Информация об использовании рецептурных препаратов

Га-40 инструкция по применению

Га-40 фото, инструкция
Дозировка:
Га-40 порошок лиоф. д/приг. р-ра д/ин. по 1 мг во флак. №5Официальный сайт
Производитель:
№ UA/6435/01/01 от 25.05.2007. Приказ № 263 от 25.05.2007

Официальная инструкция

Состав:

1 флакон містить 1 мг (1 000 мкг) комплексу рослинних поліпептидів ГА–40, виділених із екстракту (1:40) Купини кільчастої (Polygonatum verticillatum);допоміжні речовини: натрій хлорид, калій дигідрофосфат .

Лекарственная форма:

порошок

Производитель:

ООО "Эубиотики", г. Тбилиси, Грузия.

Фармакотерапевтическая группа:

Антинеопластические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Лікарський засіб ГА–40 відносно клітин пухлини характеризується цитостатистичною активністю. Є імунокоректором, що характеризується вираженою дією на гуморальний та клітинний імунітет, імуномодулятором та препаратом імунореабілітаційного типу.ГА–40 відновлює показники Т і В клітинних систем імунітету. В крові нормалізуються кількісні показники Т- спільних, Т- активних, Т- хелперних, Т- цитотоксичних, Т- супресорних клітин, нормальних кілерів (NK – клітини), лейкоцитів, макрофагів, тромбоцитів, еозинофілів, базофілів, паличкоядерних, сегментоядерних нейтрофілів, моноцитів; ГА-40 відновлює в крові вміст імуноглобулінів, зменшує швидкість осідання еритроцитів, стимулює продукцію цитокінів, у тому числі х-інтерферонів та фактора некрозу пухлини (ТNF-a).На відміну від хіміопрепаратів, ГА-40 не справляє негативного впливу на нормальні клітини організму.ГА-40 відновлює порушені різними негативними факторами біохімічні показники крові: вміст загального білка, альбумінів, глобулінів, сечовини, креатиніну, загального білірубіну, вільного та зв’язаного білірубіну, глюкози, а також наступних маркерних ферментів - аланінамінотрансферази (АLT), аспартатамінотрансферази (AST), y-глютамінтранспептидази (y-GP), лужної фосфатази.При лікуванні препаратом ГА-40 спостерігалась позитивна динаміка показників канцероембріонального антигену (СЕА), а-фетопротеїну (АFP), простатспецифічного антигену (РSA) та інших специфічних маклерів пухлини. ГА-40 також позитивно впливає на вміст у крові натрію, кальцію, калію та інших мінеральних речовин.Препарат сприяє підвищенню ефективності променевої та хіміотерапії при одночасному послабленню її негативної побічної дії. ГА-40 зменшує експресію молекул адгезії клітин пухлини, ендотелія та інших тканин, що сприяє уповільненню темпів прогресування первинної пухлини та метастазування. При проведенні хіміотерапії сприяє підвищенню резистентності гемопоетичного апарату проти ушкоджувальної дії цитотоксичних засобів. Покращує реологічні властивості крові та мікроциркуляцію, що сприяє виведенню токсичних продуктів та покращенню трофіки тканин.Препарат характеризується вираженими імуномодулюючими властивостями.Фармакокінетика. Концентрація амінокислот в плазмі крові нижче порога чутливості визначення, тому дослідження з фармакокінетики провести неможливо. 

Показания к применению:

У складі комплексної терапії. Доброякісні новоутворення: мастопатія, фіброма, міома, аденома передміхурової залози; злоякісні новоутворення: карцинома, гострий мієлобластний і мегакаріобластний лейкоз.

Противопоказания:

Вагітність, період годування груддю, підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 3 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Ін’єкції препарату ГА-40 рекомендується проводити в один і той же час. Застосування препарату рекомендується як до початку променевої і хіміотерапії, під час її проведення, так і після її завершення. Призначення ГА-40 разом з радіотерапією та хіміотерапією значно знижує її токсичний вплив, можливість її застосування та ефективність збільшуються.Вплив на здатність керувати автомобілем і працювати зі складними механізмами не спостерігалась.Вживання алкоголю під час лікування не рекомендується.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

ГА-40 застосовується у вигляді підшкірних або внутрішньом’язових ін’єкцій. 1 флакон препарату містить 1 мг (1000 мкг) комплексу рослинних поліпептидів. До флакона з ліофілізованим порошком додають 5 мл води для ін’єкцій, обережно струшують до повного розчинення порошку. Для точного дозування рекомендується використовувати туберкуліновий шприц, доза 1 мл становить 200 мкг, відповідно 1 мкг – 0,005 мл. Доза однієї ін’єкції становить 2 мкг/кг маси тіла 1 раз на день, бажано у фіксований час. Рекомендована доза для тяжкохворих – 1мкг/кг. Максимальна добова доза – 160 мкг. Тривалість лікування при доброякісних та злоякісних новоутвореннях – 7 курсів з проміжком між ними 10 - 14 днів.Курс лікування становить 21 ін’єкцію, що застосовується за такою стандартною схемою: одна ін’єкція 1 раз в день на протязі 14 днів, подальше продовження курсу лікування складає 7 ін’єкцій через день. Далі лікування продовжити: 2 - 3 курси за стандартною схемою лікування; 4 - 5 курси по 2 ін’єкції на тиждень; 6-7 курс лікування продовжити по 1 ін’єкції на тиждень .Дітям з 3 років, доза становить 1 мкг/кг маси тіла 1 раз на день за стандартною схемою. Максимальна добова доза для дітей – 35 мкг. При проведенні подовженого лікування з метою профілактики метастазування рекомендована доза – 1 мкг/кг маси тіла 1 раз на день. З метою профілактики рецидивів курс лікування повторяються через кожні 2 - 4 місяці.

Передозировка:

Випадків передозування не спостерігалось.

Побочные действия:

Алергічні реакції.

Лекарственное взаимодействие:

Під час лікування препаратом у комбінації з цитостатиками: генцитабіном, цитарабіном; противірусними лікарськими засобами: неовир, циклоферон, взаємодія не спостерігалась.

Срок годности:

Зберігати у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі від 4°С до 10°С. Термін придатності – 1 рік, після приготування ін’єкційного розчину – 2 місяці.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

Ліофілізований порошок для ін’єкцій по 5 флаконів в упаковці по 1 мг у флаконі, для приготування розчину .

Категория отпуска:

По рецепту.

Дополнительно:

Загальна характеристикаосновні фізико-хімічні властивостіАдресаГрузія, м. Тбілісі, вул. Готуа, 3.Тел.: (995 32) 37-11-35.
Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ L01C:

Редакция
Avatar photo
Автор: Юлия Жарикова
Врач-педиатр
неонатолог
Донецкий национальный медицинский университет им. М. Горького, педиатрический факультет
Подробнее
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Реклама
Люксоптика
Польза и вред глютена
Сухость при менопаузе
Реклама
Пробиотики и COVID-19
Мелатонин и COVID-19
Кому необходим ирригатор
Реклама