Дельталицин (Mono) инструкция по применению

Дельталицин фото, инструкция
Дозировка:
Дельталицин порошок лиоф. д/приг. кап. наз. по 0,0003 г в амп. №10

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

порошок

Производитель:

Непосредственное производство: Биофарма, ЧАО для "Дельтаран-Украина, ООО", Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Лекарственные средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 ампула містить пептиду дельта-сну (0,0003 г) 0,3 мг;допоміжна речовина: гліцин.

Лекарственная форма:

порошок

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Биофарма, ЧАО для "Дельтаран-Украина, ООО", Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Лекарственные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Пептид дельта-сну як основний діючий компонент Дельталіцину є природним нейромодуляторним пептидом, який продукується в організмі та має широку фармакологічну активність. Цей пептид проявляє виражену стреспротекторну та адаптогенну дію, збільшує стійкість організму до впливу різних несприятливих стресових факторів при патологічних станах внаслідок захворювань різної етіології. Пептид дельта-сну перешкоджає виникненню або обмежує вираженість стрес-індукованих патологічних процесів в організмі, його модулююча дія не проявляється при нормальному фізіологічному стані організму. Пептид дельта-сну має антидепресивну та протисудомну дію, нормалізує сон, проявляє антитоксичні властивості, підвищує розумову і фізичну працездатність, обмежує вегетативні розлади. Цей нейропептид збільшує електричну стабільність серця і підвищує поріг фібриляції, обмежує кардіоваскулярні порушення при стресі. Пептид дельта-сну зменшує первинний патологічний потяг до алкоголю, усуває прояви алкогольної абстиненції.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування стрес-індукованих розладів при дратівливості, порушенні емоційної рівноваги, дисфорії і розладах сну; при симптомах стресового напруження (відчуття тривожності, зниження пам’яті, розумової працездатності).У наркологічній практиці як засіб для усунення алкогольного абстинентного синдрому і первинного патологічного потягу до алкоголю. Препарат є найбільш ефективним при наявності в структурі алкогольного абстинентного синдрому вегетативних та афективних проявів (субдепресивних та дисфоричних). При інтоксикаціях: алкогольній, наркотичній.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Слід дотримуватися рекомендованих доз.Застосування у період вагітності або годування груддю.Досвіду застосування препарату вагітним або у період годування груддю немає.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Під час лікування препаратом необхідно бути обережним при керуванні автотранспортом та іншими механізмами, що потребують підвищеної уваги.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Застосовують інтраназально (краплі в ніс). Безпосередньо перед застосуванням ампулу розкривати, додати 10-12 крапель дистильованої або охолодженої до кімнатної температури кип’яченої води та закапувати по 1-2 краплі в середню частину кожного носового ходу з інтервалом 15-20 хвилин (при закапуванні препарату у лівий носовий хід треба нахилити голову до правого плеча та навпаки). Препарат повністю всмоктується слизовою оболонкою носа. Не допускати попадання препарату до носоглотки.Залежно від тяжкості захворювання дорослим застосовувати по 1-3 ампули на добу протягом 5-10 днів. Курс лікування можна повторити при необхідності через 4-8 тижнів.Діти. Досвіду застосування дітям немає.

Передозировка:

Не виявлено.

Побочные действия:

Можливі алергічні реакції.

Лекарственное взаимодействие:

Не виявлена.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Порошок по (0,0003 г) 0,3 мг в ампулах. По 5 або 10 ампул в упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Дополнительные данные

Дозировка:
Дельталицин порошок лиоф. д/приг. кап. наз. по 0,0003 г в амп. №10
Регистрация:
№ UA/11125/01/01 от 04.12.2015. Приказ № 821 от 04.12.2015
МНН:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.