Флузид инструкция по применению

Флузид фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Флузид капсулы по 150 мг №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3783/01/01 от 09.11.2005. Приказ № 589 от 09.11.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 капсула містить флуконазолу 150 мг;допоміжні речовини: гранули плацебо для капсули (крохмаль + DCP), кремнію діоксид колоїдний, тальк.

Основные физико-химические свойства:

яскраво-червоного кольору закрита капсула з твердого желатину розміром “2”, з написом “Concept/Concept” на капсулі, яка містить від білого до майже білого кольору порошок;

Производитель:

Концепт Фармасьютикалз Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Противогрибковые средства для местного применения.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Флуконазол є потужним селективним інгібітором синтезу стеролів у клітині грибів. Препарат активний при мікозах, спричинених Candida spp., Cryptococcus neoformans, Microsporum spp., Trichoptyton spp., Blastomyces dermatidides, Coccidioides immitis, Histoplasma capsulatum. Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо флуконазол добре всмоктується. Одночасний прийом їжі не впливає на всмоктування препарату при прийомі внутрішньо. Концентрація в плазмі досягає максимального значення через 0,5 - 1,5 год після прийому препарату натщесерце. Зв’язується з білками плазми на 11 - 12%. Період напіввиведення становить приблизно 30 год. Біодоступність після прийому внутрішньо перевищує 90%.Флуконазол добре проникає в усі рідини організму. У роговому шарі, епідермі, дермі та потовій рідині досягаються концентрації, що перевищують сироваткові; флуконазол накопичується в роговому шарі, через 6 місяців після завершення терапії препарат визначається в нігтях. Виявляється у грудному молоці у таких самих концентраціях, що й у крові.Виводиться здебільшого нирками; приблизно 80% введеної дози, що була введена, виявляють у сечі в незміненому вигляді. Кліренс препарату пропорційний кліренсу креатиніну.

Показания к применению:

Вагінальний кандидоз, баланіт.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або триазольних сполук, вагітність, лактація (під час лікування годування груддю припиняють), вік до 16 років.

Особенности применения:

Препарат слід з обережністю застосовувати при лікуванні хворих з вираженими порушеннями функції печінки, нирок; хворих на СНІД (при інших станах з послабленим імунітетом). При підвищенні активності печінкових ферментів у крові слід визначити доцільність подальшого застосування препарату залежно від співвідношення очікуваного лікувального ефекту та ризику продовження лікування. При появі шкірних висипань застосування препарату слід припинити.

Способ применения и дозы:

Добова доза Флузиду залежить від етіології та тяжкості грибкової інфекції і визначається індивідуально. Капсули по 150 мг рекомендуються тільки дорослим.При вагінальному кандидозі і баланіті Флузид приймають одноразово в дозі 150 мг; для зниження частоти рецидивів вагінального кандидозу препарат може бути призначений у дозі 150 мг 1 раз на місяць. Тривалість терапії визначають індивідуально, вона варіює від 4 до 12 місяців. Для деяких хворих можливо частіше застосування препарату.

Передозировка:

Симптоми: галюцинації, параноїдна поведінка, судоми, нудота, блювання. Лікування – симптоматичне (у тому числі підтримуюча терапія і промивання шлунка). Флуконазол виводиться в основному з сечею, тому форсований діурез може прискорити виведення препарату. Сеанс гемодіалізу тривалістю 3 год знижує рівень флуконазолу у плазмі крові приблизно на 50%.

Побочные действия:

Можливі нудота, біль у ділянці живота, діарея, шкірні висипання, головний біль; алопеція, лейкопенія, тромбоцитопенія, судоми, метеоризм, порушення функції печінки, нирок, токсичний епідермальний некроліз, анафілактичні реакції, гіоневротичний набряк, збільшення рівня лужної фосфатази, білірубину, амінотрансфераз (АЛТ, АСТ); гепатит, некроз гепатоцитів, жовтяниця, запаморочення, судоми. Збільшення рівня холестерину, тригліцеридів, гіпокаліємія.

Лекарственное взаимодействие:

Флуконазол посилює дію антикоагулянтів, пероральних гіпоглікемічних засобів, дифеніну, гідрохлортіазиду. При поєднанні з рифампіцином період напіввиведення флуконазолу скорочується, тому необхідно деяке підвищення його дози. При спільному застосуванні з циклоспорином, зидовудином можливо збільшення їх концен­трації у крові. Одночасний прийом Флузиду з їжею, циметидином, антоцидами не впливає на його всмоктування. Слід відмітити, що взаємодія з іншими лікарськими засобами спеціально не вивчалась, але вона можлива. При одночасному застосуванні з цизапридом зростає ризик серцево-судинних порушень, у тому числі ризик розвитку пароксизму шлуночкової тахікардії.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при темпера­турі не више 25°С. Термін придатності - 3 роки. 

Форма выпуска / упаковка:

Капсули по 150 мг у стрипах № 1, у картонних конвертах, у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна ті хімічна назви: fluconazole; 2-(2,4-дифторфеніл)-1,3-біс(1Н-1,2,4-триазол-1-іл)-2-пропанол; Форма випускуКапсули тверді.Адреса167, C.S.T. Road, Kalina Santacruz (East), Mumbai – 400 098, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J02AC01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Флузид
Производитель:Концепт Фармасьютикалз Лтд, Индия
Форма выпуска: Капсули по 150 мг у стрипах № 1, у картонних конвертах, у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3783/01/01 от 09.11.2005. Приказ № 589 от 09.11.2005
МНН:Fluconazole
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 капсула містить флуконазолу 150 мг;допоміжні речовини: гранули плацебо для капсули (крохмаль + DCP), кремнію діоксид колоїдний, тальк.

Фармакологическая группа:Противогрибковые средства для местного применения.
Код АТХ:J02AC01 - Флуконазол
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама