Фасиле-Ван инструкция по применению

Фасиле-Ван фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Фасиле-Ван таблетки по 1,5 мг №1 в блис.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13972/01/01 от 20.08.2015. Приказ № 537 от 20.08.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: левоноргестрел; 1 таблетка містить 1,5 мг левоноргестрелу;допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; крохмаль картопляний; тальк; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

круглі, зі скошеними краями, плоскі таблетки білого або майже білого кольору, із гравіруванням „ J06” з одного боку і гладкі з іншого.

Производитель:

Ягсонпал Фармасьютикалс Лтд. для Наари АГ, Индия/Швейцария

Фармакотерапевтическая группа:

Гормональні контрацептиви для системного застосування. Гестагени.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Точний механізм дії препарату невідомий. У рекомендованих дозах левоноргестрел впливає на овуляцію і запліднення, якщо статевий акт відбувається у передовуляторній фазі менструального циклу, тобто у момент найбільшої ймовірності запліднення. Крім того, зміни ендометрія, спричинені препаратом, перешкоджають імплантації заплідненої яйцеклітини. При імплантації, що почалася, препарат не ефективний. Ефективність: запобігає вагітності у 84 % випадків. Рекомендовані дози левоноргестрелу істотно не впливають на фактори згортання крові, обмін жирів і вуглеводів.Фармакокінетика.При пероральному прийомі левоноргестрел швидко і практично повністю всмоктується. Після досягнення максимальної концентрації рівень левоноргестрелу у крові знижується, середній період напіввиведення приблизно 26 годин. Виводиться у формі метаболітів із сечею і каловими масами у рівних співвідношеннях. Біотрансформація левоноргестрелу здійснюється метаболічним шляхом, характерним для стероїдів. У печінці левоноргестрел гідроксилюється і у вигляді глюкуронідних кон’югатів виводиться з організму. Фармакологічно активні метаболіти левоноргестрелу невідомі. Левоноргестрел вступає у зв’язок з альбуміном і глобуліном, що зв’язує статеві гормони (ГЗСГ). 1,5 % загальної кількості у плазмі крові знаходиться у формі вільного стероїду, 65 % специфічно зв’язані з ГЗСГ. Після прийому однієї таблетки Фасілє-Ван середня концентрація ГЗСГ у крові приблизно 40 нмоль/л. Протягом 24 годин концентрація ГЗСГ у крові залишається незмінною або дещо збільшується, потім знижується і через 192 години становить приблизно 30 нмоль/л. Абсолютна біодоступність становить 100 % від прийнятої дози. 0,1 % прийнятої дози препарату потрапляє в організм немовляти разом з грудним молоком.

Показания к применению:

Термінова пероральна контрацепція у перші 72 години після статевого акту, під час якого жодних методів контрацепції не застосовувалося або застосований метод контрацепції не був досить надійним.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, тяжка ступінь печінкової недостатності.

Особенности применения:

Термінова контрацепція призначена для екстрених випадків. Вона ні в якому разі не замінює регулярну контрацепцію.Препарати термінової контрацепції не в усіх випадках запобігають заплідненню. Імовірність запліднення велика у випадках, коли час статевого акту точно невідомий і коли з моменту незахищеного контрацепцією статевого акту пройшло більше 72 годин на період одного менструального циклу. У таких випадках прийом таблетки Фасілє-Ван після другого статевого акту не принесе бажаного результату. При затримці менструації більше ніж на 5 днів, а також у разі коли менструація наступила вчасно, але протікає незвично або з яких-небудь інших причин є підозра на вагітність, слід провести гінекологічне обстеження для виключення вагітності.Вагітність, що настала на тлі застосування препарату, може виявитися позаматковою, особливо у жінок з болем у нижній частині живота, при появі непритомності, наявності в анамнезі ектопічної вагітності, операції на органах малого таза або їхнього запалення. Тому левоноргестрел не рекомендується застосовувати жінкам, у яких є ризик розвитку позаматкової вагітності.При тяжких порушеннях функції печінки застосування Фасілє-Ван протипоказано.Тяжкі порушення всмоктування у травному тракті (наприклад хвороба Крона) знижують ефективність протизаплідного препарату.Застосування препарату зазвичай не порушує регулярності і нормального характеру менструацій. Однак іноді можлива передчасна поява менструації або затримка її (приблизно ± 2 дні). Після застосування таблетки Фасілє-Ван рекомендується забезпечити у подальшому регулярну контрацепцію. Якщо Фасілє-Ван застосовують через помилки, допущені у регулярній гормональній контрацепції, і при цьому у відповідний семиденний термін перерви менструація не послідує, слід виключити наявність вагітності.Слід уникати повторного застосування препарату під час одного й того ж самого менструального циклу, щоб уникнути порушень менструального циклу.Порівняно зі звичайними регулярними протизаплідними засобами таблетки Фасілє-Ван менш ефективні. Жінкам, які часто вдаються до засобу термінової контрацепції, слід запропонувати альтернативний метод регулярної контрацепції. Термінова контрацепція не замінює необхідності у захисті від венеричних захворювань.Препарат містить лактози моногідрат. Хворим з рідкісною спадковою непереносимістю галактози, дефіцитом лактази саамі (Лаппа) або синдромом мальабсорбції глюкози і галактози не слід застосовувати препарат.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Вагітність.Прийом препарату у період вагітності протипоказаний. Препарат не спричиняє переривання вагітності. За даними епідеміологічних досліджень у разі вагітності, що настала на тлі застосування екстреного контрацептиву, прогестоген не чинить фетотоксичної дії.Годування груддю.Левоноргестрел проникає у грудне молоко, тому слід утримуватись від годування груддю після прийому препарату.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Досліджень з можливого впливу на здатність керувати автотранспортом та працювати з механізмами не проводилося.

Дети:

Застосування дітям віком до 16 років не рекомендується у зв’язку з недостатністю клінічного досвіду.

Способ применения и дозы:

Застосовувати перорально у перші 72 години після статевого акту.Якщо протягом 3 годин після прийому таблетки виникло блювання, необхідно прийняти ще 1 таблетку.Таблетки Фасілє-Ван можна приймати у будь-який день менструального циклу за умови, що попередня менструація протікала нормально.Після застосування екстреного засобу для запобігання заплідненню слід застосовувати місцеві бар’єрні протизаплідні засоби, наприклад презерватив, аж до наступної менструації. Застосування таблетки Фасілє-Ван не є протипоказанням для продовження регулярного прийому перорального гормонального протизаплідного засобу.

Передозировка:

Даних про тяжкі побічні реакції після прийому великих доз препарату немає. Передозування може спричинити нудоту, порушення менструації. Специфічного антидоту немає, лікування симптоматичне.

Побочные действия:

Можливі такі побічні реакції: з боку травного тракту: нудота, діарея, блювання;з боку нервової системи: підвищена втомлюваність, головний біль, запаморочення; з боку шкіри та підшкірної клітковини: висипання, кропив’янка, свербіж;з боку репродуктивної системи і молочних залоз: біль у ділянці малого таза, дисменорея, напруженість молочних залоз, порушення менструації, затримка менструації більше 7 днів;загальні реакції: набряк обличчя.Можлива тимчасова зміна характеру менструації. У 78 % жінок порушення термінів менструації знаходяться у межах 5 днів. При затримці менструації більше ніж на 5-денний термін слід виключити наявність вагітності.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні препаратів-індукторів метаболізму печінки метаболізм левоноргестрелу посилюється.Лікарські препарати, що містять нижчезазначені діючі речовини, можуть знижувати ефективність препаратів, що містять левоноргестрел: барбітурати (у т.ч. примідон), фенітоїн, карбамазепін, препарати звіробою (Hypericum perforatum), рифампіцин, ритонавір, рифабутин, гризеофульвін.Препарати левоноргестрелу можуть посилити токсичність циклоспорину за рахунок пригнічення його метаболізму.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 ºС.

Форма выпуска / упаковка:

По 1 таблетці в блістері, по 1 блістеру в коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняПлот №14-16&55-57, Сектор-5, ІІЕ, Пентнагар, Рудрапур, Удхамсінгх Нагар, Уттараханд, Індія/ Plot №14-16&55-57, Sector-5, IIE, Pantnagar, Rudrapur, Udhamsingh Nagar, Uttarakhand, India.ЗаявникНаарі АГ/ NAARI AG.Місцезнаходженнявул. Арнольд Боклін, 11, 4051, Базель, Швейцарія/Arnold Bocklin - Strasse 11, 4051, Basel, Switzerland.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Фасиле-Ван
Производитель:Ягсонпал Фармасьютикалс Лтд. для Наари АГ, Индия/Швейцария
Форма выпуска: По 1 таблетці в блістері, по 1 блістеру в коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/13972/01/01 от 20.08.2015. Приказ № 537 от 20.08.2015
МНН:Levonorgestrel
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: левоноргестрел; 1 таблетка містить 1,5 мг левоноргестрелу;допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; крохмаль картопляний; тальк; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат.

Фармакологическая группа:Гормональні контрацептиви для системного застосування. Гестагени.
Код АТХ:G03AD01 - Левоноргестрел
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама