Файберлекс инструкция по применению

Файберлекс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Файберлекс порошок натур. в пак.-саше №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8607/01/01 от 22.07.2008. Приказ № 403 от 22.07.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 саше-пакет містить; подорожника овального (Plantago ovata) лушпиння насіння 5 г;допоміжні речовини: аспартам (Е – 951), ароматизатор апельсиновий або ароматизатор фруктовий.

Производитель:

Хербион Пакистан Прайвет Лтд, Пакистан

Фармакотерапевтическая группа:

Слабительные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Волокна з насіння подорожника (Plantago ovata), які містяться в препараті Файберлекс, здатні поглинати таку кількість води, яка в 40 разів перевищує їх власну вагу. Таким чином, випорожнення стають більш об’ємними і пом’якшується консистенція вмісту кишечнику, відбувається стимуляція перистальтики кишечнику і полегшується проходження калових мас.Фармакокінетика. Після прийому Файберлекс поглинається в тонкій кишці. Полісахариди Файберлексу стійкі до гідролізу та дії травних ферментів. Деяка ферментація полісахаридів препарату відбувається в товстій кишці під впливом кишкових бактерій. Продукти ферментації включають коротколанцюгові жирні кислоти, ацетат, пропіонат і бутират, а також водень і діоксид вуглецю. Коротколанцюгові жирні кислоти, які не піддаються метаболізму в кишечнику, переносяться в печінку за допомогою портальної циркуляції, де вони піддаються метаболізму.

Показания к применению:

Хронічні запори, діарея, геморой, синдром подразненого кишечнику.

Противопоказания:

Препарат не слід застосовувати у разі підвищеної чутливості до одного зі складників препарату, загрози або наявності непрохідності кишечнику, органічного звуження стравоходу та/або інших відділів шлунково-кишкового тракту; тяжкої форми цукрового діабету; дітям віком до 6 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

У хворих на цукровий діабет під час прийому препарату іноді необхідне зниження дози інсуліну. Препарат можна застосовувати в період вагітності та годування груддю, враховуючи співвідношення ризик/користь.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Дорослі: по 1 саше-пакету 2 рази на день.Діти старше 6 років: по 1 саше-пакету 1 раз на день. Вміст одного саше-пакету розчинити в 150 мл теплої води і повільно випити. Розчин запивають ще однією склянкою води. Тривалість лікування визначається індивідуально.Побічні дія. Можливі алергічні реакції. Такі симптоми, як метеоризм, відчуття переповнення кишечнику можуть посилюватись під час перших днів лікування, а протягом лікування можуть зникнути.

Передозировка:

Можуть посилюватися побічні ефекти: біль у животі, метеоризм, відчуття переповнення кишечнику. Лікування. Необхідно дати хворому велику кількість рідини.Терапія симптоматична.

Побочные действия:

Лекарственное взаимодействие:

Можливе обмежене всмоктування інших лікарських засобів (наприклад, препаратів із залізом, літієм) зі шлунково-кишкового тракту; крім того, необхідно дотримуватись інтервалу в прийманні інших ліків до і після прийому лікарського засобу, який становить від 30 хвилин до 1 години. Лікарські засоби проти проносу, які гальмують моторику кишечнику (наприклад, лоперамідо гідрохлорид), не можна застосовувати одночасно.

Срок годности:

Термін придатності. 3 роки.Зберігати в сухому місці, при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 10 саше-пакетів.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаОсновні фізико-хімічни властивості:зі смаком апельсину: кремово-білий порошок з ароматом апельсинузі смаком фруктів: кремово- білий порошок з ароматом фруктівнатуральний: кремо-білий порошок.Форма випускуПорошок.Адреса30/28, промислова зона Корангі, Карачі, Пакистан.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A06A:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама