Эргометрина Малеат (Ergometrine) инструкция по применению

Эргометрина Малеат фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Эргометрина Малеат раствор д/ин. 0,02 % по 1 мл в амп. №10

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

раствор

Производитель:

Непосредственное производство: ООО «Харьковское фармацевтическое предприятие «Здоровье народа».

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, стимулирующие мускулатуру матки.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: ergometrine;1 мл розчину містить ергометрину малеату в перерахуванні на 100 % речовину 0,2 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид, етанол 96 %, ніпагін, вода для ін’єкцій.

Лекарственная форма:

раствор

Основные физико-химические свойства:

прозора, безбарвна або злегка жовтувата рідина.

Производитель:

ООО «Харьковское фармацевтическое предприятие «Здоровье народа».

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, стимулирующие мускулатуру матки.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Утеротонізуючий засіб. Ергометрин – алкалоїд ріжків, дія якого спрямована на мускулатуру матки. Підвищує тонус, збільшує силу і частоту скорочень матки. Гальмує продукцію пролактину і секрецію молока. Чинить слабку судинозвужувальну дію, незначно підвищуючи центральний венозний і артеріальний тиск. У низьких дозах не виявляє суттєвого впливу на кровообіг.Фармакокінетика. При внутрішньом’язовому введенні швидко та повністю всмоктується у кров. Дія на матку проявляється через 1 - 2 хв після внутрішньовенного і через 2 - 3 хв –після внутрішньом’язового введення препарату. Метаболізується в печінці шляхом гідроксилування. Виводиться з організму переважно нирками. Проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр.

Показания к применению:

Профілактика і лікування маткових кровотеч: після ручного відділення плаценти, гіпо- і атонічних ранніх післяпологових, післяопераційних (кесаревий розтин, видалення міоми) і постабортивних виділень. Уповільнена інволюція матки у післяпологовому періоді.

Противопоказания:

Вагітність, пологи (до народження голівки плода), артеріальна гіпертензія, стеноз мітрального клапана, облітеруючі або спастичні захворювання периферичних судин, колагенози, виражені порушення функцій печінки і нирок, сепсис, гіперчутливість до компонентів препарату та інших алкалоїдів ріжків.

Особенности применения:

Застосовують тільки в умовах спеціалізованого стаціонару, під ретельним наглядом лікаря.Ергометрин не призначають для прискорення пологової діяльності. Застосування препарату особливо небезпечне до відділення плаценти.

Применение в период беременности или кормления грудью:

При вагітності протипоказаний. За необхідності застосовувати препарат у період годування груддю слід припинити годування.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Слід утриматися від керування автомобілем і виконання роботи, що потребує підвищеної уваги та швидкості реакції, оскільки можливе запаморочення.

Дети:

Препарат не застосовується у дітей.

Способ применения и дозы:

Препарат призначають дорослим внутрішньом’язово або внутрішньовенно. Режим дозування – індивідуальний. Разова доза при парентеральному введенні становить 0,1 - 0,2 мг (0,5 - 1 мл). Вища добова доза – 1 мг (5 мл). Парентеральне введення можна комбінувати з внутрішнім прийомом Ергометрину малеату.Тривалість застосування визначається клінічним ефектом і переносимістю препарату.

Передозировка:

Симптоми: при передозуванні спостерігається загострення симптомів, що описані у розділі “Побічна дія”, особливо спазму гладкої мускулатури периферичних судин кінцівок, що проявляється у втраті чутливості, парестезіях, відчутті поколювання і болях у кінцівках, ціанозі, виражених порушеннях пульсації.При появі ознак передозування необхідно негайно відмінити препарат. Лікування: тривала інфузія нітропрусиду або нітрогліцерину, а також симптоматична терапія.Для попередження передозування необхідно суворо дотримуватися рекомендованих доз препарату.

Побочные действия:

Нудота, блювання, діарея, головний біль, запаморочення, шум у вухах, рідко – галюцинації, спазм периферичних судин, порушення кровообігу кінцівок, підвищення артеріального тиску, тахікардія (іноді – брадикардія), задишка.

Лекарственное взаимодействие:

Ергометрин підсилює судинозвужувальні ефекти симпатоміметиків. При одночасному застосуванні з окситоцином можливий розвиток гіпертонічного кризу. Препарат підвищує токсичність новокаїну та інших місцевих анестетиків.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 10°С.

Форма выпуска / упаковка:

По 1 мл в ампулі. По 10 ампул у картонній пачці; або по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці, по 20 контурних чарункових упаковок у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

61013, Україна, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медицинских наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.