Диагностин-Здоровье инструкция по применению

Диагностин-Здоровье фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Диагностин-Здоровье порошок д/ор. р-ра по 55,318 г №6 (1х6) в пак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/15448/01/01 от 15.09.2016. Приказ № 973 от 15.09.2016
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: калію хлорид; натрію хлорид; натрію гідрокарбонат; макрогол 3350;1 пакет містить: калію хлориду 0,185 г, натрію хлориду 1,4 г, натрію гідрокарбонату 0,715 г, макроголу 3350 52,5 г; допоміжні речовини: сахарин натрію; кремнію діоксид колоїдний безводний; ароматизатор Банан, що містить мальтодекстрин, декстрин, гліцерол триацетат (триацетин).

Производитель:

ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"

Фармакотерапевтическая группа:

Слабительные средства. Осмотические слабительные средства. Макрогол, комбинации.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Препарат Діагностин-Здоров'я є сумішшю різних електролітів і макроголу для одержання ізотонічного розчину для очищення кишечнику.Фармакодинамічний ефект полягає в індукуванні діареї. Кишечник випорожнюється і очищується. Електроліти, що містяться в готовому для вживання розчині, збалансовані так, щоб забезпечити припинення зворотного процесу абсорбції і секреції води та електролітів у травному тракті. Додавання високомолекулярного макроголу забезпечує ізоосмолярну концентрацію, для якої характерна концентрація часток, порівняна з такою у плазмі. Це запобігає будь-якій суттєвій зміні рідини між просвітом кишечнику та васкулярною порожниною. Завдяки такому типу балансування і осмолярності вплив на баланс електролітів або рідини в організмі практично відсутній.

Показания к применению:

Для очищення кишечнику перед колоноскопією.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до діючих речовин, інших макроголів або до одного з інгредієнтів, що входять до складу лікарського засобу.Кишкова непрохідність або підозра на кишкову непрохідність, шлунково-кишкова обструкція, шлунково-кишкова перфорація, ризик шлунково-кишкової перфорації, тяжкі запальні захворювання кишечнику (у тому числі виразковий коліт, хвороба Крона), токсичний мегаколон, порушення випорожнення шлунка. Препарат не слід застосовувати хворим, які знаходяться у несвідомому або напівсвідомому стані, або хворим, схильним до аспірації або відрижки, при загальній слабкості або порушенні ковтального рефлексу.

Особенности применения:

Діагностин-Здоров’я слід застосовувати лише під медичним наглядом хворим літнього віку, пацієнтам з рефлюкс-езофагітом або наявною серцевою аритмією з підозрюваним або підтвердженим синоатріальним блоком або синдромом слабкості синусового вузла.Пацієнтам з хронічними запальними захворюваннями кишечнику (окрім тяжкого перебігу і токсичного мегаколону) препарат слід застосовувати з обережністю, під наглядом лікаря.Препарат не слід застосовувати хворим із серцевою недостатністю (NYHA ІІІ ІV ступеня), нирковою недостатністю, захворюваннями печінки або ж хворим з вираженою дегідратацією, оскільки безпека застосування препарату таким хворим не була достатньо досліджена. Препарат необхідно застосовувати обережно пацієнтам з ризиком порушень водно-електролітного балансу (наприклад пацієнтам з порушенням функції печінки, нирок, при одночасному прийомі сечогінних засобів). Були зафіксовані поодинокі випадки порушень водно-електролітного балансу у пацієнтів групи ризику. У пацієнтів із серцевою або нирковою недостатністю може розвинутись гострий набряк легень у зв’язку з надмірним надходженням гідроксиду натрію.Не можна додавати будь-які інші розчини або добавки (зокрема цукор або ароматизатори, несумісні з розчином Діагностин-Здоров’я) до готового до перорального прийому розчину препарату, тому що це може змінити осмолярність і електролітний склад або ж спричинити утворення сумішей газів у кишечнику.Необхідно проводити моніторинг водно-електролітного балансу у пацієнтів групи ризику, включаючи пацієнтів літнього віку та ослаблених хворих.Застосування у період вагітності або годування груддю.Вагітність.Досвіду застосування препарату у період вагітності немає.Період годування груддю.Даних щодо потрапляння макроголу 3350 в грудне молоко немає.Макрогол 3350 слабко поглинається. Діагностин-Здоров'я можна застосовувати у період годування груддю, якщо користь від застосування для жінки перевищує потенційний ризик для дитини.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами.

Способ применения и дозы:

Для повного очищення кишечнику необхідно випити до 3 (максимум до 4) літрів розчину препарату. Один пакет відповідає ½ літра розчину.Розчин випивають порціями по 200-300 мл кожні 10 хвилин, доки ректальні промивні води не стануть прозорими.Зазвичай прийом препарату необхідно закінчити за 4 години перед початком дослідження. Загальна необхідна кількість розчину також може бути прийнята увечері напередодні дослідження або ж частково увечері напередодні, а залишок – наступного ранку в день дослідження.Пацієнти не повинні вживати будь-яку тверду їжу за 2-3 години перед прийомом препарату і до завершення дослідження.Приготування розчину.Розчин готують перед вживанням, розчиняючи вміст 2 пакетів у 500 мл теплої або охолодженої кип’яченої води, і потім доводять об’єм до 1 літра, додаючи води. Щойно приготований готовий до вживання розчин можна помістити в холодильник, оскільки бажано застосовувати його охолодженим.Діти. Не слід застосовувати дітям, оскільки безпека застосування препарату цій віковій групі пацієнтів не була належним чином вивчена.

Передозировка:

При передозуванні можлива тяжка діарея. У разі значного передозування можуть очікуватись порушення рідинного, електролітного і кислотно-лужного балансу. Необхідно проводити адекватне заміщення рідини та моніторинг сироваткових електролітів та значення рН.Якщо виникає рідинний, електролітний або кислотно-лужний дисбаланс, необхідно також відновлювати електроліти та вжити заходів для відновлення кислотно-лужного балансу.При аспірації може розвинутися токсичний легеневий набряк, який потребує негайних інтенсивних лікувальних заходів, включаючи вентиляцію легень під підвищеним тиском.

Побочные действия:

Частота відповідно до Конвенції MedDRAСистема органів часті (≥1/100 до < 1/10) дуже часті (≥1/10)Шлунково-кишкові розлади Блювання, абдомінальні спазми, біль в животі та подразнення ануса. Нудота, відчуття переповнення та здуття живота.

Ці симптоми спостерігаються здебільшого внаслідок прийому відносно великої кількості рідини протягом короткого проміжку часу. Якщо наявні шлунково-кишкові симптоми, частоту прийому препарату необхідно тимчасово зменшити або припинити прийом препарату до усунення симптомів.

Частота відповідно до Конвенції MedDRAСистема органів Рідко (≥1/1 000 до < 1/100) дуже рідко (< 1/10 000)Загальні порушення Загальне нездужання та безсоння.Серцеві порушення Серцева аритмія, тахікардія та набряк легенів.Лабораторні показники У деяких пацієнтів можливе зниження рівня кальцію, калію, натрію у сироватці крові.Порушення з боку центральної нервової системи Неврологічні порушення як наслідок коливання електролітного балансу можуть призвести до легкої дезорієнтації або до generalised seizures.Порушення імунної системи Кропив’янка, ринорея, відчуття свербежу або дерматит (ймовірно, алергічного походження), висипання, синдром Квінке, анафілактичний шок.

Були опубліковані дані про два випадки синдрому Мелорі-Вейса, що спостерігався як результат блювання після прийому промивальних розчинів, що містять макрогол.

Лекарственное взаимодействие:

Лікарські засоби, які застосовують перорально впродовж декількох годин до або під час прийому препарату, можуть бути виведені зі шлунково-кишкового тракту або ж їх поглинання може бути знижене або повністю припинене. Це стосується, зокрема, лікарських засобів із відстроченим вивільненням. Якщо за життєвими показаннями ці лікарські засоби є абсолютно необхідними, слід уникати їх перорального прийому та застосовувати цей(ці) лікарський(кі) засіб(засоби) в іншій лікарській формі або знайти альтернативу.Можлива взаємодія між макроголом і певними ензимними тестами (наприклад ELISA) при діагностичному дослідженні кишкової рідини, що була виведена.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Готовий розчин придатний для використання впродовж 3 годин, якщо він зберігається при температурі не вище 25 °С або впродовж 48 годин, якщо він зберігається при температурі 2-8 °С (в холодильнику).Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 55,318 г порошку у пакеті; по 6 пакетів у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A06AD65:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Диагностин-Здоровье
Производитель:ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"
Форма выпуска:

По 55,318 г порошку у пакеті; по 6 пакетів у коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/15448/01/01 от 15.09.2016. Приказ № 973 от 15.09.2016
МНН:Macrogol, combinations
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: калію хлорид; натрію хлорид; натрію гідрокарбонат; макрогол 3350;1 пакет містить: калію хлориду 0,185 г, натрію хлориду 1,4 г, натрію гідрокарбонату 0,715 г, макроголу 3350 52,5 г; допоміжні речовини: сахарин натрію; кремнію діоксид колоїдний безводний; ароматизатор Банан, що містить мальтодекстрин, декстрин, гліцерол триацетат (триацетин).

Фармакологическая группа:Слабительные средства. Осмотические слабительные средства. Макрогол, комбинации.
Код АТХ:A06AD65 - Макрогол, комбинации
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Почему бананы следует включать в свой ежедневный рацион
Бананы не только вкусны, но и полезны. Они богаты ...
Вино может предотвратить развитие е инсульта: врач
По данным Всемирной организации по борьбе с инсуль...
Реклама