Цетринал инструкция по применению

Цетринал фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Цетринал сироп, 5 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3075/02/01 от 20.07.2006. Приказ № 499 от 20.07.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

5 мл сиропу (одна мірна ложка) містить 5 мг цетиризину дигідрохлориду;допоміжні речовини: сахарин натрію, гліцерин, пропіленгліколь, сорбітовий сироп, метилпарабен, пропілпарабен, оцтова кислота льодяна, банановий ароматизатор, ацетат натрію, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

безбарвний прозорий сироп, із специфічним запахом;

Производитель:

Абди Ибрахим Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., Турция

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства - антагонист H1-рецепторов.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Цетиризин дигідрохлорид – антигістамінний засіб, що має селективну Н1-антагоністичну дію без антихолінергічної та антисекреторної дії. Оскільки він не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр, коли вживається в терапевтичних дозах, не викликає седативного ефекту. Цетиризину дигідрохлорид гальмує як алергічні реакції на початковій стадії, так і алергічні реакції на пізній стадії шляхом сповільнення виділення гістаміну і міграції еозинофілів, послабляючи таким чином пізню алергічну реакцію. Препарат також блокує всі реакції, викликані ВІП (вазоактивним інтерстиціальним поліпептидом) та поліпептидом Р, що задіяні в алергічних реакціях.Фармакокінетика.Після прийому цетиризину в дозі 10 мг максимальний рівень у крові 0,3 мкг/мл досягається через 30 – 60 хвилин. Препарат міцно зв’язується з протеїнами плазми, період напіввиведення з плазми становить 11 год. Нирковий кліренс – 30 мл/хв.

Показания к применению:

Сезонний алергічний риніт, алергічний кон’юнктивіт (сінна гарячка), хронічний цілорічний алергічний риніт, хронічна ідіопатична кропив’янка.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату або до гідроксизину.Діти віком до 2 років.

Особенности применения:

Слід бути обережними та вживати зменшені дози препарату пацієнтам із нирковою недостатністю помірного ступеня тяжкості, пацієнтам з порушенням функції печінки. Цетиризин повільніше виводиться у хворих літнього віку, тому для цих пацієнтів потрібне корегування дози.Вагітність та лактація. Препарат не слід приймати в період першого триместру вагітності. У II та III триместрах вагітності препарат призначають тільки за суворими показаннями.Препарат проникає в грудне молоко, тому в період лікування рекомендується припинити годування груддю. Вплив на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами. Оскільки препарат викликає у деяких пацієнтів сонливість, слід дотримуватися обережності при керуванні автомобілем та роботі з іншими механізмами на початку лікування.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям віком від 12 років – по 10 мл (2 ложки) сиропу щодня. При необхідності добова доза у 10 мл може бути розподілена на два прийоми (5 мл вранці та 5 мл ввечері). Дітям віком від 6 до 12 років – 5 –10 мл (1–2 ложки) сиропу в день залежно від тяжкості захворювання. Дітям віком від 2 до 5 років або дітям, у яких маса тіла менше 30 кг – 2,5 мл (1/2 ложки) сиропу в день, тривалість лікування максимум 4 тижні. Період лікування може тривати залежно від типу захворювання. При сезонному алергічному риніті курс лікування триває 20–40 днів. Пацієнтам із нирковою недостатністю та порушенням функції печінки дозу повинен призначати лікар індивідуально, зменшуючи ії до 5 мл на добу та меньше. Препарат приймають перед або після їжі. Бажано приймати регулярно в один і той самий час.Дозування – мірна ложка з градуюванням 1,25, 2,5 та 5 мл.

Передозировка:

При випадковому або свідомому передозуванні першим симптомом є сонливість. Можлива поява свербежу, висипу, затримка сечовипускання, тремтіння і прискорення серцебиття. Слід намагатись викликати блювання у пацієнта. Рекомендується промивання шлунка, призначення активованого вугілля і проносних засобів, а також нагляд за функціями серцево-судинної та дихальної систем. При необхідності проводять симптоматичну терапію.

Побочные действия:

Тимчасовий головний біль, запаморочення, сухість у роті, сонливість, підвищена стомленість, ксеростомія, ларингіт, біль у животі, діарея, кашель, нудота, блювання, шкірно-алергічна реакція, ангіоневротичний набряк.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному призначенні цетиризину і теофіліну може спостерігатись збільшення концентрації в сироватці і відносне передозування цетиризину в зв’язку зі зниженням кліренсу.У період лікування цетиризином не слід вживати алкоголь і препарати із седативним ефектом.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25оС.Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

У флаконах об’ємом 100 мл або 200 мл з мірною ложкою ємністю 5 мл, у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічні назви: цетиризин, [2-[4-[(4-хлорфеніл)фенілметил]піперазиніл]етокси] оцтова кислота;

Форма випуску

Сироп.

Заявник

Тріфарма Ілач Санаї ве Тіджарет А.Ш., Туреччина.Адреса виробника. Хадимкой Йолу Хошдере Мевкіі, Йозгюр Наклійат Аркаси Хадимкой, Стамбул, Туреччина.Адреса заявника. Корі Шехітлері № 23, 34394 Зінджірлікую, Стамбул, Туреччина.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R06AE07:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Цетринал
Производитель:Абди Ибрахим Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., Турция
Форма выпуска:У флаконах об’ємом 100 мл або 200 мл з мірною ложкою ємністю 5 мл, у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3075/02/01 от 20.07.2006. Приказ № 499 от 20.07.2006
МНН:Cetirizine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

5 мл сиропу (одна мірна ложка) містить 5 мг цетиризину дигідрохлориду;допоміжні речовини: сахарин натрію, гліцерин, пропіленгліколь, сорбітовий сироп, метилпарабен, пропілпарабен, оцтова кислота льодяна, банановий ароматизатор, ацетат натрію, вода очищена.

Фармакологическая группа:Антигистаминные средства - антагонист H1-рецепторов.
Код АТХ:R06AE07 - Цетиризин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама