Диосвен инструкция по применению

Диосвен фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Диосвен таблетки, п/плен. обол., по 500 мг №30 (10х3)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/14071/01/01 от 01.12.2014. Приказ № 905 от 01.12.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: diosmine;1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить діосміну 500 мг;допоміжні речовини: желатин, натрію крохмальгліколят, целюлоза мікрокристалічна, тальк, магнію стеарат.плівкове покриття: Опадрай ОY-L28900 білий, що містить: лактоза, моногідрат, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), макрогол 4000, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172).

Производитель:

Лаб. Цинфа, С.А. для "Алвоген ИПКо С.ар.л.", Испания/Люксембург

Фармакотерапевтическая группа:

Капилляростабилизирующие средства. Биофлавоноиды. Ангиопротекторы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Діосмін чинить флеботонізуючу дію: підвищує тонус вен (дозозалежний ефект), зменшує венозний застій; поліпшує лімфатичний дренаж: підвищує тонус і частоту скорочення лімфатичних капілярів, збільшує їх функціональну щільність, знижує лімфатичний тиск; поліпшує мікроциркуляцію: підвищує резистентність капілярів (дозозалежний ефект) та зменшує їх проникність, за рахунок чого поліпшується трофіка тканин; зменшує адгезію лейкоцитів до венозної стінки і їх міграцію у паравенозні тканини, чинить помірну протизапальну та антиагрегантну дію. Підсилює судинозвужуючу дію адреналіну, норадреналіну, серотоніну, блокує утворення вільних радикалів, синтез простагландинів і тромбоксану.Фармакокінетика.Після перорального прийому препарат швидко всмоктується з травного тракту і визначається у плазмі крові через 2 години. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 5 годин після прийому. Рівномірно розподіляється і накопичується у всіх шарах стінки порожніх вен і підшкірних вен нижніх кінцівок, меншою мірою – у нирках, печінці, легенях і інших органах. Селективне накопичення діосміну і/або його метаболітів у венозних судинах досягає максимуму через 9 годин після прийому і зберігається протягом 96 годин. Виводиться діосмін із сечею (79 %), калом (11 %), жовчю (2,4 %).

Показания к применению:

Для полегшення симптомів, зумовлених лімфовенозною недостатністю, таких як відчуття тяжкості у нижніх кінцівках, біль, трофічні розлади;у комплексному лікуванні загострення геморою;як додатковий метод лікування підвищеної ламкості капілярів, порушення мікроциркуляції.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Особенности применения:

Ефективність препарату буде максимальною, якщо пацієнт дотримується правильного режиму праці та відпочинку. Слід уникати тривалого перебування у положенні стоячи або сидячи, підняття важких речей, носіння вузького взуття, тривалого перебування на сонці та в гарячих приміщеннях. Лікувальна гімнастика, носіння медичних компресійних панчіх сприяють нормалізації мікроциркуляції та підвищують ефективність препарату.Препарат містить лактозу, тому його не слід призначати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.Застосування у період вагітності або годування груддю.У ході досліджень не було виявлено тератогенного впливу діосміну на плід. Дотепер у клінічній практиці не було повідомлень про будь-які побічні ефекти при лікуванні препаратом вагітних жінок. Але, враховуючи, що не можна повністю виключити ймовірний негативний вплив, застосування препарату можливе тільки тоді, коли очікуваний терапевтичний ефект перевищує потенційний ризик для плода. Лікування проводиться тільки за призначенням лікаря і відміняється за 2-3 тижні до пологів. У зв’язку з відсутністю даних про виділення діосміну у грудне молоко, препарат не слід призначати жінкам у період годують груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не пливає.

Способ применения и дозы:

Для перорального застосування.При хронічній лімфовенозній недостатності: 1 таблетка на добу вранці перед сніданком. Тривалість курсу лікування визначає лікар залежно від перебігу захворювання. Тривалість лікування залежить від показань до застосування та від стадії захворювання. Середня тривалість лікування становить 2 місяці.При гострому геморої: 2-3 таблетки на добу під час прийому їжі протягом 7 днів, у разі необхідності лікування продовжують по 1 таблетці 1 раз на добу до 1-2 місяців.Якщо після лікування геморою залишилися симптоми захворювання, необхідно звернутися до проктолога для корекції лікування. Максимальна добова доза – 1800 мг (3 таблетки).Діти. Не застосовують.

Передозировка:

Не описане. Імовірно, можливі прояви гіперчутливості, що потребує відміни препарату, застосування десенсибілізуючої терапії.

Побочные действия:

Збоку травного тракту: нудота, блювання, діарея, диспепсичні реакції.З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, дисфорія.Алергічні реакції: шкірні висипання, свербіж, кропив’янка.

Лекарственное взаимодействие:

Немає даних щодо одночасного застосування діосміну з іншими лікарськими засобами або їжею.Діосмін може посилювати судинозвужувальну дію адреналіну, норадреналіну.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Не потребує спеціальних умов зберігання.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері. По 3 або 6 блістерів у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

ЗаявникАлвоген ІПКо С.ар.л.Місцезнаходження заявника5, Руе Хайєнхафф, L-1736, Зеннінгерберг, Люксембург.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ C05CA03:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Диосвен
Производитель:Лаб. Цинфа, С.А. для "Алвоген ИПКо С.ар.л.", Испания/Люксембург
Форма выпуска: По 10 таблеток у блістері. По 3 або 6 блістерів у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/14071/01/01 от 01.12.2014. Приказ № 905 от 01.12.2014
МНН:Diosmin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: diosmine;1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить діосміну 500 мг;допоміжні речовини: желатин, натрію крохмальгліколят, целюлоза мікрокристалічна, тальк, магнію стеарат.плівкове покриття: Опадрай ОY-L28900 білий, що містить: лактоза, моногідрат, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), макрогол 4000, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172).

Фармакологическая группа:Капилляростабилизирующие средства. Биофлавоноиды. Ангиопротекторы.
Код АТХ:C05CA03 - Диосмин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама