Эрисан Дермадез Бесцветный (Combined drugs) инструкция по применению

Эрисан Дермадез Бесцветный фото, инструкция
Дозировка:
Эрисан Дермадез Бесцветный раствор д/наруж. прим. по 150 мл во флак.
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

раствор

Производитель:

Непосредственное производство: Фармос Ою, Финляндия

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 100 мл розчину містять етанолу безводного 77.5%, цетримонію хлорида 0.125%.допоміжна речовина:  вода очищена.

Лекарственная форма:

раствор

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Фармос Ою, Финляндия

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Перед- та післяопераційна обробка шкіри та швів, антисептика шкіри перед ін’єкціями, забором крові, пункціями, дрібними хірургічними втручаннями, гігієнічна та хірургічна обробка шкіри рук.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не наносити на відкриті рани та слизові оболонки. При випадковому потраплянні в очі слід ретельно промити їх проточною водою та закапати 30 % розчином сульфацилу натрію.При випадковому потраплянні засобу в шлунок слід промити шлунок великою кількістю води та прийняти активоване вугілля. Забезпечити спокій і тепло потерпілому.Хірургічну плівку накладати тільки після повного висихання шкіри.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат може застосовуватися в періоди вагітності і годування груддю

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат застосовують дітям.

Способ применения и дозы:

Готовий для застосування розчин. Діє тільки тоді, коли шкіра повністю зволожена препаратом. Застосовувати тільки зовнішньо!Антисептичне очищення шкіри перед ін’єкціями.Місце для ін’єкції ретельно протерти стерильним тампоном, добре змоченим у розчині. Час експозиції – не більше 1 хв (час висихання є часом експозиції).Антисептична обробка шкіри при знятті швів і перев’язувальних засобів.Перед зняттям швів добре зволожити шов і прилеглу ділянку шкіри за допомогою розпилювача. Після видалення швів знову ретельно зволожити це місце розчином Ерісан Дермадез безкольоровий, очистити стерильним тампоном ділянку швів і накласти стерильну пов’язку.Підготовка шкіри для внутрішньосуглобової ін’єкції, катетеризації та пункції, артроскопії.Очистити та антисептично обробити операційне поле за допомогою стерильного тампона, змоченого у розчині Ерісан Дермадез безкольоровий. Час експозиції – 1,5 хв. Потім ще раз зволожити цю ділянку розчином препарату (час експозиції – 1,5 хв) і накрити стерильною серветкою.Передопераційна обробка шкіри.Очистити і обробити операційне поле за допомогою стерильного тампона, змоченого у розчині Ерісан Дермадез безкольорового. Тампон застосовувати 2 - 3 рази, потім обробити прилеглу ділянку шкіри. Час експозиції – 3 - 5 хв, залежно від місця розтину шкіри.Обробку слід повторити. Тільки після висихання шкіри накласти хірургічну плівку.Післяопераційна обробка шкіри.Після закриття рани видалити хірургічну плівку. Шов і прилеглу ділянку шкіри очистити стерильним тампоном, змоченим у розчині Ерісан Дермадез безкольоровий. Потім на зволожену препаратом ділянку шкіри, накласти стерильну пов’язку.

Передозировка:

Не встановлене.

Побочные действия:

Не встановлені.

Лекарственное взаимодействие:

Не встановлена.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в захищеному від прямих сонячних променів місці, у добре провітрюваних приміщеннях при температурі від - 5 °С до + 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.Засіб легкозаймистий. Не допускати контакту з відкритим полум’ям або включеними нагріваючими приладами.

Форма выпуска / упаковка:

По 150 мл у пластикових флаконах № 1; по 500 мл у флаконах № 1; каністри 3 л № 1.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Дополнительные данные

Дозировка:
Эрисан Дермадез Бесцветный раствор д/наруж. прим. по 150 мл во флак.
Регистрация:
№ UA/8610/01/01 от 22.07.2008. Приказ № 403 от 22.07.2008
Производитель:
МНН:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.