Электрал (Combined drugs) инструкция по применению

Электрал фото, инструкция
Дозировка:
Электрал порошок д/ор. р-ра по 4,4 г в пак. №5

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

порошок

Производитель:

Непосредственное производство: ФДС ЛТД для "Евро Лайфкер Лтд ", Индия/Великобритания

Фармакотерапевтическая группа:

Солевые смеси для пероральной регидратации.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 пакетик містить глюкози безводної 2,7 г, натрію цитрату 0,58 г, натрію хлориду 0,52 г, калію хлориду 0,3 г;допоміжні речовини: цукроза, кислота лимонна безводна, ароматизатор апельсиновий.

Лекарственная форма:

порошок

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

ФДС ЛТД для "Евро Лайфкер Лтд ", Индия/Великобритания

Фармакотерапевтическая группа:

Солевые смеси для пероральной регидратации.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Відновлення водно-електролітного балансу та корекція ацидозу при гострій діареї легкого або середнього ступеня дегідратації, при теплових ударах. З профілактичною метою – при теплових та фізичних навантаженнях, що призводять до інтенсивного потовиділення.

Противопоказания:

Гіперкаліємія, ниркова недостатність, цукровий діабет, гіпертонічна хвороба ІІ-ІІІ ступеня, втрата свідомості, непрохідність шлунково-кишкового тракту, ілеус, гемодинамічний шок.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Немає протипоказань.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Застосовують у педіатричній практиці під наглядом лікаря.

Способ применения и дозы:

Приготування розчину: вміст пакетика розчиняють у 200 мл кип’яченої теплої води. Готовий розчин охолоджують до кімнатної температури і ще раз перемішують перед вживанням.Розчин приймають внутрішньо або вводять під наглядом лікаря через назогастральний зонд. Готовий розчин необхідно приймати невеликими ковтками після кожного рідкого випорожнення.Препарат застосовують до зникнення симптомів дегідратації або для попередження виникнення дегідратації, але не більше 24-48 годин без консультації лікаря.Лікування дегідратації легкого і середнього ступеня тяжкості: доза залежить від маси тіла пацієнта та ступеня зневоднення, дорослим та дітям віком від 3 років – становить 50-100 мл/кг маси тіла за 4-6 годин, потім після кожного випорожнення – 200 мл. Максимальна курсова доза – 100 мл/кг за 4-10 годин 3-4 дні. Максимальна добова – 100 мл/кг за 4-6 годин. За 4-6 годин доза розчину у дітей віком до 3 років може становити 50-100 мл/кг маси тіла. Після першого етапу регідратації розчин Електралу слід давати по 10 мл/кг маси тіла після кожного рідкого випорожнення.При нудоті та блюванні доцільно приймати розчин частими невеликими дозами. При необхідності спочатку можна приймати невелику кількість розчину (чайна ложка), потім поступово підвищувати дозу залежно від переносимості. Швидке введення препарату безпечне, але є вірогідність виникнення блювання.Під час терапії препаратом можна вживати інші рідини, але необхідно уникати вживання розчинів, що містять цукор, оскільки висока концентрація цукру може посилити діарею.Профілактика дегідратації. Для запобігання втрати рідини з організму та як підтримуючу терапію препарат застосовують у нижчих дозах. Терапію препаратом Електрал слід починати відразу після початку діареї. Як правило, приймати препарат необхідно не більше 3-4 днів; припиняють прийом після усунення діареї. Доза препарату залежить від маси тіла. Для профілактики зневоднення доза може становити 5-15 мл/кг маси тіла після кожного рідкого випорожнення.

Передозировка:

При введенні великої кількості або дуже концентрованого розчину препарату Електрал можливий розвиток гіпернатріємії та гіперкаліємії. У пацієнтів зі зниженою функцією нирок може розвинутися метаболічний алкалоз. Симптоми гіпернатріємії включають слабкість, підвищення нейром’язового тонусу, сонливість, сплутаність свідомості, кому, інколи – зупинку дихання. Метаболічний алкалоз проявляється зниженням вентиляції легень, підвищенням нейром’язового тонусу, тетанічними судомами. У випадку передозування введення розчину Електрал потрібно припинити. Проводять корекцію порушень водно-електролітного балансу на підставі даних лабораторних обстежень.

Побочные действия:

При застосуванні препарату відповідно до показань та у відповідних дозах побічні ефекти малоймовірні.

Лекарственное взаимодействие:

Розчин препарату має слаболужну реакцію, тому він може впливати на лікарські засоби, всмоктування яких залежить від рН вмісту кишечнику (наприклад, інтраконазол, кетоконазол).У зв’язку з ризиком розвитку гіперкаліємії препарат не можна застосовувати з лікарськими засобами, що підвищують концентрацію калію в організмі (калійзберігаючими діуретиками, інгібіторами ангіотензинконвертази).

Срок годности:

2 роки. 

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.Готовий розчин зберігати в холодильнику при температурі 2-8 ºС протягом 24 годин. 

Форма выпуска / упаковка:

По 4,4 г порошку в пакетику; по 5 пакетиків у картонній коробці. 

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Назва і місцезнаходження заявника

Євро Лайфкер Лтд,1-й поверх, 26, Фоубертс Плейс, Лондон, W1F7PP, Велика Британія.

Особливі застереження

Препарат містить калій, тому його з обережністю застосовують при олігурії.У зв’язку з вмістом натрію у складі препарату його необхідно з обережністю застосовувати пацієнтам з підвищеним артеріальним тиском або серцевою недостатністю.У випадку діареї, яка триває понад 24-48 годин, пацієнтові необхідно проконсультуватися з лікарем.У випадку блювання, відсутності сечовипускання протягом 6 годин після застосування препарату або при появі інших тривожних симптомів слід установити причину їх виникнення та вжити відповідних терапевтичних заходів.У зв’язку з вмістом глюкози препарат не рекомендується застосовувати пацієнтам із синдромом мальабсорбції глюкози/галактози.Ситуації під час застосування препарату Електрал, що потребують втручання лікаря:у пацієнта виникає сповільнення мовлення, з’являється сонливість, він швидко виснажується та не відповідає на запитання;температура підвищується вище 39 °С;припиняється виділення сечі;виникають рідкі кров’янисті випорожнення;діарея триває понад 5 днів;діарея раптово припиняється, з’являється сильний біль;якщо лікування вдома неуспішне або неможливе.У готовий розчин не можна додавати інші лікарські засоби.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.