Экокаин инструкция по применению

Экокаин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Экокаин раствор 2 % по 1,8 мл в картр. №50
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3023/01/01 от 07.04.2005. Приказ № 156 от 07.04.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 23.03.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл розчину містить: лідокаїну гідрохлориду 20 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій. 

Основные физико-химические свойства:

прозорий, безбарвний розчин;

Производитель:

Л.Молтени и К. деи Ф.лли Алитти Сосиета ди Эзерчицио С.п.А., Италия

Фармакотерапевтическая группа:

Мочегонные препараты. Высокоселективные диуретики.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Активна речовина лідокаїн є амідним місцевим знеболювальним засобом. Механізм дії пов’язаний із стабілізацією мембран за рахунок блокади натрієвих каналів. Анестезуюча дія швидка. Тривалість знеболювання залежить від місця ін’єкції, концентрації. Фармакокінетика. Зв’язування з білками плазми становить 60 - 80% при концентрації лідокаїну 1 - 4 мкг/мл. Лідокаїн проникає через гематоенцефалічний та плацентарний бар’єри. Після введення лідокаїн швидко метаболізується у печінці (основними метаболітами є моноетилгліцинксилідид і гліцинксилідид). Метаболіти та незмінений лікарський засіб виводяться нирками.

Показания к применению:

Місцева анестезія (у т.ч. термінальна, інфільтраційна, провідникова) у стоматології.

Противопоказания:

Відома підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.Не застосовувати при відомій або припустимій вагітності, в період годування дитини груддю.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Ефективність і безпека лідокаїну у стоматології залежать від дози та належної процедури введення, а також від своєчасних заходів безпеки.Перед тим як починати лікування, лікар повинен перевірити стан серцево-судинної системи пацієнта. Необхідно уникати будь-якого передозування, а інтервал між застосуванням двох максимальних доз повинен становити щонайменше 24 години.У будь-якому випадку слід використовувати найнижчі дози і концентрації, необхідні для того, щоб отримати бажаний ефект. Пацієнт повинен перебувати під суворим наглядом, і при перших ознаках передозування (наприклад втрата свідомості) введення препарату необхідно припинити. У наявності необхідно мати обладнання для невідкладної медичної допомоги, ліки та персонал, оскільки зрідка повідомлялося про серйозні, інколи смертельні реакції, навіть за відсутності підвищеної чутливості до препарату в анамнезі.Вплив на здатність керувати автомобілем і механізмами.При застосуванні звичайних доз препарат не впливає на здатність керувати автомобілем. Тільки лікар може визначити, чи пацієнт здатен керувати автомобілем і механізмами після операції.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Дорослим вводити 1 - 2 мл або більше, залежно від вимог операції, шляхом інфільтрації або блокадою периферійного нерва. Знеболювальний розчин необхідно вводити малими дозами зі швидкістю введення приблизно 1 мл/хв.Максимальна добова доза становить 300 мг лідокаїну.Для здорової дорослої людини, яка раніше не лікувалася седативними засобами, максимальними дозами, що вводяться одноразово або повторними введеннями протягом не більше 120 хвилин, є 300 мг лідокаїну гідрохлориду. В педіатричній практиці використовується з обережністю. Доза препарату залежить від віку та маси тіла дитини.

Передозировка:

Критичні ситуації, які виникають унаслідок застосування місцевих знеболювальних засобів, звичайно пов’язані з високими рівнями останніх у плазмі, які виникають через випадкове внутрішньосудинне введення.Повідомлялося про такі небажані явища при передозуванні:збудження ЦНС, тремор, дезорієнтація, запаморочення, мідріаз, підвищення температури тіла; при дуже високих дозах можливі тризм і конвульсії. Якщо страждає довгастий мозок, є залучення серцево-судинних, респіраторних та блювотних центрів з подальшим підсиленим потінням, аритміями, гіпертензією, розширенням бронхів, нудотою та блюванням. При перших ознаках передозування введення препарату слід припинити. Пацієнта необхідно покласти горизонтально, впевнитися, що він дихає вільно, якщо ні, потрібно дати кисень або у випадку серйозної задишки застосувати апарат штучного дихання. Необхідно уникати застосування аналептиків, щоб не погіршити стан пацієнта, збільшуючи споживання кисню. Судоми можна контролювати, використовуючи діазепам у дозах 10 – 20 мг внутрішньовенно. Застосування барбітуратів не рекомендується. Кровообіг можна підтримувати, вводячи внутрішньовенно глюкокортикоїди у відповідних дозах. Діаліз неефективний. У належних дозах як протикислотний засіб можна внутрішньовенно застосовувати гідрокарбонат натрію.

Побочные действия:

З боку серцево-судинної системи можливі брадикардія та гіпотензія.Можуть виникнути алергічні реакції у вигляді ураження шкіри, кропив’янки, набряків або анафілаксії, можливі запаморочення, головний біль, занепокоєння, порушення сну.

Лекарственное взаимодействие:

Препарат несумісний з амфотерицином, метогекситоном натрію, сульфадіазином натрію, мефентерміну гідрохлоридом, лугами, важкими металами, окислювачами, таніном, повітрям і світлом.

Срок годности:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 0С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 1,8 мл у картриджі, по 10 картриджів у контурній чарунковій упаковці, по 5 контурних чарункових упаковок у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуРозчин для ін’єкцій.АдресаСтрада Статале 67, Локаліта Гранатьіері Скандичі (Флоренція), Італія / Strada Statale 67, Località Granatieri Scandicci (Firenze), Italy
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N01BB02:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама