Фитолит Форте (Combined drugs) инструкция по применению

Фитолит Форте фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Фитолит Форте капсулы №30 (10х3)

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Непосредственное производство: ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"

Фармакотерапевтическая группа:

Засіб, що застосовується в урології.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 капсула містить споришу звичайного екстракту сухого 150 мг, звіробою екстракту сухого 90 мг, хвоща польового екстракту сухого 75 мг, авісану 75 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (МКЦ 101), кремнію діоксид колоїдний безводний, кальцію стеарат.

Лекарственная форма:

капсулы

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"

Фармакотерапевтическая группа:

Засіб, що застосовується в урології.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Лікування та профілактика сечокам'яної хвороби (наявність у нирках та сечоводах первинних та рецидивуючих каменів різної величини та локалізації); ускладнення, спричинені проходженням фрагментів каменів після ударно-хвильової літотрипсії; при нирковій коліці; профілактика утворення сечових конкрементів після їх оперативного видалення та/або самостійного виходу; у комплексній підтримуючій терапії хронічних запальних захворювань нижніх сечових шляхів (цистит, уретрит) та при хронічному простатиті.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Гломерулонефрити. Вагітність і годування груддю. Дитячий вік до 12 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат протипоказаний у період вагітності та годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Невідома.

Дети:

Препарат протипоказаний дітям віком до 12 років.

Способ применения и дозы:

При сечокам’яній хворобі дорослі та діти віком від 12 років приймають Фітоліт форте перед їдою по 1 капсулі 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування становить 20 - 30 діб. Після перерви курс лікування можна повторити. З метою профілактики рецидивів каменеутворення в нирках та сечоводах після ударно-хвильової літотрипсії Фітоліт форте призначають по 1 капсулі 3 рази на добу протягом 5-15 діб, а після оперативного видалення каменів та/чи їх самостійного відходження по 1 капсулі 3 рази на добу протягом 1-2 місяців. При нирковій коліці у дорослих Фітоліт форте призначають по 1 капсулі після усунення больового синдрому знеболювальними засобами.При хронічних циститах, уретритах та простатитах Фітоліт форте застосовують по 1 капсулі 3 рази на добу протягом 21-28 діб. Курс можна повторювати через 2 тижні. Кількість курсів лікування встановлює лікар залежно від стану хворого.При необхідності призначення препарату у малих дозах, наприклад у хворих на хронічний пієлонефрит, можна переходити на прийом таблеток Фітоліт.

Передозировка:

Токсичної дії препарату не відмічено. При одноразовому прийомі понад 10 капсул можливе посилення проявів описаної побічної дії. У випадку передозування рекомендовано промивання шлунка та прийом активованого вугілля.

Побочные действия:

Фітоліт форте добре переноситься хворими та звичайно не викликає побічних ефектів. Можливі слабкі диспепсичні явища у вигляді нудоти та відчуття дискомфорту в епігастральній ділянці, блювання, пронос.В осіб з підвищеною чутливістю можливе виникнення алергічних реакцій (почервоніння, висип, свербіж).

Лекарственное взаимодействие:

Невідома.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25˚С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Капсули №10хЗ, №10х6 у блістері у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Фітоліт форте можна застосовувати в комбінації з протимікробними засобами. При виникненні нижченаведених побічних ефектів препарат необхідно приймати після їди, але його прийом не слід припиняти. Для полегшення виведення конкрементів рекомендується випивати велику кількість води (1,5 – 2 л) протягом 2 - 3 годин.За наявності у хворих на сечокам’яну хворобу вираженої піурії показано призначення протимікробних засобів.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медицинских наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.