Гемоконсервант Цфда-1-Раствор-Гкм (Combined drugs) инструкция по применению

Гемоконсервант Цфда-1-Раствор-Гкм фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Гемоконсервант Цфда-1-Раствор-Гкм раствор по 35 мл в конт. пласт. 250 мл с иголк. №60 (5х12)

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

раствор

Производитель:

Непосредственное производство: Грин Крос Корпорейшн , Корея

Фармакотерапевтическая группа:

Вспомогательные вещества.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 100 мл розчину містять лимонної кислоти безводної 0,299 г, натрію цитрату дигідрату 2,63 г, натрію фосфату одноосновного моногідрату 0,222 г,декстрози моногідрату 3,19 г, аденіну 0,0275 г;допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Лекарственная форма:

раствор

Основные физико-химические свойства:

стерильний прозорий розчин.

Производитель:

Грин Крос Корпорейшн , Корея

Фармакотерапевтическая группа:

Вспомогательные вещества.

Фармакологические свойства:

Розчин гемоконсерванта запобігає згортанню крові і забезпечує необхідні поживні речовини для підтримання метаболізму і стабілізації клітин під час зберігання.

Показания к применению:

Препарат застосовується для консервування донорської крові.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

1. Після вивільнення контейнера із відкритої упаковки з алюмінієвої фольги контейнер необхідно використати протягом 10 днів.2. Забороняється використовувати контейнер, якщо він пошкоджений аборозчин у ньому мутний.

Особенности применения:

1. Покласти контейнер на ваги і встановити шкалу вагів на нуль.2. Розташувати контейнер нижче руки донора при мінімальній відстані між контейнером і рукою донора 60 см.3. Накласти манжету кров’яного тиску і продезінфікувати місце проколу.4. Зав’язати на донорській трубці вільний вузол на відстані приблизно 10 см від голки.5. Взяти голку за головку і, повернувши захисний ковпачок, зняти його. Проколоти вену.6. Послабити манжету тиску і почати забір крові.7. Відразу після того, як кров почне надходити, змішати її із антикоагулянтом шляхом легкого струшування контейнера.8. Набрати об’єм крові, зазначений на контейнері.9. Після забору необхідної кількості крові затягти вузол і витягнути донорську голку. Відрізати трубку над вузлом і взяти початкові проби.10. Відразу після взяття крові легенько перевертати контейнер вгору і вниз не менше 10 разів для повного перемішування крові із антикоагулянтом.11. Видавити кров із донорської трубки в контейнер, перемішати і дати можливість крові з цитратом знову затекти до трубки.12. За допомогою алюмінієвих кілець або нагрівача запаяти донорську трубку у місці між цифрами.1. Перед використанням необхідно перевірити відповідність груп крові.2. Забороняється додавати у кров медикаменти.3. Перед використанням треба добре перемішати кров.4. Видалити з вихідного отвору захисне пристосування і з’єднати з ним систему для переливання крові.5. До складу системи для переливання крові входить фільтр.

Способ применения и дозы:

Розчин гемоконсерванта призначений тільки для застосування у контейнерах для забору крові. Всю процедуру забору крові слід виконувати за інструкцією для забору крові в контейнери, з дотриманням суворих правил асептики та гігієни. Розчин гемоконсерванта необхідно оцінити візуально на помутніння (розчин повинен бути прозорим). Співвідношення розчину гемоконсерванта ЦФДА-1 становить 14 мл на 100 мл цільної крові.

Передозировка:

При швидкому переливанні (швидкість інфузії більше 5 мл/хв) великої кількості компонентів крові, заготовлених при використанні гемоконсерванта, може розвинутись цитратна нефротоксичність і гепатотоксичність, гіпокаліємія; при швидкому масивному переливанні холодних компонентів крові може виникати гіпотермія з ризиком розвитку аритмії, гіпоксія.

Побочные действия:

Алергічні реакції.

Лекарственное взаимодействие:

Взаємодія з іншими лікарськими засобами не відома.

Срок годности:

Термін придатності контейнерів в упаковці з алюмінієвої фольги – 3 роки.Термін використання контейнерів з моменту відкриття упаковки з алюмінієвої фольги становить 10 діб.Максимально допустимий термін зберігання еритроцитної крові, зібраної в контейнер з розчином гемоконсерванта ЦФДА-1, становить 35 діб.

Условия хранения:

Контейнери з розчином гемоконсерванта можна зберігати при температурі навколишнього середовища (15 - 25 °С). Кров, зібрану в контейнер з гемоконсервантом, слід зберігати при температурі 1 - 6 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 35 мл у пластиковому контейнері об’ємом 250 мл із голкою №16 і закритою стерильною системою, по 5 комплектів в упаковці з алюмінієвої фольги, по 16 упаковок з алюмінієвої фольги з інструкцією для застосування у картонній коробці (№80);по 49 мл у пластиковому контейнері об’ємом 350 мл (49 мл/350 мл) із голкою №16 і закритою стерильною системою, по 5 комплектів в упаковці з алюмінієвої фольги, по 16 упаковок з алюмінієвої фольги з інструкцією для застосування у картонній коробці (№80);по 49 мл/350 мл із голкою №16, закритою стерильною системою і одним порожнім контейнером об’ємом 300 мл, по 5 комплекти в упаковці з алюмінієвої фольги, по 12 упаковок з алюмінієвої фольги з інструкцією для застосування у картонній коробці (№60);по 49 мл/350 мл із голкою №16, закритою стерильною системою і двома порожніми контейнерами об’ємом 300 мл, по 3 комплекти в упаковці з алюмінієвої фольги, по 20 упаковок з алюмінієвої фольги з інструкцією для застосування у картонній коробці (№60);по 63 мл у пластиковому контейнері об’ємом 450 мл (63 мл/450 мл) із голкою №16 і закритою стерильною системою, по 5 комплектів в упаковці з алюмінієвої фольги, по 16 упаковок з алюмінієвої фольги з інструкцією для застосування у картонній коробці (№80);по 63 мл/450 мл із голкою №16, закритою стерильною системою і одним порожнім контейнером об’ємом 300 мл, по 5 комплекти в упаковці з алюмінієвої фольги, по 12 упаковок з алюмінієвої фольги з інструкцією для застосування у картонній коробці (№60);по 63 мл/450 мл із голкою №16, закритою стерильною системою і двома порожніми контейнерами об’ємом 300 мл, по 5 комплекти в упаковці з алюмінієвої фольги, по 12 упаковок з алюмінієвої фольги з інструкцією для застосування у картонній коробці (№60);по 63 мл/450 мл із голкою №16, закритою стерильною системою і трьома порожніми контейнерами об’ємом 300 мл, по 2 комплекти в упаковці з алюмінієвої фольги, по 20 упаковок з алюмінієвої фольги з інструкцією для застосування у картонній коробці (№40);по 70 мл у пластиковому контейнері об’ємом 500 мл (70 мл/500 мл) із голкою №16 і закритою стерильною системою, по 5 комплектів в упаковці з алюмінієвої фольги, по 16 упаковок з алюмінієвої фольги з інструкцією для застосування у картонній коробці (№80);по 70 мл/500 мл із голкою №16, закритою стерильною системою і одним порожнім контейнером об’ємом 300 мл, по 5 комплекти в упаковці з алюмінієвої фольги, по 12 упаковок з алюмінієвої фольги з інструкцією для застосування у картонній коробці (№60);по 70 мл/500 мл із голкою №16, закритою стерильною системою і двома порожніми контейнерами об’ємом 300 мл, по 3 комплекти в упаковці з алюмінієвої фольги, по 20 упаковок з алюмінієвої фольги з інструкцією для застосування у картонній коробці (№60);по 70 мл/500 мл із голкою №16, закритою стерильною системою і трьома порожніми контейнерами об’ємом 300 мл, по 2 комплекти в упаковці з алюмінієвої фольги, по 20 упаковок з алюмінієвої фольги з інструкцією для застосування у картонній коробці (№40).

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Корея (GREEN CROSS MEDICAL CORP., Korea), #145-2, Jeondae-ri, Pogok-myun, Yongin-city,449-810, Korea.

Дополнительные данные

Дозировка:
Гемоконсервант Цфда-1-Раствор-Гкм раствор по 35 мл в конт. пласт. 250 мл с иголк. №60 (5х12)
Регистрация:
№ UA/0066/01/01 от 25.02.2009. Приказ № 259 от 21.04.2009
МНН:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.