Эберпрот-П инструкция по применению

Эберпрот-П фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Эберпрот-П лиофилизат для р-ра д/ин. по 75 мкг во флак. №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/11730/01/01 от 03.10.2011. Приказ № 632 от 03.10.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 флакон містить епідермального фактора росту людського рекомбінантного (рлЕФР) 75 мкг;допоміжні речовини: сахароза, декстран 40, натрію гідрофосфат безводний, натрію дигідрофосфат дигідрат, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

ліофілізат: ліофілізована маса білого кольору.Відновлений розчин: прозора, безбарвна, однорідна рідина без зависі.

Производитель:

Центр Генной Инженерии и Биотехнологии (ЦГИБ) для "Эбер Биотек, АО", Республика Куба

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що сприяють загоєнню (рубцюванню) ран.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Еберпрот-П (рлЕФР) є пептидом, що стимулює міграцію і проліферацію фібробластів, кератиноцитів, ендотеліальних та інших клітин, що беруть активну участь у загоєнні ран, сприяючи епітелізації, рубцюванню і відновленню еластичності тканин. рлЕФР, отриманий на основі технології рекомбінантної ДНК, за механізмом дії ідентичний ендогенному епідермальному фактору росту, який утворюється в організмі.Клінічні дослідження показали, що застосування препарату Еберпрот-П дає змогу значно знизити ризик ампутацій при синдромі діабетичної стопи, а також сприяє швидкому загоєнню виразок і прискоренню повторної епітелізації ураженої шкіри. У 50 % пацієнтів, які проходили курс лікування препаратом, виразки повністю загоїлися, а 66 % хворим вдалося уникнути ампутації.Препарат чинить ранозагоювальну і бактерицидну дію.Фармакокінетика. При застосуванні препарату на неушкоджену шкіру, ранову та виразкову поверхню резорбції рлЕФР з місця нанесення в системний кровотік не спостерігається.

Показания к применению:

Лікування синдрому діабетичної стопи (СДС) у хворих з невропатичними та ішемічними виразками 3 і 4 стадії за класифікацією Вагнера площею понад 1 см² (що може призвести до ампутації кінцівки).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Активні пухлинні ураження біля зони введення препарату. Декомпенсована кардіопатія, діабетична кома, діабетичний кетоацитоз.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Препарат із 1 флакона вводити тільки тому ж самому пацієнту.Слід запобігати ушкодженням і бактеріологічним забрудненням флаконів.Перед початком введення препарату персоналу слід ретельно вимити руки і одягти стерильні рукавички.Слід дотримуватися обережності для запобігання розповсюдження інфекції у ранах. Рекомендується міняти голки при введенні у різні частини рани.Після закінчення лікування залишки препарату потрібно викинути.

Особенности применения:

Якщо наявні такі захворювання, як остеомієліт та артеріопатія перед застосуванням препарату їх слід вилікувати. Необхідно з обережністю призначати препарат пацієнтам з ішемічною кардіоміопатією і нирковою недостатністю (кліренс креатиніну більше 200 ммоль/л) в анамнезі.Перед застосуванням препарату, якщо існують інфіковані рани, слід провести їх своєчасне лікування.Лікування препаратом проводять досвідчені фахівці, які мають необхідне обладнання для діагностики, а також досвід у лікуванні діабетичної стопи.Розведений препарат слід використати відразу після приготування.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Немає достатніх даних щодо застосування препарату у період вагітності, тому його вагітним можна призначати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.Невідомо, чи потрапляє препарат у грудне молоко, тому не рекомендується його застосування у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає

Дети:

Немає даних щодо застосування препарату дітям, тому не рекомендується його призначати цій віковій категорії пацієнтів.

Способ применения и дозы:

Перед застосування препарату також необхідно встановити діагноз і провести своєчасне лікування інфекції виразки.При сумнівних злоякісних ранах необхідно провести біопсію, щоб виключити наявність неоплазії.Препарат слід застосовувати одночасно із супутньою терапією при виразці діабетичної стопи, з відповідною хірургічною обробкою рани, зменшенням доз тиску і регулярним лікуванням.Застосовують парентерально у рану або біля неї. Рекомендована доза – 75 мкг препарату, розведеного у 5 мл води для ін’єкцій, 3 рази на тиждень у вигляді ін’єкцій біля і всередину рани.Застосування препарату продовжують до епітелізації або готовності рани до пластичного її закриття шляхом пересадки шкіри або максимально протягом 8 тижнів лікування.Терапію припиняють тільки тоді, коли буде досягнута повна епітелізація тканини, що покриває усю рану, або рана зменшиться до розміру менше 1 см².Після лікування продовжують інфільтрацію у краї виразки голками 12,7 мм, а у разі глибокої рани використовують голки 25 мм. Перш за все необхідно фільтрувати чисті зони рани, і тому слід міняти голки при зміні місць введення для запобігання передачі сепсису з одного місця в інше. Після цього рану накривають марлею, змоченою у фізіологічному розчині, для підтримання необхідної вологості і стерильності.Якщо після 3 тижнів безперервного лікування не утворюється грануляційна тканина на підтримуючій тканині виразки, необхідно переглянути терапію і розглянути фактори, що сповільнюють загоєння (остеомієліт, місцева інфекція або порушення обміну речовин).

Передозировка:

Жодного повідомлення про випадки передозування не надходило. Специфічного антидоту немає. При самостійному застосуванні препарату пацієнтами, хворими на діабет, існує ризик виникнення незначного отруєння.Терапія симптоматична.

Побочные действия:

Найчастішими побічними реакціями при застосуванні препарату Еберпрот-П є біль і печіння у місці ін’єкції, озноб, тремтіння, місцева інфекція, підвищення температури тіла (гарячка).У нижченаведеній таблиці показано частоту проявів основних побічних реакцій, які спостерігалися у ході різних клінічних досліджень, що проводилися із застосуванням препарату Еберпрот-П. Побічні реакції Частота виникнення Кількість добровольців (n) 297 Біль у місці ін’єкції 75 (25,2 %) Печіння у місці введення 51 (17,2 %) Тремтіння 57 (19,2 %) Озноб 50 (16,8 %) Місцева інфекція 39 (13, 1 %) Підвищення температури тіла (гарячка) 27 (9%) Активне фармакологічне спостереження показало, що під час застосування препарату Еберпрот-П у 926 пацієнтів найчастіше відмічалися такі побічні ефекти: тремтіння (24,3 %), біль у місці введення (24 %), печіння у місці введення (17,8 %), озноб (11,3 %), місцева інфекція (4,4 %), підвищення температури тіла (гарячка) (2,8 %).

Лекарственное взаимодействие:

Невідомо чи взаємодіє препарат Еберпрот-П з іншими місцевими (зовнішніми) лікарськими засобами, тому не рекомендується його застосування з іншими місцевими препаратами.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі від 2 °С до 8 °С. Не заморожувати.Випадковий вплив різних температур може змінити властивості препарату, тому його слід завжди зберігати завжди в оригінальній упаковці.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Ліофілізат для розчину для ін'єкцій у флаконах № 1, № 6.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

НесумісністьЛіофілізат розводиться у 5 мл води для ін'єкцій.Місцезнаходженняпроспект 31, 158/190, Кубанакан, Плайя, місто Гавана, Республіка Куба.ЗаявникАТ Ебер Біотек.МісцезнаходженняВулиця 186 та ріг проспекту 31, Кубанакан, Плайя, місто Гавана, Республіка Куба.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D03AX:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама