Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Эролин - Адаптированная инструкция.

Состав

Состав

діюча речовина: loratadine;5 мл сиропу містять 5 мг лоратадину;допоміжні речовини: натрію бензоат (Е 211), сахароза (3 г/5 мл), пропіленгліколь, гліцерин (85 %), кислота лимонна безводна, добавка ванілінова ароматична, добавка полунична ароматична, вода очищена.
Лекарственная форма

Лекарственная форма

Сироп.Блідо-жовтого кольору прозорий однорідний сироп з характерним фруктовим запахом і смаком, чистий, без жодного осаду чи механічних включень.
Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

Категория отпуска

Производитель

Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

юридична адреса:ЗАТ Фармацевтичний завод ЕГІС, Угорщина / EGIS Pharmaceuticals PLC, Hungary.1106 м. Будапешт, вул. Керестурі, 30-38, Угорщина/1106 Budapest, Keresturi ut.30-38, Hungary. фактична адреса:ЗАТ Фармацевтичний завод ЕГІС, Угорщина / EGIS Pharmaceuticals PLC, Hungary.9900, м. Керменд, вул. Матяш кірай, 65, Угорщина/9900, Kormend, Matyas kiraly ut. 65, Hungary.
Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Антигістамінні засоби для системного застосування. Код АТС R06А Х13.Еролін® – трициклічний селективний блокатор периферичних Н1-гістамінових рецепторів. При застосуванні в рекомендованій дозі не чинить клінічно значущої седативної та антихолінергічної дії. Протягом тривалого лікування не було виявлено жодних клінічно значущих змін у показниках життєвоважливих функцій, лабораторних дослідженнях, даних фізикального обстеження хворого або в електрокардіограмі. Еролін® не має значущого впливу на активність Н2-гістамінових рецепторів. Не блокує захоплення норепінефрину та фактично не має впливу на серцево-судинну систему або на активність водія ритму.Після перорального прийому лоратадин добре всмоктується та метаболізується під впливом CYP3A4 та CYP2D6, головним чином у дезлоратадин. Час досягнення максимальної концентрації лоратадину та дезлоратадину в плазмі крові становить 1-1,5 години та 1,5-3,7 години відповідно. Лоратадин та його метаболіт добре зв’язуються з білками плазми крові.Біодоступність лоратадину та дезлоратадину прямо пропорційна дозі.Фармакокінетичний профіль лоратадину та його метаболітів у здорових дорослих порівнюваний з профілем добровольців літнього віку.Прийом їжі незначно подовжує час всмоктування лоратадину, але не впливає на клінічний ефект.У хворих із хронічною нирковою недостатністю значення фармакокінетичних параметрів не збільшувалися порівняно з пацієнтами з нормальною функцією нирок. Період напіввиведення значно не змінювався, а гемодіаліз не впливав на фармакокінетику лоратадину та його метаболітів.У хворих з алкогольним ураженням печінки спостерігалося підвищення значень фармакокінетичних параметрів лоратадину вдвічі, в той час як фармакокінетичний профіль метаболіту не змінювався порівняно з пацієнтами з нормальною функцією печінки. Період напіввиведення лоратадину та його метаболіту становив 24 години та 37 годин відповідно та збільшувався залежно від тяжкості захворювання печінки.
Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Показания к применению

Показания к применению

Симптоматичне лікування алергічного риніту та хронічної ідіопатичної кропив’янки.
Противопоказания

Противопоказания

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого іншого компонента препарату.
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

Сироп Еролін® містить сахарозу, тому препарат не застосовують хворим із рідкісною спадковою непереносимістю галактози, Lapp-лактазною недостатністю або глюкозо-галактозною мальабсорбцією.Прийом препарату необхідно припинити не пізніше ніж за 48 годин до проведення шкірних діагностичних алергопроб для запобігання хибним результатам.Особливі застереження.
Особенности применения

Особенности применения

Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Оскільки безпека застосування таблеток Еролін® у вагітних не встановлена, не рекомендується призначати даний препарат у період вагітності.Лоратадин виділяється у грудне молоко, тому не рекомендується застосування препарату в період годування груддю.
Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

У клінічних дослідженнях не відзначався вплив препарату на швидкість реакції пацієнтів при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Проте пацієнт повинен бути проінформований про дуже рідкісні випадки сонливості, які можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами
Дети

Дети

Ефективність та безпека застосування препарату дітям віком до 2 років не встановлена.
Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

До препарату надається мірна ложка місткістю 5 мл (5 мг) сиропу.Дорослі та діти старше 12 років приймають по 10 мл сиропу (2 мірні ложки), (10 мг лоратадину) 1 раз на добу.Діти віком до 12 років із масою тіла більше 30 кг - 10 мл сиропу (2 мірні ложки), (10 мг лоратадину) 1 раз на добу.Дітям з масою тіла менше 30 кг -  5 мл сиропу(1 мірна ложка), (5 мг лоратадину) 1 раз на добу.Пацієнтам із тяжким порушенням функції печінки необхідно призначати меншу початкову дозу через можливе зменшення кліренсу лоратадину (рекомендована початкова доза – 10 мг через день).
Передозировка

Передозировка

При передозуванні відзначалися антихолінергічні симптоми: сонливість, тахікардія та головний біль. При передозуванні рекомендоване симптоматичне та підтримуюче лікування. Рекомендуються стандартні заходи щодо видалення препарату, який не всмоктався зі шлунка: промивання шлунка, подрібнене активоване вугілля з водою. Лоратадин не виводиться шляхом гемодіалізу, також невідомо, чи виводиться лоратадин шляхом перитонеального діалізу.Після невідкладної допомоги пацієнт повинен залишатися під медичним наглядом.
Побочные действия

Побочные действия

У клінічних дослідженнях у дітей віком від 2 до 12 років відзначалися такі небажані явища, як головний біль, нервозність або втома.Під час клінічних досліджень у дорослих та дітей старше 12 років відзначались сонливість, головний біль, підвищений апетит та безсоння.У ході постмаркетингових досліджень спостерігалися поодинокі випадки наступних побічних ефектів:
Клас системи органів

Побічні ефекти

Імунна система Анафілаксія
Нервова система Запаморочення
Серцево-судинна система Тахікардія, відчуття серцебиття
Шлунково-кишковий тракт Нудота, сухість у роті, гастрит
Гепатобіліарна система Порушення печінкових функцій
Шкіра та підшкірна тканина Висипання, алопеція
Загальні прояви та прояви у місцях введення Підвищена втомлюваність
Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

Еролін® не посилює пригнічувальну дію алкоголю на психомоторні реакції.Одночасне застосування лоратадину з інгібіторами CYP3A4 або CYP2D6 може призводити до підвищення рівня лоратадину, що, в свою чергу, посилює побічні ефекти.При одночасному застосуванні лоратадину з кетоконазолом, еритроміцином, циметидином відзначалося підвищення концентрації лоратадину у плазмі, але це підвищення ніяк не виявлялося клінічно, у тому числі за даними електрокардіограми.
Срок годности

Срок годности

3 роки. Відкритий флакон зберігати не більше 6 місяців.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Условия хранения

Условия хранения

Зберігати при температурі не вище 25 оС у недоступному для дітей місці.
Упаковка

Форма выпуска / упаковка

По 120 мл у флаконі з мірною ложкою, у картонній коробці.
Категория отпуска

Категория отпуска

Без рецепта.
Дополнительно

Дополнительно