Дальфаз Ср инструкция по применению

Дальфаз Ср фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Дальфаз Ср таблетки, п/о, прол./д. по 10 мг №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3230/01/02 от 18.05.2010. Приказ № 192 от 18.03.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: альфузозин;1 таблетка містить альфузозину гідрохлориду 10 мг;допоміжні речовини: гіпромелоза, олія рицинова гідрогенізована, етилцелюлоза 20, заліза оксид жовтий (Е172), кремнію діоксид колоїдний водний, маніт, повідон, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

круглі, двоопуклі тришарові таблетки: один білий шар між двома жовтими;

Производитель:

Санофи Винтроп Индастриа для "Санофи-Авентис Украина,ООО", Франция/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Альфа-адреноблокаторы.

Фармакологические свойства:

Альфузозин – це похідне хіназоліну, активний при пероральному введенні. Він є селективним антагоністом постсинаптичних альфа-1 адренорецепторів. Фармакологічні випробування in vitro показали вибірковість дії альфузозину на альфа-1 адренорецептори, які знаходяться в передміхуровій залозі, на дні сечового міхура та в сечовипускальному каналі.Альфа-блокатори зменшують інфравезикальну непрохідність шляхом прямої дії на гладенькі м’язи передміхурової залози. Дослідження in vivo, проведені на тваринах, показали, що альфузозин знижує тиск у сечовипускальному каналі і таким чином зменшує опір відтоку сечі в ході сечовипускання. Дослідження на несплячих щурах показало, що вплив альфузозину на уретральний тиск є більшим, ніж вплив на артеріальний тиск.Альфузозин поліпшує параметри виділення, знижуючи тонус уретри та опірність відтоку із сечового міхура, полегшує випорожнення міхура.У плацебо-контрольованих дослідженнях у хворих на доброякісну гіпертрофію передміхурової залози було показано, що альфузозин:статистично значуще підвищує швидкість потоку сечі в середньому на 30% у пацієнтів, у яких ця швидкість становила

Показания к применению:

Лікування функціональних порушень при доброякісній гіперплазії передміхурової залози.Додаткове лікування після катетеризації сечового міхура при гострій затримці сечі, пов’язаній з доброякісною гіперплазією передміхурової залози.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до альфузозину та/або інших компонентів; постуральна гіпотензія, недостатність функції печінки, тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 30 мл/хв), застосування в комбінації з ритонавіром.

Особенности применения:

 Застереження. Так само як при лікуванні іншими альфа-1 блокаторами, у деяких осіб (особливо у пацієнтів, які отримують гіпотензивне лікування) протягом декількох годин після приймання препарату може розвинутися постуральна гіпотензія із симптомами (запаморочення, втома, потовиділення) або без них. У таких випадках хворий повинен лежати до повного зникнення симптомів. Ці явища є, як правило, тимчасовими, зустрічаються на початку лікування та звичайно не впливають на продовження лікування. Хворих потрібно попереджати про можливість таких явищ. Препарат призначають з обережністю, особливо хворим літнього віку.У деяких пацієнтів, які в минулому або теперішньому отримували лікування тамсулозином, під час операції з приводу катаракти спостерігався розвиток синдрому інтраопераційної нестабільності райдужної оболонки (СІНР, варіант синдрому вузької зіниці). Поодинокі випадки спостерігалися і при лікуванні іншими альфа-1 блокаторами, тому такий ефект виключати не можна.Беручи до уваги, що СІНР може створювати додаткові технічні труднощі під час операцій з приводу катаракти, хірургу слід повідомити про те, що хворий, якому планується операція на оці, приймав чи приймає альфа-1 блокатори.Цей лікарський засіб містить рицинову олію, яка може призводити до шлунково-кишкових розладів (м’який проносний ефект, діарея).Особливі запобіжні заходи при застосуванні.З обережністю призначають альфузозин пацієнтам, які мають в анамнезі виражену артеріальну гіпотензію після введення іншого альфа-1 блокатора.Лікування самостійним альфузозином не можна призначати хворим з коронарною недостатністю. Специфічне лікування коронарної недостатності має продовжуватися. У разі поновлення або погіршення стенокардії терапію альфузозином слід припинити. Пацієнтів необхідно проінструктувати, що таблетки слід ковтати цілими. Їх не можна розгризати, жувати, подрібнювати чи перетирати в порошок. Це може призвести до порушення належної швидкості вивільнення і абсорбції лікарського засобу і зрештою – до небажаних ефектів, які можуть виникати рано.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Цей лікарський засіб не призначений для лікування жінок.Невідомо, чи є безпечним приймання альфузозину під час вагітності, а також, чи екскретується він в грудне молоко.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Потрібна особлива обережність при керуванні транспортом і виконанні робіт, що вимагають підвищеної уваги, зважаючи на можливість розвитку таких побічних явищ, як постуральна гіпотензія, запаморочення та астенія, порушення зору, особливо на початку лікування альфузозином.

Дети:

Цей лікарський засіб не призначений для лікування дітей.

Способ применения и дозы:

Таблетки слід ковтати цілими, запиваючи склянкою води (див. розділ Особливості застосування).Рекомендована доза для дорослих становить 1 таблетку (10 мг) на добу, яку приймають одразу після вечірнього приймання їжі. Додаткове лікування після введення катетера в сечовий міхур при гострій затримці сечі, пов’язаній з доброякісною гіперплазією передміхурової залози:рекомендована доза становить 1 таблетку (10 мг) на добу, яку приймають після їжі, починаючи з дня введення катетера сечового міхура;курс лікування триває 3 - 4 дні, з них 2 або 3 дні під час знаходження катетера в сечовому міхурі та 1 день після його видалення.

Передозировка:

У випадку передозування хворого необхідно госпіталізувати, він повинен перебувати у положенні лежачи. Слід провести стандартне лікування артеріальної гіпотензії.Альфузозин погано діалізується через його високий ступінь зв’язування з білками.

Побочные действия:

Класифікація очікуваної частоти виникнення: часто (від >1% до 0,1% до

Лекарственное взаимодействие:

Протипоказана комбінація.Ритонавір. Загроза підвищення концентрацій альфузозину в плазмі крові та посилення побічних ефектів.Небажані комбінаціїГіпотензивні блокатори альфа-адренорецепторів (празозин, тримазозин, урапідил): посилення гіпотензивної дії. Ризик розвитку тяжкої постуральної гіпотензії.Кетоконазол, ітраконазол. Загроза підвищення концентрацій альфузозину в плазмі крові та посилення побічних ефектів.Кларитроміцин, еритроміцин. Загроза підвищення концентрацій альфузозину в плазмі крові та посилення побічних ефектів.Комбінація, яка вимагає особливих запобіжних заходів при застосуванні.Інгібітори фосфодіестерази 5-го типу (сиїденафіл, тадалафіл, варденафіл). Ризик розвитку постуральної гіпотензії, особливо в осіб літнього віку.Лікування слід розпочинати з найнижчої рекомендованої дози та поступово підвищувати у разі необхідності.Комбінації, які слід взяти до уваги. Гіпотензивні засоби, крім блокаторів альфа-адренорецепторів. Посилення гіпотензивної дії. Підвищений ризик розвитку постуральної гіпотензії.Нітрати, нітрити та споріднені засоби (ізосорбід динітрат, ізосорбід, лінсидомін, молсидомін, нікорандил, нітрогліцерин). Підвищений ризик розвитку гіпотензії, особливо постуральної.

Срок годности:

2 роки

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище +25°С.

Форма выпуска / упаковка:

№ 10 (10х1); № 30 (10хЗ): по 10 таблеток у блістері; по 1 або 3 блістери в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Дальфаз Ср
Производитель:Санофи Винтроп Индастриа для "Санофи-Авентис Украина,ООО", Франция/Украина
Форма выпуска:№ 10 (10х1); № 30 (10хЗ): по 10 таблеток у блістері; по 1 або 3 блістери в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3230/01/02 от 18.05.2010. Приказ № 192 от 18.03.2014
МНН:Alfuzosin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: альфузозин;1 таблетка містить альфузозину гідрохлориду 10 мг;допоміжні речовини: гіпромелоза, олія рицинова гідрогенізована, етилцелюлоза 20, заліза оксид жовтий (Е172), кремнію діоксид колоїдний водний, маніт, повідон, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Фармакологическая группа:Альфа-адреноблокаторы.
Код АТХ:G04CA01 - Альфузозин
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама