Информация об использовании рецептурных препаратов

Флумибакт IC инструкция по применению

Флумибакт IC фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Флумибакт IC таблетки вагин. по 10 мг №6 (6х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/15786/01/01 от 21.02.2017. Приказ № 169 от 21.02.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 12.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: деквалінію хлорид;1 таблетка вагінальна містить 10 мг деквалінію хлориду;допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Производитель:

Интерхим, ОДО, г. Одесса, Украина

Местонахождение производителя:

Украина, 65025, г. Одесса, 21-й км. Старокиевской дороги, 40-А.

Фармакотерапевтическая группа:

Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються у гінекології, за винятком комбінацій з корт

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Флумібакт ІС містить деквалінію хлорид – четвертинну амонієву сполуку із широким антимікробним спектром дії проти різних грампозитивних та грамнегативних бактерій, грибів та найпростіших одноклітинних організмів (Trichomonas vaginalis). Було встановлено активність деквалінію хлориду in vitro проти нижчезазначених значимих для ділянки піхви патогенів. Цю активність виражено як мінімальну інгібуючу концентрацію (МІК).

MІК (мг/л) MІК (мг/л)Грампозитивні бактерії Грамнегативні бактеріїStreptococci групи В 2-8 Fusobacteria 32-64Staphylococcus aureus 0,2-10 Gardnerella vaginalis 2,0-256Streptococci групи А 0,25-20 E. coli 1-400Listeria sp. 4-32 Serratia sp. 3,1-400Peptostreptococci 1-32 Klebsiella sp. 3,1-400Streptococci групи D 0,2-64 Pseudomonas sp. 5-400Гриби Bacteroides sp./Prevotella sp. 64-512Candida tropicalis 0,2-50 Proteus sp. 20 - > 1024Candida albicans 0,2-200 Найпростіші одноклітинні організмиCandida glabrata 0,2-256 Trichomonas vaginalis 28,8-400Candida krusei 128

Після розчинення вагінальної таблетки Флумібакт ІС (10 мг деквалінію хлориду) у приблизно 2,5-5 мл піхвової рідини концентрація деквалінію хлориду у піхвовій рідині становить 2000-4000 мг/л, яка є вищою, ніж MІК90 для всіх протестованих збудників. Про розвиток резистентності мікроорганізмів до деквалінію хлориду не повідомлялося. Як і щодо інших поверхнево-активних сполук, основний механізм дії деквалінію хлориду полягає у посиленні проникності клітини та подальшій втраті активності ферментів, що призводить до загибелі клітини. Деквалінію хлорид у формі вагінальних таблеток діє місцево у піхві. Помітне зменшення виділень та запалення зазвичай настає через 24-72 години.Фармакокінетика.Оскільки вагінальне всмоктування деквалінію хлориду є незначним, немає даних щодо його фармакокінетики у людини.

Показания к применению:

Вагінальні інфекції бактеріального та грибкового походження (наприклад бактеріальний вагіноз та кандидоз).Трихомоніаз. Санація перед гінекологічними втручаннями та пологами.

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.Виразки епітелію піхви і шийки матки.Дитячий вік.

Особенности применения:

Флумібакт ІС містить допоміжні речовини, що повністю не розчиняються. Залишки таблетки іноді можна знайти на спідній білизні. На ефективність лікарського засобу це не впливає.Інколи у разі сухості піхви вагінальна таблетка може не розчинитися і виділитися з піхви цілою. У такому випадку лікування не є ефективним. Для запобігання цьому, перед тим як вводити таблетку у суху піхву, можна зволожити таблетку невеликою кількістю води.Пацієнткам слід використовувати гігієнічні прокладки або щоденні прокладки. Препарат не змінює кольору білизни. Пацієнткам слід рекомендувати щоденно міняти спідню білизну та прати її при температурі не менше 80 ºС.Застосування у період вагітності або годування груддю.Флумібакт ІС можна застосувати у період вагітності або годування груддю. Проте, як і щодо лікарських засобів у цілому, слід дотримуватися обережності при призначенні Флумібакту ІС вагітним у І триместрі вагітності. Дані, отримані при застосуванні деквалінію хлориду вагітним, у т. ч. дані постмаркетингових досліджень, вказують на відсутність жодних небажаних впливів деквалінію хлориду на вагітність або здоров’я плода/новонародженого.Немає даних щодо проникнення деквалінію хлориду у грудне молоко. З огляду на дані щодо низької вагінальної абсорбції деквалінію хлориду та той факт, що лікування триває лише 6 днів, побічні ефекти на плід або новонародженого є малоймовірними.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає.

Способ применения и дозы:

Рекомендується застосовувати 1 вагінальну таблетку щодня. Курс лікування – 6 днів. Вагінальну таблетку вводити глибоко у піхву ввечері перед тим, як лягти спати. Краще зробити це, лежачи на спині, ледь зігнувши ноги.Під час менструації лікування слід припинити і продовжити застосування препарату після її припинення. Необхідно продовжувати лікування, навіть якщо вже немає відчуття дискомфорту (свербіж, виділення, запах). Лікування, що триває менше 6 днів, може призвести до рецидиву. Діти.Оскільки дані щодо безпеки та ефективності застосування деквалінію хлориду дітям (віком до 18 років) обмежені, не рекомендується призначати препарат пацієнтам даної вікової категорії.

Передозировка:

Про випадки передозування препарату не повідомлялося.

Побочные действия:

Загальні розлади та місцеві реакції у ділянці введенняУ поодиноких випадках можливі свербіж, печіння або почервоніння. Проте ці небажані реакції можуть також бути пов’язані із симптомами піхвової інфекції.В індивідуальних випадках можливі місцеві реакції подразнення, такі як кровотеча з ерозій піхви. У цих випадках відзначалося попереднє пошкодження поверхні епітелію піхви внаслідок дефіциту естрогенів чи місцевого запалення.Дуже рідко повідомлялося про пропасницю. Можливі реакції гіперчутливості.У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування лікарського засобу та обов’язково звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Взаємодія з іншими лікарськими засобами невідома. У разі необхідності одночасного застосування будь-яких лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.Флумібакт ІС несумісний з милом та іншими аніонними поверхнево-активними речовинами.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 6 таблеток у блістері; по 1 блістеру в пачці.

Категория отпуска:

По рецепту.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ G01AC05:

Реклама
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Как нервные клетки реагируют на тепло
Знание того, как клетки обнаруживают температуру и...
Реклама
Лекарства от ОРВИ
Лекарства при легких ОРВИЛекарственные препараты п...
ОРВИ у детей
Распространенность респираторных вирусовПричины ча...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама