Энзистал П (Multienzymes (lipase, protease etc.)) инструкция по применению

Энзистал П фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Энзистал П таблетки, п/о, киш./раств. №20 (10х2)

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: Торрент Фармасьютикалс Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, улучшающие пищеварение, включая ферменты. Полиферментные препараты.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 таблетка містить панкреатину порошку 89,36 мг, еквівалентно активності амілази 4200 ОД. Євр.Фарм., активності ліпази 3500 ОД. Євр.Фарм., активності протеази 250 ОД. Євр.Фарм.;допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), гіпромелоза, поліетиленгліколь 6000, титану діоксид (Е 171), целюлози ацетилфталат, діетилфталат, кармоїзин (Е 122), віск білий.

Лекарственная форма:

таблетки

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Торрент Фармасьютикалс Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, улучшающие пищеварение, включая ферменты. Полиферментные препараты.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Диспепсія; одночасне вживання тяжко перетравлюваної рослинної, жирної та незвичної їжі; метеоризм, пов’язаний із вищевказаними розладами; прискорення проходження їжі в кишечнику функціонального характеру.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до панкреатичних ферментів тваринного походження або до одного з компонентів лікарського засобу. Гострий панкреатит або загострення хронічного панкреатиту, однак епізодичне призначення можливе у фазі затухання при розширенні дієти, якщо є ознаки залишкового або наявного розладу функції підшлункової залози. Обтураційна непрохідність кишечнику.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Препарат містить активні ферменти, які при вивільненні у ротовій порожнині наприклад, при пережовуванні таблетки, можуть пошкодити слизову оболонку ротової порожнини з утворенням виразок, тому таблетки треба ковтати цілими.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування препарату в період вагітності та годування груддю можливе, якщо, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Застережень немає.

Дети:

Препарат застосовують дітям віком від 3 років.

Способ применения и дозы:

Дорослі та діти віком від 3 років зазвичай приймають по 1-2 таблетки під час їди, не розжовуючи їх та запиваючи достатньою кількістю рідини, наприклад склянкою води.Залежно від виду їжі, що вживається, або від ступеня тяжкості розладу травлення під час їди з метою ферментно-замісної терапії приймають додатково 2-4 таблетки.Доза препарату може бути змінена і встановлюється лікарем індивідуально.Тривалість застосування лікарського засобу встановлює лікар в індивідуальному порядку.Добова доза ліпази не повинна перевищувати 15 000-20 000 ОД.Є.Ф. на кілограм маси тіла.

Передозировка:

Можливе підсилення побічних ефектів.Під час прийому надзвичайно високих доз інших препаратів панкреатину спостерігалися гіперурикемія і гіперурикозурія. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

З боку імунної системи: алергічні реакції негайного типу (шкірні висипання, чхання, сльозотеча, бронхоспазм).З боку травного тракту: у хворих на муковісцидоз спостерігалося утворення стриктур в ілеоцекальній ділянці та висхідній частині ободової кишки після застосування великих доз порошку з підшлункових залоз. Були повідомлення про алергічні реакції з боку травного тракту (біль у животі, нудота, діарея, зміна характеру випорожнень).З боку нирок та сечовивідних шляхів: у хворих на муковісцидоз, особливо після застосування високих доз препарату, може збільшуватися виведення сечової кислоти із сечею, тому у цих хворих слід перевіряти її рівень у сечі для того, щоб не допустити утворення каменю. У поодиноких випадках були повідомлення про появу таких реакцій, як кропив’янка, гіперемія шкіри, свербіж, відчуття жару, тахікардія, слабкість, ангіоневротичний набряк.

Лекарственное взаимодействие:

Застосування лікарських засобів, що містять порошок із підшлункових залоз, може призвести до зменшення всмоктування фолієвої кислоти, через що може потребуватися її додатковий прийом. Дія пероральних антидіабетичних засобів, таких як акарбоза та міглітол, може знижуватися при супутньому застосуванні препарату Ензистал П.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері, по 2 блістери в картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

У хворих на муковісцидоз часто спостерігаються ускладнення у вигляді кишкової непрохідності, тому при наявності симптомів, що нагадують кишкову непрохідність, слід мати на увазі імовірність виникнення кишкових стриктур.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.