Гемаза инструкция по применению

Гемаза фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Гемаза лиофилизат д/приг. р-ра д/ин. по 5000 мо в амп. №5
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9602/01/01 от 02.06.2009. Приказ № 380 от 02.06.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: проурокіназа рекомбінантна 1 ампула містить проурокінази рекомбінантної 5000 МО (0,0588 мг);допоміжна речовина: натрію хлорид, декстран 40

Производитель:

Российский кардиологический НПК Росздрава, ФГУ, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Фибринолитические препараты.

Фармакологические свойства:

Гемаза є рекомбінантною проурокіназою – фибрін-специфічним активатором плазминогена урокіназного типу. Гемаза специфічно каталізує перетворення фибріно-зв’язаного плазминогена у плазмин, котрий, в свою чергу, здатний викликати лізис фібринного згустку. Специфічна ферментативна активність Гемази від 4500 до 5500 МО в ампулі.

Показания к применению:

Гіфема, гемофтальм;преретинальні, субретинальні та інтраретинальні крововиливи; фібриноїдні синдроми різного генезу; оклюзія центральної артерії сітківки та її гілок;тромбоз центральної вени сітківки та її гілок;профілактика спайкового процесу в післяопераційному періоді при антиглаукомних операціях.

Противопоказания:

Індивідуальна гіперчутливість до компонентів препарату;стани з високим ризиком розвитку кровотечі, в тому числі захворювання крові (геморагічні діатези);шлунково-кишкові кровотечі;бактеріальний ендокардит;активна форма туберкульозу;проліферативна діабетична ретинопатія з гліозом ІІІ-ІVступеня;артеріальна гіпертензія з діастолічним артеріальним тиском вище 105 мм рт.ст; гіпертонічний криз (у зв'язку з розвитком внутрішньої кровотечі); хронічна ниркова недостатність (рівень креатиніну сироватки вище 0,02 г/л; сечовини вище 0,5 г/л); тяжка гепатоцелюлярна недостатність (альбумін крові нижче 3 г %)

Особенности применения:

Застосування препарату при артеріальній гіпертензії кризі можливий рецидив внутрішньоочного крововиливу. У зв’язку з цим при гіпертензії рекомендується вимірювати артеріальний тиск (АТ) перед введенням препарату для недопущення застосування його під час різкого підвищення АТ.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не застосовувати.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Здатність Гемази впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не відмічена. Але залежно від індивідуальної реакції пацієнта на препарат під час лікування Гемазою слід бути обережним при керуванні автотранспортом чи роботі з іншими механізмами.

Дети:

Досвід застосування Гемази у дітей обмежений, тому не слід застосовувати препарат у педіатричній практиці.

Способ применения и дозы:

Вміст однієї ампули препарату розводять в 0,5 мл фізіологічного розчину. Отриманий розчин містить дозу, що відповідає 5000 МО. Препарат вводять парабульбарно чи субкон’юнктивально до 10 ін'єкцій на курс.Для промивання передньої камери ока при масивному випоті фібрину в передню камеру чи гіфемі ліофілізована речовина (5000 МО) розводиться в 1 мл фізіологічного розчину, після чого 0,2 мл (1000 МО) чи 0,1 мл (5000 МО) отриманого розчину розводять до 0,5 мл фізіологічним розчином.Для інтравітреального введення 5000 МО ліофілізату розводять в 1 мл фізіологічного розчину, 0,1 мл (5000 МО) отриманого розчину розчиняють в 0,1-0,2 мл фізіологічного розчину. Отриманий об’єм (0,2-0,3 мл) вводять інтравітреально одноразово.При гіфемі та випоті фібрину після екстракції катаракти рекомендується субкон’юнктивальне чи парабульбарне введення Гемази, а також введення в передню камеру ока. При крововиливах у скловидне тіло, сітківку, оклюзивних ураженнях судин сітківки та зорового нерва показанне парабульбарне введення Гемази. При гемофтальмах різної етіології та фібриноїдному синдромі можливе інтравітреальне введення препарату.Для профілактики спайкового процесу в післяопераційному періоді при антиглаукомних операціях Гемазу розчиняють у співвідношенні, вказаному для субкон’юнктивальних ін'єкцій та вводять (1-3 ін’єкції )у фільтраційну подушку у ранньому післяопераційному періоді.

Передозировка:

При локальному введенні Гемази в дозах 5000 МО ризик системних крововиливів відсутній.При передозуванні препарату (більше ніж 5000 МО одноразово) можливий рецидив внутрішньоочного крововиливу.При одноразовому введені препарата у дозі, що церевищує 5000 МО підвищується ризик алергійних реакцій, що указані у розділі побічна дія.При передозуванні препарату чи при проведені оперативних втручань при лікуванні Гемазою для зниження ризику розвитку крововиливів рекомендується внутрішньом’язове застосування Етамзилату натрію в дозі 250-500 мг внутрішньом’язово.

Побочные действия:

Може спричинити алергічну реакцію, яка проявляється набряком та гіперемією шкіри з правого чи лівого боку обличчя, явищах алергічного тетеноніту (хемоз, гіперемія кон’юнтиви, зниження рухливості очного яблука).

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосування препарату з протеолітичними засобами показало, що поєднувати Гемазу з ін’єкціями колалізину не слід. Комбінацію Гемази з іншими тромболітиками застосовувати з обережністю. Можливе комбіноване застосування розчинів Гемази та емоксипіну, а також Гемази та дексометазону.

Срок годности:

4 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

У сухому захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі від +2 оС до +20 оС.

Форма выпуска / упаковка:

5 ампул в контурній чарунковій упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

НесумісністьЗабороняється змішування в одному шприці двох лікарських засобів, крім дексаметазону. МісцезнаходженняФедеральна державна установа"Російський кардіологічний науково-виробничий комплекс"Міністерства охорони здоров'я та соціального розвитку Російської Федерації(ФДУ"РКНВК"Мінохоронздоровсоцрозвитку Росії; РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ тел. (495)149-02-13, факс (495)149-02-13)
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Гемаза
Производитель:Российский кардиологический НПК Росздрава, ФГУ, Российская Федерация
Форма выпуска:5 ампул в контурній чарунковій упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/9602/01/01 от 02.06.2009. Приказ № 380 от 02.06.2009
МНН:Mono
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: проурокіназа рекомбінантна 1 ампула містить проурокінази рекомбінантної 5000 МО (0,0588 мг);допоміжна речовина: натрію хлорид, декстран 40

Фармакологическая группа:Фибринолитические препараты.
Код АТХ:B01AD04 - Урокиназа
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама