Дендрикс инструкция по применению

Дендрикс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Дендрикс раствор д/ин., 250 мг/мл по 2 мл (500 мг) в амп. №5
Производитель:
Регистрация:
№ UA/11958/02/01 от 03.11.2009. Приказ № 46 от 25.01.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: citicoline;1 мл містить цитиколіну 250 мг (ампула на 2 мл містить цитиколіну натрію 500 мг; ампула на 4 мл містить цитиколіну натрію 1000 мг); допоміжні речовини: динатрію едетат, натрію дигідрофосфат, води для ін’єкцій

Основные физико-химические свойства:

прозорий, безбарвний розчин в ампулах жовтого кольору.

Производитель:

Венус Ремедис Лтд/Здоровье, ФФ,ООО для "Мили Хелскере Лтд", Индия/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Ноотропні засоби.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Цитиколін стимулює біосинтез структурних фосфоліпідів у мембрані нейронів, що сприяє покращанню функції мембран, в тому числі, функціонуванню іонообмінних насосів і нейрорецепторів. Завдяки стабілізуючій дії на мембрану цитиколін має протинабрякові властивості і зменшує набряк мозку. Цитиколін ослаблює вираженість симптомів, пов’язаних з церебральною дисфункцією після таких патологічних процесів, як черепно-мозкові травми та гострі порушення мозкового кровообігу. Цитиколін знижує рівень амнезії, поліпшує стан при когнітивних, сенситивних і моторних розладах. Цитиколін покращує симптоми, які спостерігаються при гіпоксії та ішемії мозку, включаючи погіршення пам’яті, емоційну лабільність, труднощі при виконанні повсякденних дій і самообслуговування.Фармакокінетика. Оскільки цитиколін є природною сполукою, яка міститься в організмі, класичне фармакокінетичне дослідження виконати неможливо через складність кількісного визначення екзогенного і ендогенного цитиколіну. Дослідження біодоступності препарату показали, що біодоступність при пероральному та парентеральному шляхах введення практично однакові. У фармакокінетичному дослідженні спостерігалося практично повне всмоктування цитиколіну. Виведення - дуже повільне, переважно через дихальні шляхи та із сечею. Після 5 діб приймання було виявлено приблизно 16% дози. Це свідчить про те, що решта дози була включена у метаболізм.Фармацевтичні характеристика:

Показания к применению:

§ Гостра фаза порушень мозкового кровообігу (мозковий інсульт).§ Лікування ускладнень та наслідків порушень мозкового кровообігу.§ Черепно-мозкова травма і її наслідки.§ Когнітивні, сенситивні, моторні і неврологічні розлади, спричинені церебральною патологією дегенеративного та судинного походження.

Противопоказания:

Не слід призначати хворим з високим тонусом парасимпатичної нервової системи.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Хоча доказів ризику для плода при застосуванні препарату одержано не було, в період вагітності лікарський препарат призначають тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевершує потенційний ризик для плода.Дані про проникнення цитиколіну в грудне молоко та його дія на плід невідомі.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

У зв’язку з обмеженим досвідом застосування, препарат не слід призначати дітям віком до 18 років.

Способ применения и дозы:

Для внутрішньовенного або внутрішньом’язового введення. При гострих та невідкладних станах максимальний терапевтичний ефект досягається при призначенні препарату у перші 24 години.При розладах свідомості при черепно-мозкових травмах або після операцій на головному мозку:Для дорослих Дендрікс зазвичай призначають у дозі 500 мг (2 мл) один або два рази на добу у формі повільної внутрішньовенної ін’єкції (протягом 5 хв) або краплинного внутрішньовенного вливання (40-60 крапель за хвилину) або внутрішньом’язової ін’єкції. Доза залежить від віку та стану хворого. Максимальна добова доза – 2000 мг. За необхідності лікування продовжують таблетованою формою препарату Дендрікс. Рекомендований термін курсу лікування, при якому спостерігається максимальний терапевтичний ефект, становить 12 тижнів.При мозковому інсульті:Внутрішньовенно призначають у формі повільної внутрішньовенної ін’єкції (протягом 5 хв) або краплинного внутрішньовенного вливання (40-60 крапель за хвилину).Лікування розпочинають з призначення: перші 2 тижні по 500 – 1000 мг (залежно від стану хворого) 2 рази на добу внутрішньовенно; потім – по 500-1000 мг 2 рази на добу внутрішньом’язово. Максимальна добова доза – 2000 мг. За необхідності лікування продовжують таблетованою формою препарату Дендрікс. Рексомендований термін курсу лікування, при якому спостерігається максимальний терапевтичний ефект, становить 12 тижнів.

Передозировка:

З урахуванням низької токсичності препарату випадки не описанні, навіть у разі перевищення терапевтичних доз.

Побочные действия:

Дуже рідко Дендрікс може стимулювати парасимпатичну систему, а також чинити короткочасну гіпотензивну дію.Тривале призначення цитиколіну не супроводжувалося токсичними ефектами, незалежно від способу введення.

Лекарственное взаимодействие:

Цитиколін посилює ефект леводопи.Не слід призначати одночасно з лікарськими засобами, що містять меклофеноксат.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС в оригінальній упаковці та недоступному для дітей місці. 

Форма выпуска / упаковка:

По 5 ампул у піддоні на 4 мл або на 2 мл розміщують у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

НесумісністьНе слід призначати одночасно з лікарськими засобами, що містять меклофеноксат.Місцезнаходження1. 51-52, Індустріальна площа, Фазе-I, Панчкула – 134109, Харіана, Індія2. Хіл-Топ Ідустріал Естейт, Неар EPIP, Джармаджарі, Бадді, Діст. Солан, Н.Р. Індія ЗаявникМілі Хелскере Лімітед, Великобританія.Хай ПойнтТомас СтрітТонтонСомерсет ТА2 6НВ.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N06BX06:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама