Фасторик-Н инструкция по применению

Фасторик-Н фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Фасторик-Н капли наз. 0,05 % по 10 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12395/01/01 от 26.07.2012. Приказ № 568 от 26.07.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 мл розчину містить ксилометазоліну гідрохлориду 1 мг або 0,5 мг; допоміжні речовини: натрію гідрофосфат, додекагідрат; натрію гідрофосфат, дигідрат; натрію хлорид; динатрію едетат; 50 % розчин бензалконію хлориду; вода очищена. 

Производитель:

Плетхико Фармасьютикалз Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються при захворюваннях порожнини носа. Антиалергічні засоби, за винятком кортик

Показания к применению:

Симптоматичне лікування закладеності носа при ГРВІ, синуситі. Допоміжна терапія при середньому отиті (для усунення набряку слизової оболонки). Для полегшення проведення риноскопії.

Противопоказания:

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату, вузькокутова глаукома, атрофічний риніт, трансфеноїдальна гіпофізектомія та хірургічні втручання з оголюванням мозкової оболонки в анамнезі.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає. Діти. Не рекомендовано застосовувати препарат дітям віком до 6 місяців. Для лікування дітей віком від 6 місяців до 1 року препарат застосовують тільки за призначенням лікаря. Фасторік –Н, 0,05 % розчин, застосовують дітям віком від 6 місяців до 6 років.Фасторік–Н, 0,1 % розчин, застосовують дітям старше 6 років.

Способ применения и дозы:

Перед застосуванням препарату слід ретельно прочистити ніс. Розчин 0,05 % застосовують дітям віком від 6 місяців до 6 років по 1-2 краплі у кожний носовий хід 1-2 рази на добу (кожні 8-10 годин). Не більше 3-х разів на добу в кожний носовий хід. Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання і не повинна перевищувати 10 днів поспіль. Розчин 0,1 % застосовують дорослим та дітям віком від 6 років по 2-3 краплі у кожний носовий хід 3-4 рази на добу.Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання і не повинна перевищувати 10 днів поспіль. 

Передозировка:

При занадто частому закапуванні або застосуванні препарату у підвищеній концентрації можуть проявлятися симптоми передозування у вигляді головного болю, сухості у носі, нудоти, депресії, підвищення артеріального тиску, короткочасного порушення зору. Необхідно припинити застосування препарату і застосовувати препарати-антагоністи: симпатолітики та α -адреноблокатори (фентоламін, тропафен), симптоматичну терапію. Якщо препарат випадково випили, необхідно промити шлунок, прийняти проносні засоби та ентеросорбенти, провести лікування а-адреноблокаторами, симптоматичну терапію.

Побочные действия:

Можливі побічні ефекти: печіння, поколювання, сухість у носі, чхання, нудота, задишка, ангіоневротичний набряк. У поодиноких випадках можливі системні алергічні реакції. При тривалому застосуванні або застосуванні високих концентрацій можуть відзначатися набряк слизової оболонки носа, прояви резорбтивного ефекту у вигляді запаморочення, головного болю, безсоння, блювання, підвищення артеріального тиску, відчуття серцебиття, порушення серцевого ритму, короткочасного порушення зору. При особливо тривалому застосуванні препарату у високих дозах може розвинутись депресивний стан.

Лекарственное взаимодействие:

Препарат взаємодіє з іншими лікарськими засобами лише при наявності резорбтивного ефекту. Препарати – адреноміметики інших груп посилюють дію ксилометазоліну. Адренолітики та симпатолітики, антагоністи кальцію ослаблюють його ефект. Препарат посилює гіпертензивну дію трициклічних антидепресантів та інгібіторів моноаміноксидази на серцево-судинну систему.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати у сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Захищати від потрапляння прямих сонячних променів.

Форма выпуска / упаковка:

Краплі назальні по 10 мл у пластикових флаконах. По 1 флакону вміщують у картонну коробку.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняПрепарат не слід застосовувати більше 10 днів поспіль. Тривале лікування препаратом може спричинити зворотний ефект. Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам, які при застосуванні адренергічних препаратів мають сильні реакції, які виявляються у вигляді безсоння, запаморочення, тремтіння, серцевої аритмії, підвищення артеріального тиску.Не слід перевищувати рекомендовану дозу препарату, особливо при лікуванні дітей та осіб літнього віку. Слід з обережністю призначати препарат пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, хворим на артеріальну гіпертензію, закритокутову глаукому, цукровий діабет або при захворюваннях щитовидної залози.У зв’язку із судинозвужувальною дією препарату можливе підвищення внутрішньоочного тиску.Застосування у період вагітності або годування груддю. Дані щодо безпеки застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутні, тому застосування протипоказано.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Фасторик-Н
Производитель:Плетхико Фармасьютикалз Лтд, Индия
Форма выпуска:Краплі назальні по 10 мл у пластикових флаконах. По 1 флакону вміщують у картонну коробку.
Регистрационное удостоверение:№ UA/12395/01/01 от 26.07.2012. Приказ № 568 от 26.07.2012
МНН:Xylomethazoline
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 мл розчину містить ксилометазоліну гідрохлориду 1 мг або 0,5 мг; допоміжні речовини: натрію гідрофосфат, додекагідрат; натрію гідрофосфат, дигідрат; натрію хлорид; динатрію едетат; 50 % розчин бензалконію хлориду; вода очищена. 

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються при захворюваннях порожнини носа. Антиалергічні засоби, за винятком кортик
Код АТХ:R01AA07 - Ксилометазолин
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
В какое время есть кашу из булгура, чтобы похудеть
Булгур изготавливается из мягкой пшеницы, которая ...
Простые методы лечения помогут защитить здоровье поджелудочной железы
Поджелудочная железа производит различные ферменты...
Реклама