Фридерм Рн-Баланс (Combined drugs) инструкция по применению

Фридерм Рн-Баланс фото, инструкция
Дозировка:
Фридерм Рн-Баланс шампунь мед. дерм. по 150 мл во флак.

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

шампунь

Производитель:

Непосредственное производство: Шеринг-Плау Лабо Н.В., Бельгия

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

100 мл шампуню містять ТЕА-лаурилсульфату 40 г, ПЕГ-8 дистеарату 2 г, МЕА-кокаміду 0,7325 г, ДЕА-кокаміду 1,5 г;допоміжні речовини: натрію хлорид, вода очищена.

Лекарственная форма:

шампунь

Основные физико-химические свойства:

світло-янтарного кольору рідина, без сторонніх домішок;

Производитель:

Шеринг-Плау Лабо Н.В., Бельгия

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Фармакологические свойства:

Медичний лікувально-профілактичний препарат для місцевого застосування. Фармакодинаміка. Містить спеціально підібраний склад нейтральних миючих речовин, що дозволяє досягти і підтримувати наближений до фізіологічного рівень рН шкіри. Препарат має добрий очищувальний та м’який знежирювальний ефект, що забезпечує профілактичну дію щодо захворювань шкіри волосистої частини голови. Призначений для щоденного догляду за всіма типами волосся. Фармакокінетика. Дані з фармакокінетики препарату не представлені.

Показания к применению:

Для широкого застосування особами з чутливою шкірою, схильними до алергічних реакцій, а також хворими на різні дерматологічні захворювання. У комплексному лікуванні себореї та псоріазу волосистої частини голови після застосування препаратів Фридерм Цинк або Фридерм Дьоготь.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Фридерм рН-Баланс є гіпоалергенним препаратом та не чинить подразнення.При себореї та себорейному дерматиті волосистої частини голови, які супроводжуються підвищеним виділенням шкірного сала, а також при псоріазі волосистої частини голови рекомендується спочатку застосовувати протисеборейний препарат Фридерм Дьоготь, а при себорейному дерматиті волосистої частини голови, що супроводжується появою лупи та свербежу, атопічному дерматиті, дифузному порідінні волосся – препарат Фридерм Цинк (у складі комбінованої терапії).Спеціальна формула захищає волосся та шкіру голови. Не спричиняє посічення кінчиків волосся та не ушкоджує основу волосу.Тільки для зовнішнього застосування. Уникати потрапляння в очі. При потраплянні в очі промити чистою водою.Застосування в педіатричній практиці. Даних щодо застосування препарату у дітей немає. Вагітність і лактація. Досліджень щодо безпеки застосування препарату у вагітних та жінок, які годують груддю, не проводилось.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Невелику кількість препарату Фридерм рН-Баланс нанести на вологе волосся, спінити та ретельно промити. Повторно нанести шампунь та знову промити волосся. При необхідності цю процедуру можна повторювати стільки разів, скільки буде потрібно. Фридерм рН-Баланс може застосовуватися щодня.

Передозировка:

Побочные действия:

Не описана.

Лекарственное взаимодействие:

Не виявлена. Сумісний з іншими засобами для лікування та догляду за волоссям.

Умови та термін зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від 2оС до 30оС. Термін придатності – 4 роки. Застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці, не рекомендується.

Срок годности:

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

Флакони по 150 мл у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

Форма випуску

Шампунь медичний дерматологічний.

Адреса

Schering-Plough Farma Lda., Rua Agualva dos Açores, n° 16 2735-557 Agualva – Cacém, Portugal (subsidiary of Schering-Plough Corporation, USA).

Дополнительные данные

Дозировка:
Фридерм Рн-Баланс шампунь мед. дерм. по 150 мл во флак.
Регистрация:
№ UA/6514/01/01 от 06.06.2007. Приказ № 301 от 06.06.2007
МНН:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.