Д-Воид инструкция по применению

Д-Воид фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Д-Воид спрей наз., доз. 0,01 % по 5 мл (50 доз) во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5750/01/01 от 22.01.2007. Приказ № 19 от 22.01.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: desmopressin; 1 мл спрею містить десмопресину ацетату 0,1 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид, кислоти лимонної моногідрат, динатрію гідрофосфату дигідрат, бензалконію хлорид (50% розчин), вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

безбарвний, прозорий розчин.

Производитель:

Сан Фармасьютикал Индастриз Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Гормоны гипофиза и гипоталамуса.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Десмопресин – це структурний аналог природного гормону аргінін-вазопресину. Десмопресин отриманий внаслідок змін у побудові молекули вазопресину – дезамінування 1-цистеїну й заміщення 8-L-аргініну на 8-D-аргінін. Ефект препарату досягається завдяки збільшенню проникності епітелію дистальних відділів звитих канальців для води і підвищенню її реабсорбції. Десмопресин зменшує об’єм сечі, що виділяється, і збільшує її осмолярність, одночасно знижує осмолярність плазми крові. Це призводить до зниження частоти сечовипускання, нормалізації співвідношення нічного діурезу щодо добового. Дія препарату починається протягом 1 години і триває 8 - 12 годин. Фармакокінетика. За умови інтраназального застосування біодоступність десмопресину становить приблизно 10%. Абсорбція десмопресину при інтраназальному застосуванні швидка, але не повна. Помітна концентрація активної речовини в плазмі крові настає через 15 - 30 хв після застосування, максимум концентрації досягається через 1 годину та залежить від введеної дози. Об’єм розподілу становить 0,2 - 0,3 л/кг. Десмопресин не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр. Період напіввиведення після інтраназального введення в середньому становить 2,5 - 4,5 години. Незначна кількість десмопресину метаболізується в печінці.

Показания к применению:

Лікування нецукрового діабету у дорослих і дітей; проведення тестування на концентраційну здатність нирок.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до десмопресину або інших компонентів препарату; первинна психогенна полідипсія; серцева недостатність або інші стани, що вимагають призначення діуретиків; помірна або виражена ниркова недостатність (кліренс креатиніну нижче 50 мл/хв).

Особенности применения:

Препарат застосовується лише у разі неможливості прийому таблетованої форми. Бензалконію хлорид, який міститься в препараті як допоміжна речовина, може спричинити бронхоспазм.Не слід застосовувати препарат при змінах слизової (рубці, набряк або інші порушення) через можливе ускладнення абсорбції препарату.Тест на концентраційну здатність у дітей віком до 1 року виконують винятково в умовах стаціонару і з наступним спостереженням.При проведенні тесту на концентраційну здатність об’єм рідини повинен бути обмежений до 0,5 л, особливо за 1 годину до прийому та протягом 8 годин після прийому препарату.Лікування без одночасного обмеження прийому рідини може призводити до затримки рідини в організмі та/або гіпонатріємії.Пацієнти літнього віку, з низьким рівнем натрію в плазмі, з високим об`ємом добової сечі (від 2,8 до 3 л) мають підвищений ризик виникнення гіпонатріємії.Лікування десмопресином слід припинити у випадку гострого інтеркурентного захворювання, яке характеризується порушенням водного або електролітного балансу (системні інфекції, гарячкові стани та гастроентерит).

Применение в период беременности или кормления грудью:

З обережністю призначають при вагітності. Застосування у вагітних можливе лише у разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. За необхідності призначення препарату в період лактації годування груддю припиняють, оскільки десмопресин потрапляє в грудне молоко.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат може застосовуватися у дітей для лікування нецукрового діабету та проведення тестування на концентраційну здатність нирок.

Способ применения и дозы:

Об’єм 1 дози спрею становить 0,1 мл, що відповідає 10 мкг десмопресину ацетату.Нецукровий діабетДорослі: дозу підбирають індивідуально, проте оптимальною дозою є 10 - 20 мкг 1 - 2 рази на добу. Діти: 10 мкг 1 - 2 рази на добу. У випадку появи симптомів затримки рідини та/або гіпонатріємії (головний біль, нудота/блювання, підвищення маси тіла, у тяжких випадках – виникнення судом) слід припинити лікування і відкоригувати дозу. Проведення тестування на концентраційну здатність нирокДля оцінки концентраційної здатності нирок застосовують таке дозування: 40 мкг – для дорослих;20 мкг – для дітей старше 1 року;10 мкг – для дітей віком до 1 року.Після застосування препарату кількість сечі, зібрана протягом 1 години, не враховується. Протягом наступних 8 годин збирають 2 порції сечі для вимірювання осмолярності. Необхідно контролювати приймання рідини. Якщо назальний спрей застосовують вперше, слід спочатку випробувати назальний аплікатор шляхом натискання його вниз 4 рази або доти, поки не з’явиться спрей. Якщо спрей не застосовували протягом останнього тижня, слід випробувати його знову шляхом одноразового натискання або доти, поки не з’явиться спрей. ВАЖЛИВО! Кінець трубочки всередині флакону має весь час бути зануреним у рідину під час користування спреєм. Зніміть захисний ковпачок з аплікатора Візьміть флакон, як показано на малюнку Нахиліть голову злегка назад і введіть назальний аплікатор в одну ніздрю, як показано на малюнку, вдихніть відповідну дозу Якщо лікарем призначено більше однієї дози повторіть застосування препарату в іншу ніздрю. Кожну наступну дозу розпилюйте в іншу ніздрю.  Закрийте захисний ковпачок. Завжди зберігайте флакон закритим.

Передозировка:

Передозування препарату призводить до затримки рідини і гіпонатріємії. Лікування. При безсимптомній гіпонатріємії без затримки рідини в організмі слід тимчасово припинити застосування препарату та обмежити прийом рідини. При вираженій гіпонатріємії рекомендується інфузія ізотонічного або гіпертонічного розчину натрію хлориду. У випадках, коли затримка рідини суттєво виражена (судоми, втрата свідомості), до терапії слід додати сечогінні засоби.

Побочные действия:

Головний біль, біль у животі, нудота, закладеність носа/риніт, носова кровотеча. Рідко можливі емоційні розлади у дітей, алергічні реакції. Без одночасного обмеження приймання рідини під час лікування можливе виникнення затримки рідини в організмі та/або гіпонатріємії, що супроводжується головним болем, нудотою/блюванням, підвищенням маси тіла, у тяжких випадках – судомами.

Лекарственное взаимодействие:

Речовини, дія яких може стимулювати вихід антидіуретичного гормону, такі як трициклічні антидепресанти, селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну, хлорпромазин і карбамазепін можуть посилювати антидіуретичний ефект і збільшувати ризик виникнення затримки рідини.Нестероїдні протизапальні засоби можуть спричиняти затримку рідини/гіпонатріємію.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці, у вертикальному положенні, при температурі від 15 °С до 25 °С. Не заморожувати.

Форма выпуска / упаковка:

Флакон із дозуючим пристроєм, назальним аплікатором та захисним ковпачком, що містить 50 доз (5 мл). Один флакон у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняОфіс. Acme Plaza, andheri-Kurla Road, Andheri East, Mumbai 400059, India.Екме Плаза, Ендхері-Курла Роад, Ендхері Іаст, Мумбай 400059, Індія.Завод: Halol – Baroda Highway, Halol – 389 350, Gujarat, India.Халол – Барода Хайвей, Халол – 389 350, Гуджарат, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Д-Воид
Производитель:Сан Фармасьютикал Индастриз Лтд, Индия
Форма выпуска:Флакон із дозуючим пристроєм, назальним аплікатором та захисним ковпачком, що містить 50 доз (5 мл). Один флакон у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5750/01/01 от 22.01.2007. Приказ № 19 от 22.01.2007
МНН:Desmopressin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: desmopressin; 1 мл спрею містить десмопресину ацетату 0,1 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид, кислоти лимонної моногідрат, динатрію гідрофосфату дигідрат, бензалконію хлорид (50% розчин), вода очищена.

Фармакологическая группа:Гормоны гипофиза и гипоталамуса.
Код АТХ:H01BA02 - Десмопрессин
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама