Декасан-Цитоклин инструкция по применению

Декасан-Цитоклин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Декасан-Цитоклин раствор 0,02 % по 1000 мл в конт.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/11469/01/01 от 30.06.2017. Приказ № 732 от 30.06.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: декаметоксин;1 мл розчину містить 0,2 мг декаметоксину; допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Производитель:

Юрия-Фарм, ООО.

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические и дезинфицирующие средства

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Декасан®-Цитоклін чинить антимікробну, протигрибкову дію та концентрується на цитоплазматичній мембрані (ЦПМ) мікробної клітини i з'єднується з фосфатидними групами ліпідів мембрани, порушуючи проникність ЦПМ мікроорганізмів. Декаметоксин має виражений бактерицидний вплив на стафілококи, стрептококи, дифтерійну та синьогнійну палички, капсульні бактерії та фунгіцидну дію на дріжджі, дріжджоподібні гриби, збудники епідермофітії, трихофітії, мікроспорії, еритразми, деякі види пліснявих грибів (аспергіли, пеніцили), протистоцидну дію на трихомонади, лямблії, вірусоцидну дію на віруси. Високоактивний відносно мікроорганізмів, стійких до антибіотиків. Утворення стійких до декаметоксину форм при тривалому застосуванні відбувається повільно i не перевищує ефективних концентрацій препарату. Бактеріостатичні (фунгістатичні) концентрації подібні до його бактерицидних (фунгіцидних), вірусоцидних, протистоцидних концентрацій. У процесі лікування препаратом підвищується чутливість антибіотикорезистентних мікроорганізмів до антибіотиків.Фармакокінетика.Препарат практично не всмоктується слизовими оболонками, неушкодженою шкірою та рановою поверхнею.

Показания к применению:

Лікування гнійничкових бактеріальних та грибкових захворювань шкіри, мікробної екземи, гнійно-запальних уражень м'яких тканин (абсцеси, карбункули, флегмони, фурункули, гнійні рани, панариції); стоматологічні захворювання (стоматити, виразково-некротичний гінгівіт, дистрофічно-запальна форма пародонтозу I-II ступеня у стадії загострення). Також показаний при абсцесі легенів, бронхоектатичній хворобі, кістозній гіпоплазії легенів, ускладненій нагноюванням, хронічному бронхіті у фазі загострення, хронічному тонзиліті, ангіні, носійстві стафілококів та дифтерійних паличок, виразковому коліті, парапроктиті.У гінекологічній практиці – для лікування кандидозу слизової оболонки піхви, запальних захворювань геніталій мікробного походження, передпологової санації пологових шляхів, лікування післяпологового ендометриту.Гнійно-запальні захворювання черевної, плевральної порожнин.Гігієнічна дезінфекція шкіри рук медперсоналу та гумових рукавичок під час обстеження хворих і виконання медичних маніпуляцій та малих хірургічних втручань, передстерилізаційна дезінфекція медичних інструментів та діагностичного обладнання з металів, гуми, полімерних матеріалів та скла.

Противопоказания:

Індивідуальна гіперчутливість до компонентів препарату.

Особенности применения:

Декаметоксин у концентрації, що застосовується у препараті Декасан®-Цитоклін, не має токсичної дії. Тривале застосування препарату Декасан®-Цитоклін не спричиняє будь-яких токсичних реакцій. Підігрівання препарату до 38 °С перед застосуванням підвищує ефективність дії. При запальних явищах та при подразненнях шкіри препарат розводити дистильованою водою у співвідношенні 1:1 або 1:2.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Відсутні застереження щодо застосування у період вагітності або годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Відсутні застереження щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Досвід застосування дітям відсутній.

Способ применения и дозы:

При гнійних та грибкових ураженнях шкіри, гнійних ранах розчин використовувати у вигляді промивань, примочок. Для лікування проктиту i виразкового коліту теплий розчин вводити у вигляді клізм по 50-100 мл 2 рази на добу до повного зникнення ознак гострого запалення. Нориці при хронічному парапроктиті промивати розчином Декасан®-Цитоклін щодня протягом 3-4 діб. Для промивання сечового міхура у дорослих розчин декаметоксину застосовувати після попереднього розведення 1:7 очищеною водою у дозі 500-600 мл (на курс лікування 7-20 промивань).Ураження слизової оболонки порожнини рота лікувати шляхом аплікації по 25-50 мл протягом 10-15 хвилин або полоскання (100-150 мл). Дистрофічно-запальну форму пародонтозу I-II ступеня у стадії загострення лікувати шляхом іригації теплим розчином патологічних карманів ясен (50-70 мл) або аплікацій на ясна до затухання запальних явищ. Хворим з кандидозним ураженням слизової оболонки рота, виразково-некротичним гінгівітом призначати полоскання порожнини рота (100-150 мл) 4 рази на добу протягом 5-10 днів.Лікування кандидозу мигдаликів, хронічного тонзиліту проводити промиванням лакун піднебінних мигдаликів (50-75 мл на промивання).Санацію носіїв стафілококу, дифтерійної палички проводити шляхом полоскання розчином зіва, промивання лакун, зрошування носоглотки, мигдаликів. Лакуни промивають 3-5 разів через день.При абсцесі легенів, бронхоектатичній хворобі, кістозній гіпоплазії легень, ускладнених нагноюванням, хронічному бронхіті у фазі загострення Декасан®-Цитоклін вводити ендобронхіально:через мікротрахеостому – по 25-50 мл 1-2 рази на добу; через трансназальний катетер – по 5-10 мл 1 раз на добу;методом ультразвукових інгаляцій – по 5-10 мл 1-2 рази на добу; за допомогою лаважу трахеобронхіального дерева – в об'ємі 100 мл.При лікуванні гнійно-запальних захворювань черевної, плевральної порожнин уражену ділянку заповнювати до країв розчином Декасан®-Цитоклін з експозицією не менше 10 хвилин. При необхідності, в тому числі при ушиванні наглухо (без дренажу), проводити багаторазове заповнення операційної порожнини з подальшим видаленням розчину до чистих промивних вод. Проточно-промивальне дренування порожнини виконувати за допомогою дренажів або пункційним методом. Тривалість лікування – 2-4 тижні.Для лікування мікробних та грибкових трихомонадних уражень слизової оболонки піхви Декасан®-Цитоклін використовувати у вигляді спринцювань (50-100 мл підігрітого до 38 °С препарату 3 рази на добу). У такий же спосіб проводити передпологову санацію пологових шляхів одноразово. Лікування післяпологового ендометриту здійснювати шляхом промивання теплим препаратом порожнини матки (150-200 мл) 2 рази на добу.Знезаражування шкіри рук та гумових рукавичок проводити шляхом нанесення 5-10 мл препарату на попередньо вимиту поверхню, рівномірного його розподілу по всій поверхні, що підлягає дезінфекції, протягом 5 хвилин.   Очищені медичні інструменти, загубники, трубки i обладнання дезінфікувати шляхом занурення у розчин на 30 хвилин.

Передозировка:

У зв'язку з відсутністю всмоктування передозування не спостерігається.

Побочные действия:

У поодиноких випадках можлива підвищена індивідуальна чутливість. У таких осіб можлива поява висипу на шкірі, печіння, сухості, свербежу після застосування препарату та інших місцевих алергічних реакцій, при ендобронхіальному введенні – відчуття жару за грудниною, що минає через 20-30 хвилин після закінчення процедури.

Лекарственное взаимодействие:

Фармацевтична: декаметоксин є катіонною поверхнево-активною речовиною, тому він несумісний з милом та іншими аніонними сполуками.Фармакодинамічна: декаметоксин підвищує чутливість антибіотикорезистентних мікроорганізмів до антибіотиків.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей і захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.

Форма выпуска / упаковка:

По 1000 мл у контейнерах полімерних.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Декасан-Цитоклин
Производитель:Юрия-Фарм, ООО.
Форма выпуска: По 1000 мл у контейнерах полімерних.
Регистрационное удостоверение:№ UA/11469/01/01 от 30.06.2017. Приказ № 732 от 30.06.2017
МНН:Decamethoxine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: декаметоксин;1 мл розчину містить 0,2 мг декаметоксину; допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Антисептические и дезинфицирующие средства
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама