Динокс инструкция по применению

Динокс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Динокс таблетки, п/плен. обол., по 180 мг №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7901/01/03 от 13.03.2008. Приказ № 123 от 13.03.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить фексофенадину гідрохлориду 30 мг, або 60 мг, або 180 мг;допоміжні речовини: целюлоза порошкоподібна, маніт (Е 421), крохмаль кукурудзяний, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний, спирт ізопропіловий, магнію стеарат, барвник рожевий (Opadry pink 03B54504), вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

таблетки, вкриті плівковою оболонкою, рожевого кольору, овальні, з тисненням R на одному боці та, залежно від дози на іншому боці мають тиснення: таблетки 30 мг - 192, таблетки 60 мг - 193, таблетки 180 мг - 194;

Производитель:

Др. Редди'с Лабораторис Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства - антагонист H1-рецепторов.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Фексофенадин є селективним антагоністом периферичних Н1–рецепторів. Фексофенадин пригнічує вивільнення гістаміну з опасистих клітин. Не виявляє седативної дії, не впливає на центральну нервову систему, а також не виявляє антихолінергічну та α1–адренергічну активність. Антигістамінний ефект препарату проявляється протягом 1 год. й триває протягом 12 год. Максимальний ефект досягається через 2-3 год. Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо швидко адсорбується зі шлунково–кишкового тракту. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається приблизно через 1–3 год. Після прийому однієї дози 180 мг складає 494 мг/мл та після прийому дози 60 мг – 142 мг/мл. Зв’язування з білками плазми крові складає 60-70 % (в основному з альбуміном та α1-глікопротеїном). Фексофенадин не проникає через гематоенцефалічний бар’єр (ГЕБ). Період напіввиведення фексофенадину складає 14,4 год. після призначення дози 60 мг двічі на день. Виводиться переважно з калом – 80 % та приблизно 10 % дози екскретується в незмінному вигляді з сечею.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування сезонного алергічного риніту, хронічного алергічного риніту, хронічної ідіопатичної кропив’янки.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до фексофенадину та інших компонентів препарату.

Особенности применения:

Немає даних про безпеку застосування фексофенадину у період вагітності, тому призначати його слід тільки в тому випадку, коли терапевтичний ефект для майбутньої матері перевищує потенційний ризик для плода. Фексофенадин проникає в грудне молоко, тому не слід його застосовувати в період годування груддю.Безпека та ефективність застосування фексофенадину гідрохлориду для дітей молодше 6 років не встановлені.Так як лікарський засіб виводиться в значному об’ємі нирками, тому слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам з нирковою недостатністю та/або пацієнтам літнього віку. Застосування препарату пацієнтами, які працюють із механізмами: вплив фексофенадину на здатність керувати транспортними засобами та/або на роботу з іншими потенційно небезпечними механізмами малоймовірний, але рекомендовано визначити індивідуальну реакцію на препарат до того, як розпочинати роботу, що потребує підвищеної концентрації уваги.

Способ применения и дозы:

Дорослі та діти старше 12 років: рекомендована доза складає 60 мг два рази на добу або 180 мг один раз на добу. Для пацієнтів із нирковою недостатністю як початкова доза рекомендується 60 мг один раз на добу.Діти віком від 6 до 11 років: рекомендована доза складає 30 мг два рази на добу. Для пацієнтів із нирковою недостатністю як початкова доза рекомендується 30 мг один раз на добу.

Передозировка:

Випадки передозування траплялись дуже рідко, але були відомості про запаморочення, сонливість та сухість слизової оболонки рота. У випадку передозування рекомендується симптоматичне та підтримуюче лікування. Гемодіаліз ефективно не виводить фексофенадин.

Побочные действия:

Головний біль, сонливість, запаморочення, підвищена втомлюваність, нудота. Частота виникнення вказаних явищ при застосуванні фексофенадину в клінічних випробуваннях була аналогічна їх частоті при застосуванні плацебо.

Лекарственное взаимодействие:

Фексофенадину гідрохлорид виявляє мінімальний ступінь метаболізму (біля 5 %), але призначення його разом із кетоконазолом та еритроміцином призводить до збільшення його концентрації. При одночасному застосуванні з антацидами, до складу яких входить алюміній або магній, знижується біодоступність фексофенадину гідрохлориду. Інтервал між прийомами цих препаратів повинен бути не менше двох годин.

Срок годности:

Зберігати у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС. Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері. По 1 блістеру у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: fexofenadine; (±)–4–[1–гідрокси–4–[4–(гідроксидифенілметил)–1–піперидиніл)бутил]–α,α–диметилбензолоцтової кислоти гідрохлорид;

Форма випуску

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Адреса

Survey No. 41 Bachupally Village Qutbullapur Mandal, Ranga Reddy District, Andhra Pradesh, India.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R06AX26:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Динокс
Производитель:Др. Редди'с Лабораторис Лтд, Индия
Форма выпуска:

По 10 таблеток у блістері. По 1 блістеру у картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/7901/01/03 от 13.03.2008. Приказ № 123 от 13.03.2008
МНН:Fexofenadine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить фексофенадину гідрохлориду 30 мг, або 60 мг, або 180 мг;допоміжні речовини: целюлоза порошкоподібна, маніт (Е 421), крохмаль кукурудзяний, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний, спирт ізопропіловий, магнію стеарат, барвник рожевий (Opadry pink 03B54504), вода очищена.

Фармакологическая группа:Антигистаминные средства - антагонист H1-рецепторов.
Код АТХ:R06AX26 - Фексофенадин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама