Информация об использовании рецептурных препаратов

Фибриназа-20 (Serrapeptase) инструкция по применению

Фибриназа-20 фото, инструкция
Дозировка:
Фибриназа-20 таблетки, п/о, киш./раств. по 20 мг №10

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: Эвертоджен Лайф Саенсиз Лимитед

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при патологии опорно-двигательного аппарата. Ферменты.

Категория отпуска:

По рецепту.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: serratiopeptidase;1 таблетка містить серратіопептидази у вигляді гранул 10 мг або 20 мг (еквівалентно ферментній активності 20 000 ОД або 40 000 ОД);допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, повідон, магнію стеарат, тальк, натрію крохмальгліколят (тип А), натрію кроскармелоза, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), ойдрагіт L 100, заліза оксид червоний (Е 172), олія рицинова, діетилфталат, поліетиленгліколь (ПЕГ 6000).

Лекарственная форма:

таблетки

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Эвертоджен Лайф Саенсиз Лимитед

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при патологии опорно-двигательного аппарата. Ферменты.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Діюча речовина препарату – серратіопептидаза – є протеолітичним ферментом, який виділено з непатогенної кишкової бактерії Serratia E15. Чинить фібринолітичну, протизапальну та протинабрякову дію та послаблює біль внаслідок блокування вивільнення больових амінів із запалених тканин.Серратіопептидаза безпосередньо зменшує дилатацію (розширення) капілярів і контролює їх проникність завдяки гідролізу брадикініну, гістаміну та серотоніну. Також препарат блокує інгібітори плазміну, сприяючи, таким чином, його фібринолітичній активності. У вогнищі хронічного запалення серратіопептидаза сприяє зниженню рівня медіаторів запалення поліпептидної природи (брадикінін), фібрину, але не має значного впливу на білки живого організму, такі як альбумін та α- та γ-глобулін. Ферментативна активність серратіопептидази у 10 разів вища, ніж у α-хімотрипсину. Препарат добре проникає у місця запалення, лізує некротизовані тканини та продукти їх розпаду, зменшує гіперемію та прискорює проникнення та активність антибіотиків. Завдяки протеолізу структурних білків мокротиння фермент поліпшує реологічні властивості мокротиння та сприяє його відходженню. Також серратіопептидаза зменшує в’язкість слини та виділень із носа, цим самим полегшуючи їх видалення. Фармакокінетика. Після перорального застосування препарат у незміненому вигляді абсорбується у кишечнику. Не інактивується шлунковим соком та потрапляє у кровотік у ферментно активній формі. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1 годину. Зв’язується з альфа-2-макроглобуліном крові у співвідношенні 1:1, який маскує антигенність ферменту, але зберігає його ферментативну активність. Не метаболізується в організмі. Виводиться в активній формі з жовчю та у незначній кількості – нирками.

Показания к применению:

;Хірургічні захворювання: розтягнення та розриви зв’язок, переломи та вивихи, набряки, спричинені пластичною операцією.;Захворювання органів дихання: зменшення в’язкості мокротиння та полегшення його відходження з дихальних шляхів.;Захворювання ЛОР-органів: полегшення відходження секрету придаткових пазух.;Захворювання шкіри: гострі запальні дерматози.;Захворювання жіночих статевих органів та молочних залоз: гематоми, застій у молочних залозах.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.Порушення системи згортання крові.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Через вплив на систему згортання крові препарат застосовувати з обережністю пацієнтам:при загрозі кровотечі;при одночасному застосуванні з антикоагулянтами;при порушенні часу згортання крові;при тяжких захворюваннях печінки;при тяжких захворюваннях нирок.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Через відсутність клінічних даних препарат не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дети:

Через відсутність клінічних даних препарат не застосовувати у педіатричній практиці.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовувати дорослим внутрішньо у дозі 10-20 мг після їди. Максимальна добова доза – 30 мг. Таблетки слід ковтати, не розжовуючи, та запивати одним стаканом води.Доза та тривалість курсу лікування залежать від характеру та динаміки патологічного процесу та визначаються у кожному випадку лікарем індивідуально.

Передозировка:

Симптоми: нудота, блювання, анорексія, дискомфорт в епігастрії, у деяких випадках – кровотеча та прожилки крові у мокротинні.Лікування: симптоматична терапія.

Побочные действия:

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: носова кровотеча, виділення мокротиння з домішками крові, гостра еозинофільна пневмонія.З боку травної системи: нудота, блювання, діарея, дискомфорт в епігастрії, анорексія.З боку імунної системи, шкіри та підшкірної клітковини: реакції гіперчутливості, у т. ч. висипання, свербіж, гіперемія.

Лекарственное взаимодействие:

Препарат прискорює проникнення антибіотиків та нестероїдних протизапальних засобів у запалені тканини.При одночасному застосуванні препарат посилює дію антикоагулянтів; комбінацію препаратів слід застосовувати з обережністю та під наглядом лікаря.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері; по 1 або по 10 блістерів у картонній пачці.

Категория отпуска:

По рецепту.

Дополнительно:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медицинских наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.