Ферронал инструкция по применению

Ферронал фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ферронал таблетки, п/плен. обол., по 300 мг №100 (10х10)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7006/01/01 от 31.08.2007. Приказ № 512 от 31.08.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить заліза глюконату дигідрату 300 мг (еквівалентно 35 мг елементарного заліза);допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, полівінілацетату фталат, диетилфталат, пропіленгліколь, гідроксипропілметилцелюлоза, кремнію діоксид колоїдний, титану діоксид, пурпурово-кислий азотобарвник 4R.

Основные физико-химические свойства:

таблетки круглі, двоопуклі, темно-червоного кольору, в плівковій оболонці, діаметром 10,1 мм;

Производитель:

СиТиЭс Лтд, Израиль

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты, содержащие железо.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Мікроелемент залізо є важливою складовою організму людини. Залізо входить до складу таких сполук, як гемоглобін та міоглобін, різноманітних ферментів. Застосування препарату швидко усуває нестачу заліза в організмі та стимулює еритропоез. Заліза глюконат сприяє швидкому відновленню гемоглобіну у хворих із залізодефіцитною анемією. При курсовому застосуванні препарату відбувається поступова регресія клінічних симптомів (слабкість, втома, запаморочення, тахікардія) та лабораторних проявів анемії. Фармакокінетика. Абсорбція і біодоступність заліза глюконату – високі. Всмоктується переважно в дванадцятипалій кишці і проксимальній частині тонкої кишки. Зв'язування з білками – 90 % і більше (переважно з гемоглобіном). Депонується у вигляді ферритіну або гемосидерину в гепатоцитах і ретикулоендотеліальній системі, незначна кількість – у вигляді міоглобіну у м'язах.

Показания к применению:

Залізодефіцитні анемії (профілактика і лікування).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препаратів заліза або до будь-якого з компонентів препарату. Гемохроматоз, гемосидероз, гемолітична анемія, таласемія, свинцева анемія, виразковий коліт.

Особенности применения:

Ферронал слід застосовувати з обережністю при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, запальних захворюваннях кишечнику, алкоголізмі, гепатиті, панкреатиті, печінковій або нирковій недостатності, захворюваннях крові, сильних кровотечах, переливанні крові.При тривалому застосуванні можливі ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту. Препарат може забарвлювати калові маси в темний колір і цим маскувати приховані кровотечі.Застосування при вагітності і в період годування груддю - за рекомендацією лікаря.Під час терапії необхідно проводити періодичні аналізи крові.Дітям віком до 6 років цю лікарську форму не застосовують. Вплив на здатність керувати автотранспортом і працювати з механізмамиПід час лікування препаратом бажано уникати керування автотранспортом та роботи зі складними механізмами, оскільки Ферронал може спричиняти запаморочення.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовують внутрішньо за 1 год до або через 2 год після їди, щоб уникнути подразнення травного тракту.Дорослим та дітям старше 12 років: для лікування: 4 – 6 таблеток на добу у 2-3 прийоми; для профілактики: 2 таблетки на добу у 2 прийоми. Дітям 6 - 12 років: лікувальна доза -  1 – 3 таблетки на добу; профілактична доза -  1 таблетка на добу.Тривалість лікування не повинна перевищувати 6 місяців.

Передозировка:

Симптоми: біль у животі, блювання, діарея, запор, летаргія, слабкий пульс, гіпотензія, кома, колапс (ознаки периферичного циркуляторного колапсу або проявляються протягом 30 хв після прийому або затримуються на декілька годин).Метаболічний ацидоз, конвульсії, пропасниця, лейкоцитоз (протягом 12 – 24 год після прийому).Гострі ниркові і печінкові некрози (2 – 4 дні після прийому). У дуже тяжких випадках можливий летальний наслідок.Лікування: на початкових етапах викликають блювання, здійснюють промивання шлунка. Потім призначають дефероксамін у дозі, яку підбирають індивідуально, залежно від тяжкості захворювання. Гемодіаліз для виведення заліза неефективний, але може бути використаний для прискорення виведення залізо-дефероксамінового комплексу.

Побочные действия:

Печія, запори, діарея, нудота, блювання, абдомінальний біль, алергічні реакції (свербіж, кропив'янка), гіперемія шкіри, гіпертермія, запаморочення, зубний біль, біль у грудній клітці, біль у горлі, біль у спині, гастралгія, дратівливість. При появі цих симптомів препарат слід відмінити.

Лекарственное взаимодействие:

Антацидні засоби, циметидин, препарати, які містять карбонати, бікарбонати, фосфати, оксалати, препарати кальцію, етидрон, панкреатин, панкреоліпаза, молочні продукти, овочі, хлібні злаки, яєчний жовток, шпинат, кава та чай знижують всмоктування Ферроналу. Препарат слід приймати за 1 год до або через 2 год після їх застосування. Аскорбінова кислота збільшує абсорбцію заліза. Ферронал знижує абсорбцію фторхінолінів, пеніциламіну, тетрациклінів та метилдопи. Ці препарати рекомендується приймати за 2 год до або через 2 год після застосування Ферроналу.Високі дози препаратів заліза знижують кишкову абсорбцію препаратів двовалентного цинку (останні рекомендується приймати через 2 год після застосування препаратів заліза).Етанол збільшує абсорбцію і ризик виникнення токсичних ускладнень.

Срок годности:

У сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 0С. Термін придатності - 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток в блістеріПо 3, 10, 100 блістерів у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна назва: заліза глюконат;

Форма випуску

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Адреса

П/С 10, Тель – Авів, 61000, Ізраїль.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ B03AA03:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ферронал
Производитель:СиТиЭс Лтд, Израиль
Форма выпуска:

По 10 таблеток в блістеріПо 3, 10, 100 блістерів у картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/7006/01/01 от 31.08.2007. Приказ № 512 от 31.08.2007
МНН:Ferrous gluconate
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить заліза глюконату дигідрату 300 мг (еквівалентно 35 мг елементарного заліза);допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, полівінілацетату фталат, диетилфталат, пропіленгліколь, гідроксипропілметилцелюлоза, кремнію діоксид колоїдний, титану діоксид, пурпурово-кислий азотобарвник 4R.

Фармакологическая группа:Препараты, содержащие железо.
Код АТХ:B03AA03 - Железа глюконат
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама