функції нервових клітин, підвищення активності синаптичного апарату нейронів. Цереброкурин® сприяє збільшенню діаметра мітохондрій, збільшенню їх площі в одиниці об’єму та відновленню мієлінових оболонок у нейроцитах мозку, мозаїчне руйнування яких відбувається при гіпоксичному ураженні нейроцитів. Препарат чинить виражену ноотропну та вазоактивну дію, виявляє регулюючий вплив на біоелектричну активність мозку. Цереброкурин® покращує артеріальний та венозний церебральний кровообіг. Ноотропна, гіполіпідемічна, гепатопротекторна, анаболічна дія сприяє реституції порушених функцій центральної нервової системи, обумовлених як функціональним, так і органічним ураженням головного мозку, нормалізації емоційно-мнестичних функцій, розширює діапазон адаптаційно-пристосовних реакцій, що сприяє успішній фізичній, психічній та соціальній реабілітації хворих із нервовими та психічними захворюваннями.При спадководетермінованих і генетично обумовлених захворюваннях Цереброкурин® чинить стабілізуючий ноотропний ефект.Фармакокінетика. Вивчення фармакокінетики неможливе, оскільки активні нейропептиди, які входять до складу препарату, присутні в організмі у вигляді високомолекулярних білків-попередників, біосинтез яких відбувається у постнатальний період.

Показания к применению:

Захворювання, які характеризуються порушеннями функції центральної нервової системи, зокрема різні форми нейроциркуляторної дистонії, хронічні ішемічні дисциркуляторні та післятравматичні енцефалопатії, залишкові явища гострого порушення мозкового кровообігу. Як допоміжний засіб – після перенесених нейрохірургічних реконструктивних операцій на магістральних судинах голови, при хворобі Альцгеймера, синдромі Бінсвангера (ішемічний перивентрикулярний аріолізм), при синдромі хронічної втоми та віковому слабоумстві судинного ґенезу; деменції змішаних форм, інтелектуальних динамічних порушеннях, психоорганічному синдромі з інтелектуальною недостатністю; наслідках енцефаліту; хворобі Дауна, синдромах Ретта та Мартіна-Белла. В офтальмологічній практиці – синільна макулодистрофія (суха та волога форми), висока ускладнена короткозорість, стани після відшарування сітківки, часткова атрофія зорового нерва, посттравматична макулодистрофія, центральна серозна хоріоретинопатія, непроліферативна діабетична ретинопатія без вираженого набряку макулярної ділянки, глаукома з компенсованим внутрішньоочним тиском. У педіатричній практиці – при затримці психічного розвитку та мовлення, вродженій алалії та дислексії, наслідках інсульту з афазією, церебральному паралічі з психомовною затримкою (нетяжкого ступеня), апалічному (декортикаційному) синдромі – у підгострому періоді та при його наслідках без частих епілептичних нападів, наслідках енцефаліту або черепно-мозкової травми з розладами інтелектуальних функцій та стійких цефалгіях, млявих паралічах. У неонатальному періоді – при помірній та тяжкій асфіксії, наслідках тяжкої хронічної гіпоксії.

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, період годування груддю.

Особенности применения:

Призначати з обережністю при схильності до алергії. Пацієнтам з епілептичним статусом та нападами застосовувати Цереброкурин® бажано під наглядом лікаря. Дітям не рекомендується застосовувати Цереброкурин® на ніч.У педіатричній практиці новонародженим та дітям віком до 3 років лікування препаратом слід проводити в умовах стаціонару. У період лікування препаратом не слід вживати алкоголь.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Цереброкурин® не рекомендується застосовувати жінкам у період вагітності та годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Клінічні випробування не виявили впливу Цереброкурину® на здатність керувати автотранспортом та працювати з іншими механізмами.

Дети:

У педіатричній практиці застосовувати з перших днів життя.

Способ применения и дозы:

Цереброкурин® вводити внутрішньом’язово. Дорослим застосовувати по 2 мл щоденно. Мінімальний курс лікування – 10 ін’єкцій (20 мл). Хворі з тяжкими органічними ураженнями головного мозку, хворобою Альцгеймера потребують більш тривалого лікування; курс може бути збільшений до 40 ін’єкцій, повторні курси рекомендується проводити 2-3 рази на рік. У педіатричній практиці застосовувати з перших днів життя і до 6-місячного віку – по 0,5 мл через день, на курс лікування – 3-5 ін’єкцій; віком від 6 місяців до 1 року – по 0,5 мл через день, на курс лікування 10 ін’єкцій; дітям віком 1-3 роки – по 1-2 мл через день, курс – 10 ін’єкцій (в умовах стаціонару); 3 роки і старше – 2 мл через день, 10-20 ін’єкцій. Доцільні повторні курси (2-4) через 1-3 місяці. В офтальмологічній практиці Цереброкурин® вводити внутрішньом’язово: по 2 мл щоденно або перші п’ять ін’єкцій внутрішньом’язово, потім 1 мл перибульбарно, 1 мл внутрішньом’язово. Ін’єкції здійснювати щоденно, без перерви. Мінімальний курс лікування – 10 ін’єкцій (20 мл).

Передозировка:

Випадки передозування препарату не спостерігались.

Побочные действия:

Можлива індивідуальна чутливість до компонентів препарату. При застосуванні лікарського засобу при лікуванні дитячого церебрального паралічу із симптоматичною епілепсією можуть очікуватися такі побічні реакції, як почастішання приступів, головний біль, надмірна збудженість.

Лекарственное взаимодействие:

Будь-якої взаємодії не спостерігалося.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці, при температурі від +4 оС до +10 оС, у недоступному для дітей місці. Не заморожувати!

Форма выпуска / упаковка:

По 0,5 мл в ампулах № 5;по 2 мл в ампулах № 10 у картонній упаковці з полімерною чарунковою вкладкою.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Несумісність

Не виявлена.

Місцезнаходження

02160, м. Київ, Харківське шосе, 50.тел./факс: (044) 559-70-30; 296-84-76.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Цереброкурин
Производитель:НИР, ООО, г.Киев, Украина
Форма выпуска:

По 0,5 мл в ампулах № 5;по 2 мл в ампулах № 10 у картонній упаковці з полімерною чарунковою вкладкою.

Регистрационное удостоверение:№ UA/7516/01/01 от 14.12.2012. Приказ № 1048 от 14.12.2012
МНН:Mono
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 мл розчину містить 2 мг Цереброкурину (активних нейропептидів, отриманих із мозку ембріонів великої рогатої худоби);допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій, хінозол.

Фармакологическая группа:Психостимулирующие и ноотропные средства. Пирацетам.
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама