Фазепам-Зн инструкция по применению

Фазепам-Зн фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Фазепам-Зн таблетки по 0,5 мг №10 (10х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13615/01/01 от 19.05.2014. Приказ № 340 от 19.05.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: phenazepam;1 таблетка містить феназепаму у перерахуванні на 100 % речовину 0,5 мг або 1,0 мг;допоміжні речовини: лактоза, моногідрат, крохмаль картопляний, магнію стеарат, гіпромелоза.

Производитель:

ООО «Харьковское фармацевтическое предприятие «Здоровье народа».

Фармакотерапевтическая группа:

Анксиолитики.

Фармакологические свойства:

ФармакодинамікаФеназепам є екзогенним лігандом специфічних бензодіазепінових рецепторів ЦНС. Механізм дії пов’язаний зі зменшенням збудливості підкіркових центрів головного мозку та гальмуванням їхньої взаємодії з корою мозку.Фармакокінетика. При пероральному застосуванні феназепам добре всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, час досягнення максимальної концентрації феназепаму в крові – від 1 до 2 годин, період напіввиведення з організму – від 6 до 10 годин. Метаболізується в печінці. Екскреція препарату здійснюється переважно нирками.

Показания к применению:

Підвищена роздратованість, відчуття тривоги, страху, психомоторне збудження, емоційна лабільність, розлади сну та інші прояви невротичних, неврозоподібних, психопатичних, психопатоподібних станів, іпохондрично-синестопатичного синдрому, вегетативних дисфункцій; як анксіолітичний засіб у складі комплексної терапії при абстинентному синдромі, тиках, гіперкінезах.

Противопоказания:

Міастенія, порушення функції печінки та нирок. Отруєння іншими транквілізаторами, нейролептиками, снодійними, наркотичними засобами, етиловим спиртом.

Особенности применения:

Фазепам-ЗН посилює дію алкоголю, тому вживання спиртних напоїв у період лікування Фазепамом-ЗН заборонено. Препарат містить лактозу, тому його не слід призначати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції. Пацієнтам літнього віку необхідне зниження дози.Застосування у період вагітності або годування груддю. Не слід застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Під час застосування препарату Фазепам-ЗН слід утримуватися від керування автотранспортом або іншими механізмами.

Способ применения и дозы:

Таблетки Фазепаму-ЗН застосовують внутрішньо. Приймають не розжовуючи. Режим дозування встановлюється індивідуально, залежно від показань, перебігу захворювання та чутливості до препарату.Для лікування невротичних, психопатичних, неврозоподібних та психопатоподібних станів, іпохондрично-синестопатичного синдрому, вегетативних дисфункцій, які супроводжуються відчуттям тривоги, страху, психомоторного збудження, емоційною лабільністю, середня доза препарату звичайно становить 0,5-1 мг 2-3 рази на добу. Через 2-4 дні, з урахуванням ефективності та переносимості препарату, за необхідності дозу можна збільшити до 4-6 мг на добу, ранкова та денна доза становить 0,5-1 мг, на ніч – решта від встановленої добової дози. При значно вираженій ажитації, страхові, тривозі лікування починають з дози 3 мг на добу, швидко збільшуючи дозу до 4-6 мг на добу до отримання терапевтичного ефекту. У складі комплексної терапії при тиках, гіперкінезах разова доза становить 0,5-3 мг (1 або 2 рази на добу); при абстинентному синдромі – 2,5-5 мг на добу.Максимальна добова доза препарату становить 10 мг та може застосовуватись виключно в умовах стаціонарного лікування під наглядом лікаря.При порушеннях сну доза становить 0,5 мг за 20-30 хвилин до сну.Тривалість курсу лікування – до 2 місяців – визначає лікар індивідуально, залежно від стану хворого та перебігу захворювання. При відміні препарату дозу слід зменшувати поступово.Діти. Застосування препарату дітям (віком до 18 років) протипоказане.

Передозировка:

Лікування:

Лекарственное взаимодействие:

Фазепам-ЗН посилює дію снодійних, наркотичних та протисудомних препаратів, етилового спирту. Не слід приймати Фазепам-ЗН водночас з інгібіторами моноаміноксидази, похідними фенотіазину, барбітуратами через значне взаємне потенціювання ефектів.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері; по 1 або 5 блістерів у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Фазепам-Зн
Производитель:ООО «Харьковское фармацевтическое предприятие «Здоровье народа».
Форма выпуска:

По 10 таблеток у блістері; по 1 або 5 блістерів у коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/13615/01/01 от 19.05.2014. Приказ № 340 от 19.05.2014
МНН:Phenazepam
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: phenazepam;1 таблетка містить феназепаму у перерахуванні на 100 % речовину 0,5 мг або 1,0 мг;допоміжні речовини: лактоза, моногідрат, крохмаль картопляний, магнію стеарат, гіпромелоза.

Фармакологическая группа:Анксиолитики.
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
Депрессивные люди склонны к жареной пище: ученые
Согласно данным Американской психиатрической ассоц...
Ученые назвали напитки, которые повышают уровень сахара в крови у больных диабетом ІІ типа
Подслащенные напитки включают в себя широкий спект...
Реклама