Эпадол (Omega-3-triglycerides incl. other esters and acids) инструкция по применению

Эпадол фото, инструкция
Дозировка:
Эпадол капсулы мягк. по 0,5 г №10

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Непосредственное производство: АО "Киевский витаминный завод"

Фармакотерапевтическая группа:

Гиполипидемические средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 капсула містить епадолу (ефірів омега-3 поліненасичених жирних кислот не менше 43 %) - 500 мг;допоміжні речовини: склад желатинової оболонки капсули: желатин, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), барвник кармоїзин (Е 122).

Лекарственная форма:

капсулы

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

АО "Киевский витаминный завод"

Фармакотерапевтическая группа:

Гиполипидемические средства.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Епадол® застосовують з метою профілактики атеросклерозу коронарних та інших судин, профілактики тромбоутворення при атерогенних дисліпопротеїнеміях (у вигляді монотерапії або у поєднанні з іншими гіполіпідемічними засобами), в комплексному лікуванні ішемічної хвороби серця у формі стенокардії, постінфарктного кардіосклерозу, захворювань судин нижніх кінцівок, діабетичній ангіопатії, при захворюваннях легень, ускладнених хронічним легеневим серцем.

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, дитячий вік.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Перед початком лікування порадьтеся з лікарем!Якщо Ви застосовуєте одночасно будь-які інші лікарські засоби, повідомте про це лікарю.При появі небажаних ефектів слід припинити прийом Епадол® і порадитися з лікарем щодо подальшого застосування препаратуЯкщо Ви випадково прийняли велику дозу ліків, обов’язково зверніться до лікаря.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Досвіду застосування препарату у періоди вагітності та годування груддю не достатньо, тому засіб не призначають у ці періоди.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Даних щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами немає, але слід враховувати імовірність такого побічного ефекту, як запаморочення.

Дети:

Досвіду застосування препарату дітям не достатньо, тому Епадол® пацієнтам цієї вікової категорії не призначають.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовують дорослим внутрішньо. Приймають не розжовуючи, під час їди. З лікувальною і профілактичною метою призначають по 2 капсули (1 г) 1 - 2 рази на добу. Курс – від 4 тижнів до 6 місяців.За необхідності добова доза може бути збільшена до 2 капсул 4 рази на добу (4 г на добу), курс лікування – 4 тижні. Повторні курси призначають з інтервалом 2 місяці.Максимальна добова доза становить 8 капсул (4 г) на добу.

Передозировка:

Про випадки передозування не повідомлялося. При тривалому застосуванні високих доз може збільшуватися ризик розвитку побічних ефектів: алергічні реакції, нудота, діарея. Лікування: відміна препарату, симптоматична терапія.

Побочные действия:

З боку травного тракту: відрижка, нудота, печія, діарея, біль у животі, гастрит, гастроентерит, порушення функції печінки, шлунково-кишкові кровотечі.З боку нервової системи: запаморочення, головний біль.Інші: алергічні реакції при наявності гіперчутливості, гіперкальціємія, артеріальна гіпотензія, прояви основного захворювання.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні Епадол® з антикоагулянтами можливе посилення протизгортальної дії.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці, при температурі від 8 оС до 15 оС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері. По 10 капсул у блістері; по 6 блістерів у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Препарат слід з обережністю призначати при захворюваннях, що супроводжуються підвищеним ризиком розвитку кровотеч.Ймовірність розвитку побічних ефектів зменшується при прийомі препарату під час їди.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.