Евробиол 25 000 инструкция по применению

Евробиол 25 000 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Евробиол 25 000 капсулы гастрорезист. тв. №100 во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13833/01/01 от 10.10.2014. Приказ № 715 от 10.10.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: панкреатин;1 капсула гастрорезистентна містить панкреатину (порошку підшлункових залоз свиней) 274,050-329,875 мг, що відповідає активності ліпази не менше 25 000 Од. Євр. Фарм., амілази не менше 22 500 Од. Євр. Фарм., протеази не менше 1 250 Од. Євр. Фарм.;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, метакрилатного сополімеру дисперсія, триетилцитрат, тальк, симетикон, віск монтан-гліколевий, желатин, титану діоксид (Е 171), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172).

Производитель:

Лаб. Майоли Спиндлер, Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Средства заместительной терапии, применяемые при нарушениях пищеварения. Полиферментные препараты.

Показания к применению:

Недостатність екзокринної функції підшлункової залози при:муковісцидозі;підтвердженому хронічному панкреатиті (особливо за наявності панкреатичної кальцифікації), за наявності стеатореї ≥ 6 г/24 год; панкреатектомії.

Противопоказания:

Гостре запалення підшлункової залози на ранніх етапах і гіперчутливість до панкреатину свинячого походження або до будь-якого іншого компонента препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Цей лікарський препарат має високу ліполітичну активність. Тому у деяких пацієнтів для запобігання ризику тяжкого запору дозу препарату слід збільшувати поступово в ході лікування.У пацієнтів з гіперчутливістю до панкреатину можуть спостерігатися шлунково-кишкові розлади.З особливою обережністю препарат слід призначати пацієнтам з муковісцидозом та меконієвою непрохідністю кишечнику, а також пацієнтам після резекції кишечнику або із симптомами кишкової непрохідності.При призначенні лікарських засобів, що містять панкреатин тваринного походження, не можна повністю виключити ризик розвитку інфекційних захворювань, спричинених передачею інфекційних агентів.У хворих на муковісцидоз, які приймали високі дози інших препаратів панкреатину, спостерігалися звуження ілеоцекального відділу кишечнику і товстої кишки (фіброзуюча колонопатія), а також коліт, але не виявлено доказів зв’язку між прийомом препарату Євробіол 25 000 і виникненням фіброзуючої колонопатії.Проте як запобіжний захід рекомендовано у разі появи незвичних абдомінальних симптомів або зміни характеру симптомів основного захворювання виключити можливість ураження товстої кишки, особливо якщо пацієнт приймає більше 10 000 ОД ліпази/кг/добу.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У зв’язку з тим, що немає даних клінічних досліджень щодо впливу ферментів підшлункової залози на перебіг вагітності, препарат слід з обережністю призначати вагітним. Дослідження на тваринах показали відсутність ознак всмоктування ферментів підшлункової залози. Таким чином, можливість токсичного впливу на репродукцію та розвиток плода не очікується.Оскільки дослідження на тваринах свідчать про відсутність системної експозиції ферментів підшлункової залози у матері-годувальниці, будь-якого впливу на дитину, яка перебуває на грудному вигодуванні, не передбачається.Тому немає протипоказань щодо застосування ферментів підшлункової залози жінкам у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає даних про негативний вплив препарату Євробіол 25 000 на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами.

Дети:

Євробіол 25 000 можна застосовувати дітям згідно з рекомендаціями у розділі Спосіб застосування та дози.

Способ применения и дозы:

Дозування препарату базується на індивідуальних потребах хворого і залежить від ступеня порушення травлення та складу їжі.Препарат приймають під час або відразу після вживання їжі.Капсули слід ковтати цілими, не розжовуючи, і запивати достатньою кількістю рідини. Якщо капсулу не можна проковтнути цілою (діти і особи літнього віку), її потрібно розкрити і додати мікрогранули до рідкої їжі, що не вимагає розжовування, або до рідини з нейтральним або слабо-кислим середовищем (йогурт, апельсиновий сік тощо). Таку суміш слід приймати негайно і не зберігати.Під час лікування препаратом дуже важливим є вживання достатньої кількості рідини, особливо в період її підвищеної втрати. Дефіцит рідини може посилити запори.Дозування при муковісцидозіПочаткова доза для дітей віком до 4-х років становить 1 000 ОД ліпази на кілограм маси тіла під час кожного прийому їжі, а для дітей віком від 4-х років – 500 ОД ліпази на кілограм маси тіла під час кожного прийому їжі.Дозу слід підбирати індивідуально, залежно від тяжкості захворювання, контролю стеатореї і підтримки належного нутритивного статусу.Підтримуюча доза для більшості пацієнтів не має перевищувати 10 000 ОД ліпази на кілограм маси тіла на добу або 4 000 ОД ліпази на грам спожитого жиру.Дозування при інших видах екзокринної недостатності підшлункової залозиДозу слід підбирати індивідуально, залежно від ступеня порушення травлення і жирового складу їжі. Відповідно до загальноприйнятої клінічної практики вважається, що з їжею слід вжити щонайменше від 20 000 до 50 000 одиниць ліпази. Доза для прийому під час основних прийомів їжі (сніданку, обіду чи вечері) може бути від 25 000 до 75 000 ОД ліпази, а при додатковому легкому харчуванні між основними прийомами повинна становити половину індивідуальної дози.

Передозировка:

Під час прийому надзвичайно високих доз інших препаратів панкреатину спостерігалися гіперурикемія і гіперурикозурія.

Побочные действия:

З боку травної системи: біль у животі, запор, зміни характеру випорожнень, діарея, нудота та блювання.З боку шкіри і підшкірної клітковини: можуть виникати шкірні алергічні реакції: висипання, свербіж, кропив’янка.З боку імунної системи: реакції гіперчутливості.

Лекарственное взаимодействие:

Даних щодо особливостей взаємодії з іншими лікарськими засобами немає.

Срок годности:

3 роки. Після першого розкриття препарат слід використати протягом 6 місяців.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.

Форма выпуска / упаковка:

По 20, 50 або 100 капсул гастрорезистентних у флаконах (скло типу ІІІ). По 1 флакону в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Евробиол 25 000
Производитель:Лаб. Майоли Спиндлер, Франция
Форма выпуска: По 20, 50 або 100 капсул гастрорезистентних у флаконах (скло типу ІІІ). По 1 флакону в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/13833/01/01 от 10.10.2014. Приказ № 715 от 10.10.2014
МНН:Multienzymes (lipase, protease etc.)
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: панкреатин;1 капсула гастрорезистентна містить панкреатину (порошку підшлункових залоз свиней) 274,050-329,875 мг, що відповідає активності ліпази не менше 25 000 Од. Євр. Фарм., амілази не менше 22 500 Од. Євр. Фарм., протеази не менше 1 250 Од. Євр. Фарм.;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, метакрилатного сополімеру дисперсія, триетилцитрат, тальк, симетикон, віск монтан-гліколевий, желатин, титану діоксид (Е 171), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172).

Фармакологическая группа:Средства заместительной терапии, применяемые при нарушениях пищеварения. Полиферментные препараты.
Код АТХ:A09AA02 - Панкреатин
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама