Фунготербин инструкция по применению

Фунготербин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Фунготербин крем д/наруж. прим. 1 % по 15 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/1959/01/01 от 25.08.2009. Приказ № 627 от 25.08.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 г крему містить тербінофіну 0,01 г (у вигляді гідрохлориду);допоміжні речовини: сечовина (карбамід), бутилгідроксітолуол (дибунол),цетостеариловий ефір макрогола 20, спирт цетостеариловий, полоксамер 407,імідосечовина, пропіленгліколь, масло вазелінове медичне (парафін рідкий), вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

крем білого або майже білого кольору, з ледьвловимим запахом;

Производитель:

Нижфарм, АО

Фармакотерапевтическая группа:

Противогрибковые средства для местного применения.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Протигрибковий засіб для місцевого застосування. Тербінафін - активна речовина Фунготербіну - є аліламіном і має широкий спектр протигрибкової дії. Тербінафін чинить фунгіцидну дію на дерматофіти, плісняві та деякі інші диморфні гриби. Активність щодо дріжджоподібних грибів, залежно від їх виду, може бути фунгіцидною або фунгістатичною. Тербінафін має здатність порушувати у грибах біосинтез ергостеролу на ранніх стадіях. Це призводить до дефіциту ергостеролу та внутрішньоклітинного накопичення сквалену і подальшої загибелі клітини гриба. Тербінафін діє через пригнічення ферменту скваленепоксидази, який розміщується на клітинній мембрані гриба. Цей фермент не належить до системи цитохрому Р450. Тербінафін не впливає на метаболізм гормонів або інших лікарських препаратів. Фармакокінетика. При місцевому застосуванні крему всмоктується менше 5% дози, таким чином, системна дія препарату мінімальна.

Показания к применению:

Грибкові інфекції шкіри, спричинені дерматофітами, такими як Trichophyton (наприклад, Т. rubrum, T. mentagrophytes, T. verrucosum, T. violaceum), Microsporum canis та Epidermophyton Аоссозшп. Інфекції шкіри, зумовлені дріжджоподібними грибами роду Candida (Candida albicans). Різнобарвний лишай (Pityriasis versicolor), обумовлений Pityrosporum orbiculare, також відомий під назвою Malassezia furfur.

Противопоказания:

Індивідуальна підвищена чутливість до тербінафіну або будь-якого з компонентів, які входять до складу препарату. Дитячий вік (до 12 років). З обережністю слід застосовувати при печінковій та/або нирковій недостатності, аткоголізмі, захворюваннях крові, пухлинах, захворюваннях обміну речовин, патології судин кінцівок, у період лактації.

Особенности применения:

Зменшення вираженості клінічних проявів зазвичайвідзначається у перші дні лікування. У випадку нерегулярного лікування або передчасногойого зупинення є ризик поновлення інфекції. У випадку, якщо через два тижні лікуванняне відзначається ознак поліпшення, слід провести верифікацію діагнозу.При застосуванні препарату для лікування осіб похилого віку немає причин вважати, щослід зменшити дозування або чекати появи побічних дій, що відрізняються від таких восіб молодшого віку.Крем призначений тільки для зовнішнього застосування. Слід уникати попадання крему вочі.Досвід застосування Фунготербіну у вагітних обмежений, тому препарат можназастосовувати тільки за суворими показаннями.Відомо, що тербінафін виділяється з грудним молоком. Проте при застосуванні препаратуу період лактації будь-який негативний вплив на немовля малоймовірний, оскільки системне всмоктування препарату через шкіру дуже незначне.

Способ применения и дозы:

Дорослі та діти старше 12 років:препарат наносять на шкіру один чи два рази на добу. Перед нанесенням крему необхідно очистити та підсушити уражені ділянки. Крем наносять тонким шаром на уражену шкіру та прилеглі ділянки і злегка втирають. При інфекціях, які супроводжуються опрілістю ( під молочними залозами, у міжпальцевих проміжках, між сідницями, у паховій ділянці), місця нанесення крему можна прикривати марлею, особливо на ніч.Середня тривалість лікування:дерматомікоз тулуба, гомілок: 1 тиждень 1 раз на день;дерматомікоз стоп: 1 тиждень 1 раз на день;кандидоз шкіри: 1-2 тижні 1 або 2 рази на день;різнобарвний лишай: 2 тижні 1 або 2 рази на день.

Передозировка:

Передозування та токсичні ефекти при застосуванні препарату не виявлені. При випадковому прийомі препарату внутрішньо можлива поява нудоти, порушення апетиту, болю у верхній частині живота, діареї.

Побочные действия:

У поодиноких випадках відзначалось почервоніння, відчуття свербежу або печіння у місці нанесення крему, ці явища рідко приводять до необхідності припинення лікування. Наведені вище симптоми слід відрізняти від алергічних реакцій, наприклад кропив'янки, які виникають рідко, проте потребують припинення лікування.

Лекарственное взаимодействие:

Даних про взаємодію з іншими лікарськими засобами немає.

Срок годности:

Зберігати у сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище 20 °С. Термін придатності - 2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма выпуска / упаковка:

Туба по 15 г у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: тербінафін, (Е)-М-(6,6-Диметил-2-гептен-4-ініл)-]\[-метил-1 -нафталенметанамін;Форма випускуКрем для зовнішнього застосування.АдресаРосійська Федерація, 603950, Нижній Новгород, ГСП-459, вул. Салганська, 7.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D01AE15:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Фунготербин
Производитель:Нижфарм, АО
Форма выпуска:Туба по 15 г у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/1959/01/01 от 25.08.2009. Приказ № 627 от 25.08.2009
МНН:Terbinafine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 г крему містить тербінофіну 0,01 г (у вигляді гідрохлориду);допоміжні речовини: сечовина (карбамід), бутилгідроксітолуол (дибунол),цетостеариловий ефір макрогола 20, спирт цетостеариловий, полоксамер 407,імідосечовина, пропіленгліколь, масло вазелінове медичне (парафін рідкий), вода очищена.

Фармакологическая группа:Противогрибковые средства для местного применения.
Код АТХ:D01AE15 - Тербинафин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Эксперты объяснили, в каких случаях чайная заварка может содержать опасные микробы
Некоторые люди иногда не дожидаются, пока вода для...
Ученые идентифицировали рецепторы, которые навсегда отобьют тягу к алкоголю
По данным Всемирной организации здравоохранения (В...
Реклама