Эвказолин Н инструкция по применению

Эвказолин Н фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
капли наз., 1 мг/г по 10 г во флак.-кап. стекл.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3664/01/01 от 30.03.2010. Приказ № 469 от 14.09.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: хуlomethazoline;1 г розчину містить ксилометазоліну гідрохлориду в перерахуванні на 100 % речовину 1 мг; допоміжні речовини: бензалконію хлорид, евкаліптова олія, динатрію едетат, пропіленгліколь, макрогол 1500, повідон (15), гідроксіпропілметилцелюлоза (5), полісорбат 20, динатрію фосфату додекагідрат, калію дигідрофосфат, вода для ін¢єкцій.

Производитель:

Фармак, АО, г. Киев, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты, которые стимулируют альфа-и альфа + бета-адренорецепторы.

Показания к применению:

Для полегшення симптомів гострих ринітів різної етіології, синуситів.Допоміжна терапія гострого середнього отиту (для зменшення набряку слизової оболонки порожнин носа). При діагностичних втручаннях (риноскопії).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, вагітність, трансфеноїдальна гіпофізектомія або наявність в анамнезі трансназальних/трансоральних хірургічних втручань з оголюванням твердої мозкової оболонки.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Препарат не слід застосовувати безперервно протягом тривалих періодів (понад 10 днів поспіль) при хронічних ринітах. Тривале лікування препаратом може призвести до зворотнього ефекту. Не слід перевищувати рекомендовану дозу препарату, особливо при лікуванні дітей та осіб літнього віку.Слід з обережністю призначати препарат пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, хворим на артеріальну гіпертензію, закритокутову глаукому, цукровий діабет, із захворюваннями щитовидної залози, пацієнтам, які при застосуванні адренергічних препаратів мають сильні реакції, які виявляються безсонням, запамороченням, тремтінням, серцевою аритмією, підвищенням артеріального тиску.У зв’язку з судинозвужувальною дією препарату можливе підвищення внутрішньоочного тиску.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат не можна застосовувати у період вагітності. Невідомо, чи виділяється ксилометазолін із грудним молоком, тому жінкам, які годують груддю, можна застосовувати препарат тільки тоді, коли, на думку лікаря, очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для дитини.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та складними механізмами при застосуванні у рекомендованих дозах.

Дети:

Евказолін® Аква застосовують дітям старше 6 років.

Способ применения и дозы:

Для місцевого застосування. Безпосередньо перед застосуванням треба потримати флакон з препаратом у долоні, щоб зігріти його до температури тіла. Кришку знімають і, злегка натискаючи на гумову вставку-крапельницю, закапують розчин у ніс. Після застосування флакон завжди закривайте кришкою.Дорослим і дітям старше 6 років закапують по 2-3 краплі в кожен носовий хід 3-4 рази на добу. Курс лікування залежить від перебігу захворювання і триває не більше 10 днів поспіль. Після закінчення курсу лікування препарат можна призначати знову тільки через кілька днів.

Передозировка:

При занадто частому закапуванні або використанні препарату у підвищенній концентрації можуть проявлятися симптоми передозування у вигляді головного болю, сухості у носі, нудоти, депресії, підвищення артеріального тиску, короткочасного порушення зору. Необхідно припинити використання препарату і застосовувати препарати-антагоністи: симпатолітики та α-адреноблокатори (фентоламін, тропафен), симптоматичну терапію. Якщо препарат випадково випили, необхідно промити шлунок, застосувати проносні засоби та ентеросорбенти. Показано лікування α-адреноблокаторами; симптоматична терапія.

Побочные действия:

Можливі побічні явища: печіння, поколювання, сухість у носі, чхання, нудота, задишка, ангіоневротичний набряк. У поодиноких випадках можливі системні алергічні реакції. При тривалому застосуванні або частому використанні високих концентрацій можуть відзначатися набряк слизової оболонки носа, прояви резорбтивного ефекту у вигляді запаморочення, головного болю, безсоння, блювання, підвищення артеріального тиску, серцебиття, порушення серцевого ритму, короткочасного порушення зору. При особливо тривалому застосуванні препарату у високих дозах може розвинутись депресивний стан.

Лекарственное взаимодействие:

Евказолін® Аква взаємодіє з іншими лікарськими засобами лише при наявності резорбтивного ефекту. Препарати-адреноміметики інших груп посилюють дію Евказоліну® Аква. Адренолітики та симпатолітики, антагоністи кальцію ослаблюють його ефект. Препарат посилює гіпертензивну дію трициклічних антидепресантів та інгібіторів моноаміноксидази на серцево-судинну систему.

Срок годности:

2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 0С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 г у флаконі з вставкою-крапельницею, вкладеному в пачку.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R01AB06:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Эвказолин Н
Производитель:Фармак, АО, г. Киев, Украина
Форма выпуска: По 10 г у флаконі з вставкою-крапельницею, вкладеному в пачку.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3664/01/01 от 30.03.2010. Приказ № 469 от 14.09.2005
МНН:Xylomethazoline
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: хуlomethazoline;1 г розчину містить ксилометазоліну гідрохлориду в перерахуванні на 100 % речовину 1 мг; допоміжні речовини: бензалконію хлорид, евкаліптова олія, динатрію едетат, пропіленгліколь, макрогол 1500, повідон (15), гідроксіпропілметилцелюлоза (5), полісорбат 20, динатрію фосфату додекагідрат, калію дигідрофосфат, вода для ін¢єкцій.

Фармакологическая группа:Препараты, которые стимулируют альфа-и альфа + бета-адренорецепторы.
Код АТХ:R01AB06 - Ксилометазолин в комбинации с другими препаратами
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама