Гемолок инструкция по применению

Гемолок фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Гемолок гель, 10 мг/1 г по 15 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5906/02/01 от 15.02.2010. Приказ № 110 от 15.02.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Склад: 1 г гелю містить заліза поліакрилату (феракрилу) 10 мг;допоміжні речовини: карбопол 934, пропіленгліколь, бутилгідроксианізол, триетаноламін, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

прозорий безбарвний або світло-жовтуватого кольору гомогенний напівтвердий в'язкий гель.

Производитель:

Темис Медикаре Лтд. для "Мили Хелскере Лтд", Индия/Великобритания

Фармакотерапевтическая группа:

Гемостатические средства для местного применения.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Заліза поліакрилат (неповна сіль заліза поліакрилової кислоти) – гемостатичний засіб для зовнішнього застосування, що також має антибактеріальну протигрибкову та місцеву анестезуючу дію.Механізм дії. Заліза поліакрилат утворює нерозчинні згустки з білками плазми крові, переважно з альбумінами, які перекривають просвіт дрібних судин. Завдяки такому механізму дії заліза поліакрилат ефективний при кровотечах, навіть які супроводжуються порушеннями згортання крові (анемія, гемофілія, афібриногенемія тощо). Кровотеча з капілярів та дрібних венозних судин припиняється через 1-2 хв. після застосування гелю. Маючи гельову структуру, препарат створює фізіологічний бар’єр, що перешкоджає просочуванню крові та попереджає висихання ранової поверхні.Окрім гемостатичного ефекту, Гемолок гель володіє бактеріоцидною та бактеріостатичною дією відносно широкого спектра грампозитивних (Staphylococcus aureus, Streptococcus haemolyticus, Streptococcus pyogenes, Pneumococcus type-1, Anthropoid bacillus or spores, Bacillus diphtheria), грамнегативних (E. Coli, Bacillus dysenteriae, Salmonella typhi, Proteus vulgaris, Pseudomonas aeruginosa) бактерій та патогенних грибків (Microsporon, Candida albicans, T.Viridae), за рахунок взаємодії заліза поліакрилату з білками клітинних мембран, що призводить до порушення метаболізму та лізису клітини мікроорганізму. Гемолок гель володіє місцево анестезуючою дією за рахунок зв’язування з білками клітинних мембран нейрону.Фармакокінетика. Заліза поліакрилат – хімічно інертна сполука, тому при місцевому застосуванні не абсорбується тканинами і не потрапляє до системного кровотоку, бо має високу молекулярну масу (500000 – 800000 dalton).

Показания к применению:

Гемолок гель застосовується для зупинки кровотечі будь-якого походження з капілярів та дрібних венозних судин в тому числі при гемофілії, афібриногенемії, низькому вмісті тромбоцитів у крові, запобігає інфікуванню ран.Застосовується при: перев’язках ран, які кровоточать;постопераційних перев’язках;носових кровотечах;після підслизової резекції носової перетинки в ЛОР практиці;тампонаді абсцесу;поверхневих ранах; поверхневих опіках;глибоких подряпинах,порізах, діабетичних виразках кінцівок.

Противопоказания:

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату, кровотечі з артерій та великих вен.

Особенности применения:

Гемолок застосовують як самостійний засіб при незначних пошкодженнях шкіри та невеликих розрізах та як допоміжний засіб для зупинки кровотечі, яку здійснюють шляхом накладання лігатури або виконання інших стандартних гемостатичних процедур при просочуванні крові з капілярів та венул.Препарат призначений для місцевого застосування.Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами. При застосуванні Гемолоку не спостерігалося жодного впливу на можливість керувати автомобілем чи працювати зі складними механізмами.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Немає достатніх даних щодо застосування препарату жінкам в період вагітності та годування груддю.

Дети:

Немає достатніх даних щодо застосування препарату дітям.

Способ применения и дозы:

Для зупинки кровотечі Гемолок гель наносять на ранову поверхню тонким шаром, при сильних кровотечах поверх накладають тампон або стерильну пов’язку.При поверхневих ранах, діабетичних виразках кінцівок Гемолок гель наносять на пошкоджену поверхню тонким шаром один раз або двічі на добу зранку і ввечері. Для досягнення більш оптимального результату накладають стерильну пов’язку.При тампонаді кровотечі із порожнин та носової кровотечі гель наносять на стерильний матеріал для тампонади. При опіках, гель наносять на опікову поверхню на шкірі під стерильну пов’язку.Матеріал для тампонади або пов’язки видаляється без болю, бо Гемолок гель має гігроскопічні властивості , що запобігає прилипанню та присиханню марлі до країв рани. Пов’язку видаляють після зупинки кровотечі (через 1-2 хв.) або по мірі забруднення (на післяопераційних ранах). Кількість гелю, що наносять та курс лікування визначається індивідуально в залежності від розміру ранової поверхні. Гель наносять тонким шаром, покриваючи всю поверхню. Курс лікування може тривати до зникнення симптомів але не більше 14 діб.

Передозировка:

Випадки передозування не відмічалися.

Побочные действия:

При індивідуальній підвищеній чутливості до препарату можливий розвиток місцевих алергічних реакцій - шкірний висип, свербіж, печіння.

Лекарственное взаимодействие:

Не можна застосовувати місцево разом з амінокапроновою кислотою у зв’язку з їх несумісністю. Тому що амінокапронова кислота перешкоджає утворенню плівки феракрил - альбумін. Також амінокапронова кислота зменшує pH феракрилу, що може призвести до хімічних опіків.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 0С у недоступному для дітей місці в щільно закритій туб. 

Форма выпуска / упаковка:

По 1 тубі у картонній упаковці по 15 г у тубі.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

ЗаявникМілі Хелскере Лімітед, Великобританія.Хай ПойнтТомас СтрітТонтонСомерсет ТА2 6НВ
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Гемолок
Производитель:Темис Медикаре Лтд. для "Мили Хелскере Лтд", Индия/Великобритания
Форма выпуска: По 1 тубі у картонній упаковці по 15 г у тубі.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5906/02/01 от 15.02.2010. Приказ № 110 от 15.02.2010
МНН:Mono
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

Склад: 1 г гелю містить заліза поліакрилату (феракрилу) 10 мг;допоміжні речовини: карбопол 934, пропіленгліколь, бутилгідроксианізол, триетаноламін, вода очищена.

Фармакологическая группа:Гемостатические средства для местного применения.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Это природное средство может снизить уровень артериального давления до 12 мм рт. ст.
Согласно исследованию, которое было опубликовано в...
Ежедневный прием душа вреден для здоровья: врач
Эксперт по гигиене в Лондонской школе гигиены и тр...
Реклама