Геделикс Капли Без Спирта инструкция по применению

Геделикс Капли Без Спирта фото, инструкция
Дозировка:
Геделикс Капли Без Спирта капли ор., р-р по 50 мл во флак.-кап.
Производитель:
№ UA/8463/01/01 от 15.04.2013. Приказ № 300 от 15.04.2013

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 мл (31 крапля) розчину містить листя плюща екстракту густого (Hederae helicis folii extractum spissum) (2,2 – 2,9:1) 0,04 г;допоміжні речовини: пропіленгліколь, гліцерин, олія анісу зірчастого, олія евкаліптова, ментол, олія м’яти перцевої.

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

Кревель Мойзельбах ГмбХ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Комбінації.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування кашлю при застудних захворюваннях дихальних шляхів, хронічних запальних захворюваннях бронхів.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або інших рослин родини аралієвих, дитячий вік до 2 років через ризик погіршення дихальних симптомів, бронхіальна астма та інші захворювання дихальних шляхів, які супроводжуються вираженою чутливістю дихальних шляхів, недостатність в організмі аргініносукцинатсинтетази (порушення обміну речовин у циклі сечовини).Схильність до ларингоспазму.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Якщо поліпшення стану хворого не наступає, симптоми зберігаються протягом тривалого часу (понад 4-5 днів) або у разі появи нападів задухи, відходження гнійного мокротиння або мокротиння з кров’ю, а також при підвищенні температури тіла слід негайно звернутися до лікаря.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Через відсутність достатніх даних не рекомендується застосовувати препарат у ці періоди.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Припускається, що лікарський засіб не чинить дії при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Протипоказаний дітям віком до 2 років через ризик погіршення дихальних симптомів.

Способ применения и дозы:

Геделикс® краплі без спирту слід застосовувати нерозведеним, незалежно від прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Дітям рекомендується давати препарат розведеним у фруктовому соку або чаї. Тривалість застосування залежить від виду та тяжкості захворювання, але навіть при легкому перебігу захворювань дихальних шляхів лікування препаратом необхідно проводити не менше одного тижня. Після зникнення симптомів хвороби лікування ще слід продовжити 2-3 дні.Тривалість застосування препарату без консультації з лікарем не повинна перевищувати декілька днів. Нижче наведено таблицю застосування препарату для різних вікових груп.

Вікова група Разова доза Кратність прийому Добова доза Дорослі та діти віком від 10 років 31 крапля 3 рази/день 93 краплі Діти віком 4-10 років 21 крапля 3 рази/день 63 краплі Діти віком 2 - 4 роки 16 крапель 3 рази/день 48 крапель

Передозировка:

Симптоми: можливі нудота, блювання, діарея, гастроентерит та збудження.Лікування: симптоматичне.

Побочные действия:

Імунна система.Алергічні реакції (переважно висипання та ін.), включаючи задишку, набряк слизових оболонок, набряк Квінке, диспное, екзантема та кропив’янка, свербіж, шкірні реакції (висипання на шкірі), купероз.Шлунково-кишковий тракт.У пацієнтів з підвищеною чутливістю іноді можуть виникати розлади шлунково-кишкового тракту, включаючи нудоту, блювання, діарею, біль у животі.

Лекарственное взаимодействие:

Невідома.

Срок годности:

5 років.Термін придатності після розкриття флакона – 6 місяців.Утворення осаду та помутніння препарату, що може виникнути при зберіганні протягом терміну придатності, не зменшує активності препарату і не є перешкодою для його застосування.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Не заморожувати.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 50 мл у флаконі-крапельниці; по 1 флакону-крапельниці у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Оскільки Геделикс® краплі без спирту не містить етанолу та цукру, його можна застосовувати хворим на цукровий діабет.Якщо поліпшення стану хворого не наступає або турбує задишка, гнійне мокротиння, а також при підвищенні температури тіла необхідно проконсультуватися з лікарем. Застосування у дітей 2-4 років потребує рекомендації лікаря. Не рекомендується без консультації лікаря одночасне застосування з протикашльовими препаратами, наприклад, кодеїн або декстрометорфан. З обережністю застосовувати пацієнтам з гастритом або виразкою шлунка.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CA12:

Редакция
Avatar photo
Автор: Ольга Полищук
Фармацевт
общая фармация
Национальный медицинский университет имени А. А. Богомольца, фармацевтический факультет Национальный университет здравоохранения Украины им. П.Л. Шупика, общая фармация
Подробнее
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Реклама
Люксоптика
Польза и вред глютена
Сухость при менопаузе
Реклама
Пробиотики и COVID-19
Мелатонин и COVID-19
Кому необходим ирригатор
Реклама