Дайвобет инструкция по применению

Дайвобет фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Дайвобет мазь по 15 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7276/01/01 от 10.04.2013. Приказ № 294 от 10.04.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: betamethasone; calcipotriol;1 г мазі містить 0,643 мг бетаметазону дипропіонату, що відповідає 0,5 мг бетаметазону і 52,2 мкг кальципотріолу моногідрату, що відповідає 50 мкг кальципотріолу;допоміжні речовини: олія мінеральна, поліоксипропілен-15-стеариловий ефір, альфа-токоферол, парафін білий м'який.

Производитель:

ЛЕО Фармасьютикал Продактc Лтд. А/С (ЛЕО Фарма А/С), Дания

Фармакотерапевтическая группа:

Антипсориатические средства для местного применения. Кальципотриол, комбинации.

Показания к применению:

Місцеве лікування псоріазу вульгарного (бляшкова форма).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до одного з компонентів препарату.Захворювання, що супроводжуються порушенням метаболізму кальцію.Ураження шкіри вірусної етіології (наприклад, герпес або вітряна віспа), грибкові, бактеріальні та паразитарні інфекції шкіри, шкірні прояви туберкульозу або сифілісу, периоральний дерматит, атрофія шкіри, виразки шкірних покривів, підвищена ламкість судин, іхтіоз, вугрі звичайні, вугрі рожеві, виразки, рани, періанальний та геніальний свербіж.Псоріатична еритродермія, краплеподібний, ексфоліативний, пустульозний псоріаз.Тяжка форма ниркової або печінкової недостатності.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Вагітність. Досвід застосування препарату вагітним жінкам обмежений. Препарат можна застосовувати у період вагітності лише після ретельної оцінки очікуваної користі терапії та можливого ризику.Годування груддю. Бетаметазон проникає у грудне молоко, однак побічні реакції по відношенню до дитини малоймовірні при застосуванні препарату у терапевтичних дозах. Клінічних даних щодо проникнення кальципотріолу у грудне молоко немає. Дайвобет у період годування груддю застосовувати з особливою обережністю. Фертильність. Доклінічні дослідження на щурах із пероральним застосуванням кальципотріолу і бетаметазону не виявили впливу на чоловічу або жіночу фертильність.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат не застосовувати дітям.

Способ применения и дозы:

Для зовнішнього застосування.Дайвобет, мазь слід наносити на ушкоджені ділянки шкіри 1 раз на добу. Рекомендований термін лікування становить 4 тижні, після чого застосування препарату можна повторити за рекомендацією лікаря, враховуючи стан хворого та перебіг захворювання.Максимальна добова доза не повинна перевищувати 15 г, максимальна тижнева доза – 100 г і площа нанесення препарату не повинна перевищувати 30 % поверхні тіла. 

Передозировка:

Симптоми. Підвищений вміст кальцію в крові, пригнічення функції гіпофізарно-наднирково-залозної системи з розвитком вторинної наднирково-залозної недостатності, що зазвичай має зворотний характер.Лікування. Відміна препарату, симптоматична терапія. У випадку хронічної токсичності слід проводити поступову відміну глюкокортикостероїдів.

Побочные действия:

Небажані ефекти за частотою виникнення класифікують за такими категоріями: дуже часто (≥ 1/10); часто (≥ 1/100 і < 1/10); іноді (≥ 1/1000 і < 1/100); рідко (≥ 1/1000 і < 1/1000); дуже рідко (< 1/10000), включаючи окремі повідомлення про випадки; невідомо (частота не визначена за наявними даними).З боку шкіри і підшкірних тканин.Часто: свербіж, висип, відчуття печіння шкіри.Нечасто: відчуття болю або подразнення шкіри у місці аплікації, дерматит, еритема, загострення псоріазу, фолікуліт, пігментація шкіри у місці аплікації, пустульозний псоріаз.Загальні розлади і реакції у місці введення. Невідомо: синдром рикошету. Кальципотріол. До небажаних реакцій відносяться реакції у місці нанесення препарату, свербіж, реакції з боку шкіри, відчуття печіння і пощипування, сухість шкіри, еритема, висип, дерматит, екзема, загострення псоріазу, фотосенсибілізація і реакції гіперчутливості, що можуть включати у дуже рідких випадках ангіоневротичний набряк і набряк обличчя. Системні реакції після місцевого застосування можуть виникати дуже рідко, що призводить до гіперкальціємії і гіперкальціурії. Бетаметазон (у вигляді дипропіонату). До небажаних реакцій відносяться реакції у місці нанесення препарату, особливо при довготривалому лікуванні, до них належать розвиток атрофії шкіри, телеангіоектазій, стрий, фолікуліту, гіпертрихозу, періорального дерматиту, алергічного контактного дерматиту, депігментації, колоїдної дегенерації шкіри, а також ризик розвитку генералізованого пустульозного псоріазу. Системні реакції виникають дуже рідко у дорослих, пов’язані з топічним застосуванням кортикостероїдів. Можуть бути тяжкими, особливо при тривалому застосуванні, пригнічення функції кори надниркових залоз, катаракта, інфекції, підвищення внутрішньоочного тиску. Системні реакції виникають частіше на великих поверхнях і при застосуванні оклюзійних пов’язок.

Лекарственное взаимодействие:

Невідома.

Срок годности:

2 роки. Після первинного відкриття туби –12 місяців.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці!

Форма выпуска / упаковка:

По 15 г або 30 г мазі у тубі. По 1 тубі у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Пацієнта необхідно проінформувати щодо правильного використання препарату для запобігання нанесення або випадкового нанесення на волосяну частину голови, обличчя, рот і очі. Необхідно мити руки після кожного нанесення для запобігання випадкового перенесення на ці ділянки тіла. Ризик розвитку гіперкальціємії мінімальний при дотриманні рекомендованого режиму дозування. При застосуванні препарату у дозах, що перевищують максимальну тижневу дозу (100 г), можливий розвиток гіперкальціємії, що швидко минає при відміні препарату.Оскільки Дайвобет містить сильний кортикостероїд, слід запобігати сумісної терапії з іншими стероїдами. Під час лікування системними кортикостероїдами існує ризик виникнення побічних реакцій, а саме – пригнічення функції кори надниркових залоз або зміни метаболізму, що сприяють розвитку цукрового діабету. Не слід застосовувати препарат на поширених ділянках шкіри, що становлять більше 30 % поверхні тіла, під оклюзійну пов’язку, на слизові оболонки або у шкірні складки, оскільки це збільшує потрапляння кортикостероїду у системний кровотік. Шкіра обличчя і геніталій дуже чутлива до кортикостероїдів. Ці ділянки тіла слід обробляти більш слабкими кортикостероїдами.При ускладненні псоріазу вторинною інфекцією слід проводити антибактеріальну терапію, а при тяжкому ступені інфекції препарат необхідно відмінити.Під час лікування кортикостероїдами є вирогідність генералізації пустульозного псоріазу або ефекту відміни препарату (синдрому рикошету). Тому необхідно продовжувати спостереження у лікаря після припинення лікування препаратом. Під час довготривалого застосування кортикостероїдів підвищується ризик виникнення місцевих або системних побічних реакцій. У разі виникнення побічних реакцій, що пов’язані із довготривалою терапією кортикостероїдами, лікування препаратом слід припинити. Досвіду щодо застосування препарату на волосяній частині голови, а також сумісно з іншими антипсоріатичними засобами для місцевого або системного застосування немає.

Несумісність

Не змішувати з іншими лікарськими засобами.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Дайвобет
Производитель:ЛЕО Фармасьютикал Продактc Лтд. А/С (ЛЕО Фарма А/С), Дания
Форма выпуска:

По 15 г або 30 г мазі у тубі. По 1 тубі у картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/7276/01/01 от 10.04.2013. Приказ № 294 от 10.04.2013
МНН:Calcipotriol, combinations
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: betamethasone; calcipotriol;1 г мазі містить 0,643 мг бетаметазону дипропіонату, що відповідає 0,5 мг бетаметазону і 52,2 мкг кальципотріолу моногідрату, що відповідає 50 мкг кальципотріолу;допоміжні речовини: олія мінеральна, поліоксипропілен-15-стеариловий ефір, альфа-токоферол, парафін білий м'який.

Фармакологическая группа:Антипсориатические средства для местного применения. Кальципотриол, комбинации.
Код АТХ:D05AX52 - Кальципотриол в комбинации с другими препаратами
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Хронический гастрит
Классификация хронического гастрита по формам, вид...
Острый гастрит
Виды гастрита и их особенности, причины заболевани...
Реклама
Белый налет на шоколаде является признаком плохого хранения
Белый налет на шоколаде может быть вызван нескольк...
Ученые сказали, какие люди могут быть привлекательными для клещей
Весной активизируются клещи. Эти паукообразные кра...
Реклама