Гелариум Гиперикум инструкция по применению

Гелариум Гиперикум фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Гелариум Гиперикум таблетки, п/о, №30 (15х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4352/01/01 от 13.07.2011. Приказ № 406 от 13.07.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить 285 мг сухого екстракту трави звіробою продірявленого (Hypericum perforatum) (4,5-6,7:1), що відповідає 0,9 мг суми гіперицинів у перерахуванні на гіперицин (екстрагент етанол 60 % (об/об);допоміжні речовини: кремнію діоксид високодисперсний, крохмаль картопляний, лактози моногідрат, магнію стеарат, шелак, тальк, кальцію карбонат, титану діоксид (Е 171), сахароза, каолін, акація, макрогол, хіноліновий жовтий (Е 104), зелена глазур (хіноліновий жовтий (Е 104)/ індигокармін (Е 132)).

Производитель:

Бионорика СЕ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Антидепрессанты. Неселективные ингибиторы обратного нейронального захвата моноаминов.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Депресивні синдроми, збудження та/або нервова напруженість. Психовегетативні розлади (апатія, пригніченість, тривожність, неспокій, дратівливість, порушення емоційної рівноваги). Астеноневротичний синдром.

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Препарат протипоказаний ВІЛ–позитивним пацієнтам, які приймають циклоспорин, індавір та інші речовини, що інгібують протеазу, хворим із встановленою гіперчутливістю до світла (фотосенсибілізацією), а також хворим зі спадковою непереносимістю галактози, з генетичною недостатністю ферменту лактази або нездатністю засвоювати глюкозу і галактозу.

Надлежащие меры безопасности при применении:

З обережністю застосовувати хворим на артеріальну гіпертензію.У період застосовування препарату пацієнт має уникати процедур, пов’язаних з ультрафіолетовим випромінюванням (тривалі сонячні ванни, кварц, солярій).Хворим на цукровий діабет можна приймати таблетки Геларіумâ Гіперикум, оскільки в одній дозі міститься менше 0,03 хлібних одиниць.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

У зв’язку з недостатністю досліджень лікування препаратом Геларіумâ Гіперикум у періоди вагітності або годування груддю не рекомендується.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Особливі запобіжні заходи не потрібні.

Дети:

Не застосовують дітям віком молодше 12 років через недостатність досліджень.

Способ применения и дозы:

Дорослі та діти віком старше 12 років застосовують препарат по 1 таблетці тричі на день. Таблетки приймають під час їди, не розжовуючи і запиваючи достатньою кількістю рідини.Геларіумâ Гіперикум слід приймати не менше 4 тижнів. Якщо симптоми залишаються після 4 тижнів лікування, необхідно переглянути схему лікування.

Передозировка:

Дані про передозування у людей препаратами трави звіробою відсутні. У випадку значного перевищення дози пацієнтам слід уникати 1-2 тижні ультрафіолетового випромінювання та у період підвищеної сонячної активності (травень-серпень) сонячного світла.

Побочные действия:

Можливі фотосенсибілізація, особливо в осіб зі світлою шкірою. Вона проявляється після впливу сонця у вигляді шкірних реакцій, таких як почервоніння, припухлість, свербіж або неприємні відчуття при температурному подразненні і торканні. Рідко можуть виникнути шлунково-кишкові розлади, алергічні реакції, підвищена втомлюваність або занепокоєння, підвищення тиску.

Лекарственное взаимодействие:

В окремих випадках одночасне з Геларіумомâ Гіперикумом застосування деяких лікарських засобів може призвести до зниження їх терапевтичної ефективності: антикоагулянтів кумаринового типу (фенпрокоумон, варфарин), симвастатину, дигоксину, амітриптиліну, нортриптиліну, теофіліну. Пацієнтам, які приймають Геларіумâ Гіперикум та лікарський засіб з одним із цих діючих речовин, слід проконсультуватися з лікарем. У пацієнтів з такою супутньою медикаментозною терапією необхідно на початку та в кінці лікування здійснювати відповідний контроль показників крові (протромбінового часу, плазмових показників).При одночасному прийомі з пероральними гормональними контрацептивами в окремих випадках може спричиняти міжменструальну кровотечу та зменшення ефективності контрацепції. Одночасне застосування препарату з гіпотензивними засобами, а саме блокаторами кальцієвих каналів може спричиняти зниження ефективності цих препаратів.Можливі також взаємодії з лікарськими засобами, що метаболізуються печінковими ферментами цитохрому Р450. При одночасному застосуванні препарату з певними антидепресантами (нефазодон, пароксетин, сертралін) або протягом 2 тижнів після їх прийому може посилитися виникнення серотонергічних ефектів (нудота, блювання, неспокій, дезорієнтація). Тому між прийомами цих лікарських засобів має бути інтервал не менше 14 днів.Можливе посилення фотосенсибілізуючої дії інших лікарських засобів, які мають фотосенсибілізуючий ефект (наприклад, сульфаніламіди, антибіотики).

Срок годности:

3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Для захисту від впливу світла зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ˚С у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 15 таблеток у блістері; по 2 блістери № 30 (15х2) або по 4 блістери № 60 (15х4) у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A01AB11:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама