Драполен (Combined drugs) инструкция по применению

Драполен фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Драполен крем по 55 г в тубах

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

крем

Производитель:

Непосредственное производство: ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические и дезинфицирующие средства

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: бензалконію хлорид, цетримід;1 г крему містить бензалконію хлориду 0,1 мг; цетриміду 2 мг; допоміжні речовини: парафін білий м’який, ланолін, спирт цетиловий, полавакс GP200, хлорокрезол, кармоїзин (Е 122), вода очищена.

Лекарственная форма:

крем

Производитель:

ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические и дезинфицирующие средства

Показания к применению:

Профілактика та лікування пелюшкового дерматиту.Профілактика та лікування сечового дерматиту у дорослих.Для полегшення симптомів при незначних опіках, включаючи незначні сонячні опіки та обвітрювання шкіри.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату. При підозрі на алергічну реакцію гіперчутливості препарат треба відмінити.

Применение в период беременности или кормления грудью:

При застосуванні за показаннями системна абсорбція окремих компонентів відсутня, тому застережень, пов’язаних з вагітністю або годуванням груддю, не існує.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Препарат застосовують для лікування дітей.

Способ применения и дозы:

Немовлята: необхідно ретельно вимити та висушити шкіру перед кожною зміною пелюшок. Крем Драполен потрібно наносити рівномірним тонким шаром, приділяючи особливу увагу складкам на шкірі. Дорослі: перед нанесенням крему Драполен необхідно ретельно вимити та висушити уражену ділянку (або ділянку застосування). Рекомендується наносити крем рівномірно і застосовувати під час регулярного звичайного оброблення ураженої ділянки.При незначних опіках, включаючи незначні сонячні опіки та обвітрювання шкіри, крем наноситься при необхідності.Хворі літнього віку: спеціальних рекомендацій немає.

Передозировка:

Побічних явищ при нанесенні надмірної кількості крему або його випадковому пероральному прийомі не спостерігалися. У разі випадкового прийому внутрішньо проводиться симптоматичне лікування.

Побочные действия:

Алергічні реакції гіперчутливості можуть виникати у пацієнтів, чутливих до одного або кількох компонентів крему. У поодиноких випадках можлива реакція підвищеної чутливості до ланоліну. У поодиноких випадках у деяких пацієнтів, які застосовували офтальмологічний розчин, де у якості консерванта застосовувався бензалконію хлорид, виникали набряк та кон’юнктивіт. Були повідомлення про випадки контактного дерматиту при застосуванні гіпсу, до складу якого входив бензалконію хлорид.Можлива поява реакцій гіперчутливості у формі локалізованого контактного дерматиту на цетримід, у тяжких випадках висип може мати генералізований характер.

Лекарственное взаимодействие:

Невідома.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі нижче 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 55 г крему в ламінованій тубі з поліпропіленовою кришечкою.По 1 тубі в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Зберігати у недоступному для дітей місці.У разі випадкового перорального застосування звернутися до лікаря.Уникати контакту з очима та контактними лінзами.При появі подразнення або висипання, або якщо стан не поліпшується чи погіршується протягом 7 днів застосування препарату, лікування слід припинити та звернутися до лікаря.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.