Гарбеол инструкция по применению

Гарбеол фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Гарбеол капсулы по 0,3 г №30 (10х3)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/0849/01/01 от 02.06.2009. Приказ № 379 от 02.06.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Діюча речовина: олія насіння гарбуза;1 капсула містить олії насіння гарбуза 300 мг;допоміжні речовини: склад желатинової оболонки капсули: желатин, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216).

Производитель:

АО "Киевский витаминный завод"

Фармакотерапевтическая группа:

Различные биогенные препараты

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Препарат застосовують:для профілактики і у складі комплексного лікування початкової стадії аденоми передміхурової залози, доброякісній гіперплазії передміхурової залози I–II ступеня, у комплексній терапії простатиту; станів, при яких порушується мікроциркуляція і метаболічні процеси в тканинах передміхурової залози, що супроводжуються дизуричними розладами, болем, відчуттям дискомфорту в промежині; профілактики зниження фертильності сперми;для профілактики і комплексної терапії порушень ліпідного обміну (гіперліпідемії IІа і IIb типів), атеросклерозу, жирової дегенерації печінки;у комплексній терапії цирозу печінки, хронічного гепатиту, токсичних уражень печінки (лікарськими засобами, промисловими отрутами, алкоголем), гастриту, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, захворювань тонкого і товстого кишечнику; для поліпшення відтоку жовчі при застійних явищах у жовчному міхурі і жовчовивідних шляхах, при дискінезії жовчовивідних шляхів, для профілактики запорів і полегшення акту дефекації при геморої;як загальнозміцнюючий засіб при хронічних захворюваннях органів дихання (гайморит, бронхіт, пневмонія), серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця, вегетативно-судинна дистонія), шкірних покривів (екзема, гіперкератоз, піодермія), особам літнього віку.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату. Період загострення виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, калькульозний холецистит. Дитячий вік.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Передозировка:

При одноразовому прийомі великої кількості препарату можливі диспептичні розлади (нудота, діарея). Вказані явища минають самостійно при відміні препарату або зниженні дози.

Побочные действия:

У поодиноких випадках можливі диспептичні розлади, у осіб з підвищеною чутливістю можлива алергічна реакція.

Лекарственное взаимодействие:

Препарат сумісний з іншими гіполіпідемічними засобами. Препарат не призначають у поєднанні з антацидами, блокаторами Н2-гістамінових рецепторів, препаратами вісмуту, блокаторами протонового насоса.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці, при температурі від 8 оС до 15 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері, по 6 блістерів у пачці. По 10 капсул у блістері; по 3 блістери у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняУ процесі лікування ГарбЕолом необхідні регулярні обстеження у лікаря, особливо при аденомі передміхурової залози та простатиті.З обережністю призначают хворим з гемофілією або іншими захворюваннями зі схильністю до геморагій, а також особам, які приймають антикоагулянти (варфарин, аценокумарол), оскільки препарат має незначну антитромботичну активність. У таких пацієнтів необхідно проводити лабораторний контроль параметрів згортання крові з певними інтервалами (зазвичай кожні 2-3 місяці). Рекомендується припинити застосування препарату мінімум за 4 дні до проведення оперативних втручань. З обережністю слід застосовувати препарат пацієнтам, які мають жовчокам’яну хворобу.При запально-дегенеративних процесах слизової оболонки верхніх відділів ШКТ необхідно під час прийому розкушувати капсули. Застосування у період вагітності або годування груддю. У зв’язку з відсутністю клінічних даних про ефективність і безпеку застосування препарату у період вагітності або годування груддю препарат не рекомендують назначати в ці періоди.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Даних щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами немає.Діти. Клінічні дані про ефективність і безпеку застосування препарату у дітей відсутні.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ G04CX:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама