Гепатоимун инструкция по применению

Гепатоимун фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Гепатоимун жидкость по 1 мл в амп. №3
Производитель:
Регистрация:
№ 420/11-300200000 от 21.02.2011. Приказ № 89 от 21.02.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 20.10.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Производитель:

Биофарма, ЧАО, г.Киев, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Иммунобиологические препараты.

Показания к применению:

Препарат застосовують з метою екстреної профілактики гепатиту В:у новонароджених від матерів-носіїв HBsAg, або хворих гострим гепатитом' В у період розродження:у осіб, не вакцинованих або, що знаходяться на стадії вакцинації проти гепатиту В, у випадку їх контакту з інфікованим матеріалом (кров, плазма, сироватка, медичний інструментарій), у випадку потрапляння інфікованого матеріалу на слизову оболонку (в рот, очі, ін.);у осіб, не вакцинованих проти гепатиту В або вакцинованих проти гепатиту В, але, що мають титр HBs-антитіл менше захисного (10 МО/л) і відносяться до груп високого ризику інфікування (при перебуванні в осередку інфекції, лікуванні гемодіалізом, отриманні частих трансфузій крові або її препаратів, трансплантації органів: працівникам, що професійно мають контакт з кров'ю; реципієнтам донорської крові; членам родин, у яких є хворі на гепатит В; пацієнтам, які підлягають плановому оперативному втручанню, ін.). 

Противопоказания:

Введення імуноглобуліну протипоказане особам, що мають в анамнезі важкі алергійні реакції на. введення білкових, препаратів крові людини.

Особенности применения:

Забороняється вводити препарат, внутрішньовенно! Препарат застосовують тільки по призначенню лікаря. Після закінчення терміну придатності використання препарату неприпустимо. При наявності в анамнезі клінічно виражених алергічних реакцій в день введення імуноглобуліну і в наступні 3 діб пацієнтам рекомендують антигістамінні препарати.Особам, що страждають імунопатологічними системними захворюваннями (хвороби крові, сполучної тканини, нефрит, ін.), імуноглобулін слід вводити, на фоні відповідної терапії. Особам - носіям поверхневого антигену гепатиту В, препарат не вводять, оскільки в них захисна дія препарату не проявляється.Щеплення проти кору; епідеміологічного паротиту, краснухи та вітряної віспи рекомендується проводити через три місяця, але не раніше, чим через 2 місяця після введення імуноглобуліну.Застосування в період вагітності і годування груддю. Препарат застосовують при необхідності (див, розділ Показання для застосування) тільки по призначенню лікаря і при обов'язковому його контролі.Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Застосування препарату можливе із одночасним застосуванням інших специфічних лікарських засобів.Несумісність, При введенні недопустимо змішування препарату з іншими лікарськими засобами.Передозування, Не вивчалось.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не досліджувався.Умови зберігання, У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8ºС, Зберігати в недоступному для дітей місці.

Способ применения и дозы:

Препарат вводять внутрішньом'язово (у верхній зовнішній квадрант сідничного м'язу або у зовнішню поверхню стегна).Ін'єкцію роблять як можна раніше після контакту (протягом 24-48 годив, новонародженим –у перші 12 годин після народження).Препарат вводять у кількості 1 дози (100 МО) – новонародженим при одночасному введенні в іншу ділянку тіла вакцини проти гепатиту В. В подальшому діти підлягають вакцинації у віці 1, 2 та 12 міс.Дітям до 10 років імуноглобулін вводять також у кількості 100 МО. Дітям старше 10 років і дорослим – в кількості 6-8 МО на кг маси тіла. Одночасно з введенням імуноглобуліну слід назначити курс вакцинації проти гепатиту В по скороченій схемі – 3 аплікації вакцини з інтервалом 1 місяць. Через 12 місяців після початку імунізації вводиться 4-та додаткова доза вакцини. Перша доза вакцини вводиться одночасно з імуноглобуліном, але в іншу ділянку тіла! При необхідності використання великого об'єму препарата (більше 5 мл), його введення слід зробити в різні ділянки тіла.Побічна дія. Реакції на введення імуноглобуліну, як правило, відсутні. У рідких випадках може спостерігатись місцева, реакція, у вигляді гіперемії, а також підвищення температури тіла до 37,5 °С протягом першої доби:. В окремих пацієнтів (з підвищеною реактивністю) можуть спостерігатись алергічні реакції різного типу, а у винятково рідких випадках - анафілактичний шок. Тому пацієнти, що одержали препарат, повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна непатентована назва: Hepatitis В immunoglobulin;основні властивості: препарат є білковою фракцією, що виділена з сироватки або плазми крові донорів, імунізованих проти гепатиту В, очищеної і концентрованої методом фракціонування етиловим, спиртом, яка пройшла стадію вірусної інактивації сольвент- детергентным методом. Вміст білку в 1,0 мл препарату від 0,090 г до 0,11 г. Прозора або ледь опалес-ціююча, безбарвна або жовтувата рідина. У процесі зберігання можлива поява незначного осаду, що зникає при струшуванні. Препарат не містить консерванту та антибіотиків, у ньому відсутні антитіла до ВІЛ-1, ВІЛ-2, до вірусу гепатиту С і поверхневий антиген вірусу гепатиту В.Якісний та кількісний склад:діюча речовина – антитіла (переважно IgG), специфічні до HBsAg; в 1 мл препарату не менше 50 МО;допоміжні речовини – гліцин (глікокол, кислота амінооцтова), натрію хлорид. Форма випуску. Рідина.Код АТС. J06B В04. Специфічні імуноглобуліни. Імуноглобулін проти вірусу гепатиту В.Імунологічні та біологічні властивості. Препарат є імуноглобуліном направленої дії. Містить у високих концентраціях антитіла до HBsAg. Блокує рецептори вірусу гепатиту В і тим самим знижує ризик розвитку інфекції.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua
Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Гепатоимун
Производитель:Биофарма, ЧАО, г.Киев, Украина
Регистрационное удостоверение:№ 420/11-300200000 от 21.02.2011. Приказ № 89 от 21.02.2011
МНН:Pantoprazole(Пантопразол)
Условия отпуска:Без рецепта.
Фармакологическая группа:Иммунобиологические препараты.
Код АТХ:J06BB04 - Иммуноглобулин человека против гепатита В
Реклама
В Европе наблюдается рост инфекций, передающихся половым путем
Согласно новым данным за 2022 год, опубликованным ...
COVID-19 вдвое повышает риск развития сердечного приступа: исследования
Исследования показывают, что риск развития сердечн...
Реклама
Вылечить гайморит за 3 дня
Как лечить гайморит в домашних условиях — препарат...
Аллергический синусит
Причины развития аллергического синусита — кто в г...
Реклама
Кому необходимо отказаться от гречневой каши
Гречневая крупа является очень полезным питательны...
Заболевания полости рта могут ухудшить течение ревматоидного артрита: исследование
Ревматоидный артрит (РА) — это хроническое воспали...
Реклама