Дибензимил инструкция по применению

Дибензимил фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Дибензимил концентрат для р-ра д/инф., 50 мг/мл по 1 мл в амп. №5
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9452/01/01 от 26.03.2009. Приказ № 188 от 26.03.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

 діюча речовина: 1 мл розчину містить 50 мг феноксибензаміну гідрохлориду;допоміжні речовинипропіленгліколь, етанол, вода для ін’єкцій.Лікарська форма. Концентрат для розчину для інфузій.

Основные физико-химические свойства:

безбарвний прозорий розчин.Несумісність. Дибензиміл не слід змішувати з іншими препаратами в інфузійному розчині. Препарат рекомендовано розводити тільки в 0,9 % ізотонічному розчині.

Производитель:

Венус Ремедис Лтд для "Мили Хелскере Лтд", Индия/Великобритания

Фармакотерапевтическая группа:

Периферический вазодилататор.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Ризик зниження артеріального тиску.

Особенности применения:

Ампульний розчин феноксибензаміну є концентратом, тому перед застосуванням його розводять в 0,9 % розчині натрію хлориду. Препарат вводять внутрішньовенно, краплинно, лікування повинно тривати до отримання ефекту. Дибензиміл спричиняє потужну блокаду альфа-адренорецепторів обох типів, що стимулює розвиток артеріальної гіпотензії і тахікардії. З обережністю слід застосовувати пацієнтам із вираженим церебральним та коронарним атеросклерозом, при недостатності функції нирок. Дибензиміл, як і інші адреноблокатори, посилює клінічні прояви респіраторних інфекцій. Гіпотензивну дію підвищують фізичні вправи, прийом їжі, алкоголь.З обережністю призначають хворим з серцевою недостатністю, ішемічною хворобою серця, захворюваннями нирок.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Достовірного тестування на тваринах не проводилося, тому застосування при вагітності можливе тільки тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. У разі необхідності застосування Дибензимілу жінкам у період лактації годування груддю слід припинити, оскільки немає достатніх даних про виділення фенксибензаміну в грудне молоко.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат застосовують тільки в умовах стаціонару. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Дибензиміл вступає у взаємодію з препаратами, які стимулюють альфа- та бета- адренорецептори (в тому числі з адреналіном), які послаблюють гіпотензивний ефект та тахікардію.Дибензиміл блокує гіпотермію, спричинену резерпіном. Препарат потенціює дію алкоголю, тому не рекомендується вживати алкоголь при прийомі Дибензимілу.Одночасне застосування з антигіпертензивними засобами може посилювати гіпотензивну дію.Фармакологічні властивості.Неселективний адреноблокатор, діє через α-адренорецептори як периферичний вазодилататор довготривалої дії, спричиняє хімічну симпатектомію при внутрішньовенному введенні.Фармакодинаміка. Має судинорозширювальний вплив, за рахунок чого збільшує кровотік в судинах шкіри, слизових оболонок та внутрішніх органів черевної порожнини, що призводить до різкого зниження артеріального тиску. Не діє на парасимпатичну нервову систему. Фармакокінетика. При введенні однієї внутрішньовенної дози (1 мг/кг маси тіла) максимальний ефект настає через 1 годину і спостерігається протягом 2-3 діб. При внутрішньовенному призначенні період напіввиведення становить 24 години. Дибензиміл метаболізується через печінку. Кумулює. При щоденному призначенні дія продовжується протягом тижня після прийому останньої дози. Тривалість дії феноксибензаміну залежить від швидкості синтезу в організмі нових альфа-адренорецепторів після їх необоротної блокади внаслідок прийому феноксибензаміну. Фармацевтичні характеристики.

Дети:

Препарат протипоказаний дітям.

Способ применения и дозы:

У передопераційний період та під час операції у хворих з феохромоцитомою Дибензиміл вводять внутрішньовенно краплинно в добовій дозі 1 мг/кг маси хворого протягом меншою мірою 2 годин, попередньо розчинивши в 200 мл 0,9 % розчину натрію хлориду. Лікування розведеним розчином феноксибензаміну продовжують до досягнення адекватного рівня артеріального тиску. Для подальшого лікування рекомендовано застосування Дибензимілу у вигляді таблеток в дозі 10 мг двічі на добу, поступово збільшуючи дозу до отримання ефекту. Максимальна доза становить 1 - 2 мг/кг маси тіла, поділена на 2 - 3 прийоми.При тривалому застосуванні Дибензимілу для усунення побічних дій (тахікардія) рекомендований прийом бета-адреноблокаторів.Побічні реакції.Відомо, що у тварин при тривалому застосуванні феноксибензаміну (більше 52 тижнів) зростає ризик утворення злоякісних пухлин. З боку нервової системи можливі запаморочення, нудота, постуральна гіпотензія, тахікардія, пригнічення сім'явипорскування, набряк слизової оболонки носа, міоз; рідше спостерігаються сонливість, сухість слизових оболонок, підвищена втомлюваність, ерозії шлунково-кишкового тракту.Передозування.При передозуванні можуть виникнути постуральна гіпотензія, тахікардія, запаморочення та слабкість; блювання; летаргія; втрата свідомості. При появі симптомів передозування потрібно припинити прийом Дибензимілу. Традиційні засоби неефективні. Застосування адреналіну не рекомендується, оскільки α-адренорецептори блокуються достатньо надовго, тому можуть проявлятись ефекти анулювання дії адреналіну у вигляді подальшого зниження артеріального тиску.Пацієнту потрібно надати горизонтального положення з трохи піднятими ногами. В нетяжких випадках цього достатньо для стабілізації гемодинаміки. Враховуючи пролонгацію ефекту, пацієнт має перебувати в горизонтальному положенні приблизно 24 години. Застосування бандажів на черевну ділянку та кінцівки дозволяє скоротити період нездужання. У тяжких випадках рекомендоване застосування левартеренолу бітартрату внутрішньовенно в дозі, достатній для відновлення рівня артеріального тиску.

Срок годности:

2 роки. Зберігати при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 1 мл в ампулі, по 5 ампул у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua
Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Дибензимил
Производитель:Венус Ремедис Лтд для "Мили Хелскере Лтд", Индия/Великобритания
Форма выпуска: По 1 мл в ампулі, по 5 ампул у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/9452/01/01 от 26.03.2009. Приказ № 188 от 26.03.2009
МНН:Phenoxybenzamine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

 діюча речовина: 1 мл розчину містить 50 мг феноксибензаміну гідрохлориду;допоміжні речовинипропіленгліколь, етанол, вода для ін’єкцій.Лікарська форма. Концентрат для розчину для інфузій.

Фармакологическая группа:Периферический вазодилататор.
Код АТХ:C04AX02 - Феноксибензамин
Реклама
В Европе наблюдается рост инфекций, передающихся половым путем
Согласно новым данным за 2022 год, опубликованным ...
COVID-19 вдвое повышает риск развития сердечного приступа: исследования
Исследования показывают, что риск развития сердечн...
Реклама
Аллергический синусит
Причины развития аллергического синусита — кто в г...
Лечение синусита в домашних условиях
Как лечить синусит домаПрофилактика синусита в дом...
Реклама
Врач рассказал, как осанка влияет состояние зубов
Осанка тела и состояние зубов могут взаимосвязаны....
Как похудеть, не отходя со своего места: ученые
Интенсивное мышление и активность мозга могут увел...
Реклама