Флуифорт инструкция по применению

Флуифорт фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Флуифорт сироп , 450 мг/5 мл по 120 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10090/01/01 от 01.10.2009. Приказ № 702 от 01.10.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: карбоцистеїну лізинової солі моногідрат. 5 мл сиропу містять 450 мг карбоцистеїну лізинової солі, що еквівалентно 247,8 мг карбоцистеїну.допоміжні речовини: цукроза, ароматизатор вишневий натуральний, метилпарабен (Е 218), карамель, вода очищена.

Производитель:

М&H Мануфектуринг Ко., Лтд, Тайланд

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.

Показания к применению:

Лікування гострих запальних захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів, що супроводжуються порушенням виведення мокротиння.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-якої з допоміжних речовин препарату. Виразка шлунка та дванадцятипалої кишки. Вагітність і період годування груддю. Дитячий вік до 2 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Необхідний ретельний лікарський нагляд при виділенні гнійного мокротиння, високій температурі, тривалому попередньому періоді хронічного захворювання бронхів або легенів.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Хоча активні інгредієнти препарату не мають ані тератогенних, ані мутагенних властивостей, і препарат не виявляє ніякого негативного впливу на репродуктивну функцію у тварин, Флуіфорт сироп не слід приймати під час вагітності. Немає даних щодо проникнення карбоцистеїну лізинової солі в грудне молоко, отже прийом препарату годування груддю протипоказаний.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не повідомлялося про негативний вплив препарату на здатність керувати автомобілем та працювати зі складними механізмами, але слід враховувати можливість запаморочення, що є небезпечним при керуванні або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Застосовують дітям старше 2 років.

Способ применения и дозы:

Дорослі та діти віком від 12 років:По 15 мл два або три рази на день. Діти. Діти віком від 2 до 5 років: по 2,5 мл два рази на день. Діти від 5 до 12 років: по 5 мл два рази на день. Застосування препарату у дітей слід проводити під наглядом лікаря.Зважаючи на фармакокінетичні властивості та високу переносимість препарату, немає потреби у зниженні рекомендованих доз пацієнтам з нирковою та печінковою недостатністю.Тривалість лікування визначається лікарем залежно від стану пацієнта та перебігу захворювання.

Передозировка:

Симптоми: біль у шлунку, нудота, блювання, діарея.Специфічних антидотів не існує. Рекомендується провести промивання шлунка, після чого слід розпочати симптоматичне лікування.

Побочные действия:

Побічні реакції при прийомі препарату спостерігаються рідко. Повідомляється про наступні побічні реакції, що спостерігалися в поодиноких випадках при прийомі препарату (випадок < 1/10,000) Флуіфорт сироп.З боку шкіри. Висип, кропив’янка, еритема, екзантема, екзантема/еритема, бульозний висип, свербіж, ангіоедема, дерматити.З боку травної системи. Біль у животі, нудота, блювання, діарея.З боку центральної нервової системи. Запаморочення.З боку серцево-судинної системи. Припливи крові до обличчя.З боку органів дихання. Задишка.З боку органів чуття. Гіпогевзія, паросмія.Препарати, до складу яких входить метилпарагідроксибензоат, відомі своєю здатністю викликати кропив’янку. Парагідроксибензоати, як правило, викликають сповільнені реакції, такі як контактні дерматити, у поодиноких випадках – алергічні реакції негайного типу, такі як кропив’янка та бронхоспазм.

Лекарственное взаимодействие:

Випадків взаємодії із загальновідомими препаратами, які застосовують для лікування захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів не виявлено.

Срок годности:

24 місяці.

Условия хранения:

Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.Умови зберігання та термін придатності для відкритого флакону не відрізняються.

Форма выпуска / упаковка:

40 або 120 мл сиропу у флаконі. По 1 флакону (40 мл) з мірною ложкою або по 1 флакону (120 мл) з мірним ковпачком та інструкцією в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CB03:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Флуифорт
Производитель:М&H Мануфектуринг Ко., Лтд, Тайланд
Форма выпуска: 40 або 120 мл сиропу у флаконі. По 1 флакону (40 мл) з мірною ложкою або по 1 флакону (120 мл) з мірним ковпачком та інструкцією в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/10090/01/01 от 01.10.2009. Приказ № 702 от 01.10.2009
МНН:Carbocisteine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: карбоцистеїну лізинової солі моногідрат. 5 мл сиропу містять 450 мг карбоцистеїну лізинової солі, що еквівалентно 247,8 мг карбоцистеїну.допоміжні речовини: цукроза, ароматизатор вишневий натуральний, метилпарабен (Е 218), карамель, вода очищена.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.
Код АТХ:R05CB03 - Карбоцистеин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама