Элерт инструкция по применению

Элерт фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Элерт таблетки, п/о, по 10 мг №30 (10х3)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3294/01/01 от 24.06.2005. Приказ № 380 от 02.06.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить 10 мг або 20 мг ебастину; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль прижелатинізований, фарматоза DCL 15 (лактози моногідрат), натрію кроскармелоза (примелоза), магнію стеарат;оболонка: гіпромелоза, тальк очищений, титану діоксид, заліза оксид жовтий (для таблеток 20 мг), поліетиленгліколь 6000.

Основные физико-химические свойства:

таблетки 10 мг: білого або майже білого кольору, круглі, двоопуклі, вкриті оболонкою, таблетки;таблетки 20 мг: круглі, двоопуклі, жовтого кольору таблетки, вкриті оболонкою;

Производитель:

Микро Лабс Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства - антагонист H1-рецепторов.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Блокатор гістамінових Н1-рецепторів. Після прийому препарату внутрішньо протиалергічна дія розпочинається через 1 год і триває протягом 48 год. Після п’ятиденного курсу лікування ебастином антигістамінна активність зберігається протягом 72 год за рахунок дії активних метаболітів. Препарат не спричиняє вираженого антихолінергічного та седативного ефекту. Не відмічено впливу ебастину на інтервал QT на ЕКГ навіть у дозі 80 мг.Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо швидко всмоктується і майже повністю метаболізується в печінці, де перетворюється в активний метаболіт каребастин. Після одноразового прийому 10 мг препарату максимальна концентрація каребастину в плазмі досягається через 2,6–4 год і становить 80-100 нг/мл.При щоденному прийомі 10 мг препарату рівноважна концентрація досягається через 3-5 днів і становить 130-160 нг/мл. Зв’язування з білками плазми ебастину і каребастину - більше 95%. Період напіввиведення каребастину становить від 15 до 19 год, 66% препарату виводиться у вигляді кон’югатів із сечею.У пацієнтів похилого віку фармакокінетичні показники суттєво не змінюються. При нирковій недостатності період напіввиведення зростає до 23-26 год, а при печінковій недостатності – до 27 год, але концентрація препарату при прийомі 10 мг на добу не перевищує терапевтичного значення.

Показания к применению:

Алергічний риніт сезонний та/або цілорічний, у тому числі у поєднанні з алергічним кон’юнктивітом;ідіопатична хронічна кропив’янка.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату, печінкова недостатність тяжкого перебігу.Вагітність і період годування груддю. 

Особенности применения:

З обережністю призначають Елерт пацієнтам з вираженими порушеннями функції печінки і нирок. Клінічних даних щодо ефективності і безпеки застосування Елерту для лікування дітей до 12 років немає.Вплив на здатність керувати транспортними засобами. Під час лікування Елертом слід уникати керування автотранспортом та роботи зі складними механізмами, оскільки препарат може викликати сонливість. 

Способ применения и дозы:

Дорослим при алергічному риніті Елерт призначають у добовій дозі 10 мг; при вираженій симптоматиці (в т.ч. при цілорічному алергічному риніті) – 20 мг. При кропив’янці добова доза становить 10 мг. Елерт приймають після прийому їжі. Тривалість курсу лікування – 7-10 діб.

Передозировка:

Симптоми: сонливість, головний біль, сухість у роті. Спеціального антидоту немає. Лікування: у разі передозування рекомендується промивання шлунка, медичний нагляд, за необхідності проводять симптоматичне лікування.

Побочные действия:

Головний біль, сухість у роті. В окремих випадках – диспепсія, нудота, блювання, безсоння, сонливість, біль у животі, фарингіт, синусит.

Лекарственное взаимодействие:

Не рекомендується призначати Елерт одночасно з кетоконазолом та еритроміцином. Елерт не взаємодіє з теофіліном, непрямими антикоагулянтами, циметидином, діазепамом, етанолом і препаратами, які містять етанол.

Срок годности:

Зберігати при температурі до 25ºС в сухому місці, недоступному для дітей. Термін придатності - 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 4 таблетки або 10 таблеток у блістерах; по 1 блістеру (4 таблетки) у паперовому конверті; по 3 блістери (10 таблеток) у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: ебастин; 1-4-(1,1-Диметилетил)феніл -4-4- (дифенілметоксі)-1-піперидиніл-1-бутанон;Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкоюАдреса92, Сіпкот, Хосур 635 126, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R06AX22:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама