Информация об использовании рецептурных препаратов

Фибриназа-10 инструкция по применению

Фибриназа-10 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Фибриназа-10 таблетки, п/о, киш./раств. по 10 мг №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10426/01/01 от 11.01.2016. Приказ № 006 от 11.01.2016
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 13.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: serratiopeptidase;1 таблетка містить серратіопептидази у вигляді гранул 10 мг або 20 мг (еквівалентно ферментній активності 20 000 ОД або 40 000 ОД);допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, повідон, магнію стеарат, тальк, натрію крохмальгліколят (тип А), натрію кроскармелоза, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), ойдрагіт L 100, заліза оксид червоний (Е 172), олія рицинова, діетилфталат, поліетиленгліколь (ПЕГ 6000).

Производитель:

Эвертоджен Лайф Саенсиз Лимитед

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при патологии опорно-двигательного аппарата. Ферменты.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Діюча речовина препарату – серратіопептидаза – є протеолітичним ферментом, який виділено з непатогенної кишкової бактерії Serratia E15. Чинить фібринолітичну, протизапальну та протинабрякову дію та послаблює біль внаслідок блокування вивільнення больових амінів із запалених тканин.Серратіопептидаза безпосередньо зменшує дилатацію (розширення) капілярів і контролює їх проникність завдяки гідролізу брадикініну, гістаміну та серотоніну. Також препарат блокує інгібітори плазміну, сприяючи, таким чином, його фібринолітичній активності. У вогнищі хронічного запалення серратіопептидаза сприяє зниженню рівня медіаторів запалення поліпептидної природи (брадикінін), фібрину, але не має значного впливу на білки живого організму, такі як альбумін та α- та γ-глобулін. Ферментативна активність серратіопептидази у 10 разів вища, ніж у α-хімотрипсину. Препарат добре проникає у місця запалення, лізує некротизовані тканини та продукти їх розпаду, зменшує гіперемію та прискорює проникнення та активність антибіотиків. Завдяки протеолізу структурних білків мокротиння фермент поліпшує реологічні властивості мокротиння та сприяє його відходженню. Також серратіопептидаза зменшує в’язкість слини та виділень із носа, цим самим полегшуючи їх видалення. Фармакокінетика. Після перорального застосування препарат у незміненому вигляді абсорбується у кишечнику. Не інактивується шлунковим соком та потрапляє у кровотік у ферментно активній формі. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1 годину. Зв’язується з альфа-2-макроглобуліном крові у співвідношенні 1:1, який маскує антигенність ферменту, але зберігає його ферментативну активність. Не метаболізується в організмі. Виводиться в активній формі з жовчю та у незначній кількості – нирками.

Показания к применению:

;Хірургічні захворювання: розтягнення та розриви зв’язок, переломи та вивихи, набряки, спричинені пластичною операцією.;Захворювання органів дихання: зменшення в’язкості мокротиння та полегшення його відходження з дихальних шляхів.;Захворювання ЛОР-органів: полегшення відходження секрету придаткових пазух.;Захворювання шкіри: гострі запальні дерматози.;Захворювання жіночих статевих органів та молочних залоз: гематоми, застій у молочних залозах.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.Порушення системи згортання крові.

Особенности применения:

Через вплив на систему згортання крові препарат застосовувати з обережністю пацієнтам:при загрозі кровотечі;при одночасному застосуванні з антикоагулянтами;при порушенні часу згортання крові;при тяжких захворюваннях печінки;при тяжких захворюваннях нирок.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Через відсутність клінічних даних препарат не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дети:

Через відсутність клінічних даних препарат не застосовувати у педіатричній практиці.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовувати дорослим внутрішньо у дозі 10-20 мг після їди. Максимальна добова доза – 30 мг. Таблетки слід ковтати, не розжовуючи, та запивати одним стаканом води.Доза та тривалість курсу лікування залежать від характеру та динаміки патологічного процесу та визначаються у кожному випадку лікарем індивідуально.

Передозировка:

Симптоми: нудота, блювання, анорексія, дискомфорт в епігастрії, у деяких випадках – кровотеча та прожилки крові у мокротинні.Лікування: симптоматична терапія.

Побочные действия:

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: носова кровотеча, виділення мокротиння з домішками крові, гостра еозинофільна пневмонія.З боку травної системи: нудота, блювання, діарея, дискомфорт в епігастрії, анорексія.З боку імунної системи, шкіри та підшкірної клітковини: реакції гіперчутливості, у т. ч. висипання, свербіж, гіперемія.

Лекарственное взаимодействие:

Препарат прискорює проникнення антибіотиків та нестероїдних протизапальних засобів у запалені тканини.При одночасному застосуванні препарат посилює дію антикоагулянтів; комбінацію препаратів слід застосовувати з обережністю та під наглядом лікаря.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері; по 1 або по 10 блістерів у картонній пачці.

Категория отпуска:

По рецепту.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Фибриназа-10
Производитель:Эвертоджен Лайф Саенсиз Лимитед
Форма выпуска: По 10 таблеток у блістері; по 1 або по 10 блістерів у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/10426/01/01 от 11.01.2016. Приказ № 006 от 11.01.2016
МНН:Serrapeptase
Условия отпуска:По рецепту.
Состав:

діюча речовина: serratiopeptidase;1 таблетка містить серратіопептидази у вигляді гранул 10 мг або 20 мг (еквівалентно ферментній активності 20 000 ОД або 40 000 ОД);допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, повідон, магнію стеарат, тальк, натрію крохмальгліколят (тип А), натрію кроскармелоза, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), ойдрагіт L 100, заліза оксид червоний (Е 172), олія рицинова, діетилфталат, поліетиленгліколь (ПЕГ 6000).

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при патологии опорно-двигательного аппарата. Ферменты.
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама