Эхинацин Мадаус инструкция по применению

Эхинацин Мадаус фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Эхинацин Мадаус жидкость ор. по 100 мл в бутыл.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5674/02/01 от 23.05.2012. Приказ № 373 от 23.05.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 11.03.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 100 г рідини містять 80 г свіжовичавленого соку квітучої трави ехінацеї пурпурової (Echinacea purpurea) [1,7-2,5:1];допоміжні речовини: етанол 96 %, вода очищена.

Производитель:

МАДАУС ГмбХ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Иммуномодуляторы широкого спектра действия

Показания к применению:

Підтримуюче лікування рецидивуючих інфекцій дихальних шляхів i нижніх відділів сечовивідних шляхів.

Противопоказания:

Гіперчутливість до рослин родини складноцвітних або до інших складових препарату. Не застосовувати пацієнтам з прогресуючими системними захворюваннями, таких як туберкульоз, розсіяний склероз, колагеноз, захворювання системи кровотворення (лейкоз, агранулоцитоз), онкологічні захворювання, СНІД, ВІЛ-інфекції, первинний імунодефіцит, первинна імуносупресія, хронічні вірусні інфекції та інші аутоімунні захворювання (системний червоний вовчак).

Надлежащие меры безопасности при применении:

Препарат містить до 22 об.% алкоголю. Ехінацин® Мадаус Рідина не містить консервантів.При лікуванні інфекцій дихальних шляхів: якщо респіраторні захворювання мають часті рецидиви і довготривалі симптоми, які проявляються утрудненим диханням, гарячкою, виділенням мокротиння з домішками гною або крові, хворому необхідно звернутися до лікаря, щоб переглянути тактику лікування.При лікуванні інфекцій нижніх відділів сечовивідних шляхів: у випадку виявлення крові у сечі, гарячки, постійних скарг протягом більше 5 днів пацієнту необхідно звернутися до лікаря, щоб переглянути тактику лікування.Пацієнти зі схильністю до алергії мають проконсультуватися з лікарем перед прийомом препарату, оскільки існує ризик анафілактичних реакцій.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Ефективність і безпека застосування препарату у період вагітності або годування груддю вивчені недостатньо, тому препарат не слід застосовувати у цей період.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Спеціальні дослідження відсутні, але препарат містить етанол, що слід враховувати особам, які керують автотранспортом або працюють зі складними механізмами.

Дети:

Препарат не слід застосовувати дітям до 4 років.

Способ применения и дозы:

2,5 мл препарату еквівалентні 2 мл вичавленого соку. Застосовувати внутрішньо, розбавляючи або запиваючи невеликою кількістю рідини.Дітям віком від 4 до 6 років застосовувати по 1,25 мл тричі на день. Дітям віком від 6 до 12 років – по 2 мл тричі на день. Дорослим та дітям віком від 12 років – по 2,5 мл тричі на день. Курс лікування не повинен перевищувати 2 тижні.

Передозировка:

Про випадки інтоксикації препаратами, що містять ехінацею, не повідомлялося. Можливий більш виражений прояв описаних побічних ефектів.

Побочные действия:

Критерії оцінки частоти розвитку побічної реакції лікарського засобу:дуже часті: >1/10, часті: >1/100 - <1/10, нечасті: >1/1 000 - <1/100, рідкі: >1/10 000 - <1/1000, дуже рідкі: <1/10 000, невідомо – частоту випадків оцінити неможливо.Дуже рідко можуть спостерігатися реакції гіперчутливості (висипання на шкірі, свербіж, ангіоневротичний набряк обличчя), кропив’янка, задишка, бронхоспазм з обструкцією, анафілактичний шок, астма, запаморочення та зниження артеріального тиску, синдром Стівенса-Джонсона. Були окремі повідомлення про можливий зв’язок з аутоімунними захворюваннями (дисемінований енцефаломієліт, вузликова еритема, імунотромбоцитопенія, синдром Еванса, синдром Шегрена-Ларсена з порушенням тубулярної функції нирок).У випадку виникнення побічних ефектів необхідно припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Унаслідок імуностимулюючої дії ехінацея може зменшувати ефективність препаратів, які чинять імунодепресивну дію.Препарат не рекомендується застосовувати одночасно з препаратами з гепатотоксичною дією, такими як аміодарон, метотрексат, кетоконазол, стероїдні препарати.Препарат містить етанол, який може підвищувати абсорбцію і фармакологічну дію деяких седативних препаратів та опосередковано, змінюючи активність системи цитохрому Р450, впливати на елімінацію лікарських засобів, які метаболізуються за участю ферментів цієї системи. Етанол може спричинити дисульфірамоподібну реакцію при одночасному застосуванні, наприклад, з деякими антибактеріальними засобами.

Срок годности:

5 років. Після відкриття – 3 місяці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С, в недоступному для дітей місці. Після першого відкриття зберігати препарат не довше 3 місяців.

Форма выпуска / упаковка:

По 50 або 100 мл рідини у флаконі з дозуючим стаканчиком; по 1 флакону в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Эхинацин Мадаус
Производитель:МАДАУС ГмбХ, Германия
Форма выпуска: По 50 або 100 мл рідини у флаконі з дозуючим стаканчиком; по 1 флакону в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5674/02/01 от 23.05.2012. Приказ № 373 от 23.05.2012
МНН:Echinacea purpurea
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 100 г рідини містять 80 г свіжовичавленого соку квітучої трави ехінацеї пурпурової (Echinacea purpurea) [1,7-2,5:1];допоміжні речовини: етанол 96 %, вода очищена.

Фармакологическая группа:Иммуномодуляторы широкого спектра действия
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Хронический гастрит
Классификация хронического гастрита по формам, вид...
Реклама
Ученые назвали факторы риска развития сердечно-сосудистых заболеваний у больных диабетом
Сахарный диабет является хроническим заболеванием,...
Как с помощью продуктов уменьшить проявления аллергии
Витамин С и чеснок могут уменьшить уровень гистами...
Реклама