Гербион Сироп Первоцвета инструкция по применению

Гербион Сироп Первоцвета фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Гербион Сироп Первоцвета сироп по 150 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9748/01/01 от 20.08.2015. Приказ № 537 от 20.08.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: екстракт рідкий кореня первоцвіту, екстракт рідкий трави чебрецю;5 мл сиропу (1 мірна ложка) містять екстракт рідкий кореня первоцвіту (Radix Primulae veris, Radix Primulae elatior) (1:2-4,6) (екстрагент – вода) ─ 1,03 г; екстракт рідкий трави чебрецю (Herba Thymi vulgaris, Herba Thymi zygis) (1:3,3) (екстрагент – вода) ─ 2,06 г допоміжні речовини: левоментол, сахароза, метилпарагідроксибензоат (Е 218).

Производитель:

КРКА, д.д., Ново место, Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.

Показания к применению:

Як відхаркувальний засіб при запаленні дихальних шляхів, що супроводжується утрудненим відходженням мокротиння; при гострих респіраторних захворюваннях, що супроводжуються спастичним кашлем; при подразнюючому кашлі при фарингіті, трахеїті.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до активних речовин чи до будь-якого неактивного компонента, що входить до складу цього препарату; підвищена чутливість до інших рослин роду первоцвіту (Primula); підвищена чутливість до інших рослин родини Губоцвітих (Lamiaceae), також чутливість до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція). Гастрит, виразкова хвороба шлунка. Гострий обструктивний ларингіт у дітей в анамнезі; бронхіальна астма.

Особенности применения:

Гербіон® сироп первоцвіту містить сахарозу, тому не може бути рекомендований хворим на цукровий діабет.Якщо під час лікування препаратом погіршується стан хворого та/або з’являються задишка, підвищення температури тіла, гнійне мокротиння, слід звернутися за консультацією до лікаря. Якщо симптоми не зникають після 1 тижня застосування сиропу, слід проконсультуватися з лікарем щодо подальшої терапії.Особлива інформація про деякі допоміжні речовиниГербіон® сироп первоцвіту містить сахарозу. Тому пацієнтам з рідкісними спадковими захворюваннями фруктозної непереносимості, синдрому порушення всмоктування глюкози-галактози або дефіциту сахарази-ізомальтази не слід приймати цей препарат.Застосування у період вагітності або годування груддю.Через відсутність достатньої кількості достовірних даних щодо застосування препарату у період вагітності або годування груддю застосовування лікарського засобу у цей період не рекомендується.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Дані щодо впливу препарату на здатність керувати автотранспортом і працювати з іншими механізмами відсутні.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям віком від 16 років призначають по 2 мірні ложки сиропу 3-4 рази на добу. Дітям віком від 10 до 16 років призначають 1-2 мірні ложки сиропу 3 рази на добу. Дітям віком від 4 до 10 років призначають 1 мірну ложку сиропу 3 рази на добу. Пацієнтам не слід вживати їжу або напої одразу ж після прийому препарату, оскільки це може прискорити виведення препарату зі слизової оболонки ротової порожнини та горла. У період застосування сиропу рекомендується пити велику кількість чаю або іншого теплого напою.Перед застосуванням флакон слід добре збовтати.ДітиСироп застосовувати дітям віком від 4 років.

Передозировка:

Не було повідомлень про жоден випадок передозування.Передозування може викликати шлунково-кишкові розлади, блювання чи діарею. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

Побічні ефекти, що можуть виникнути під час застосування Гербіону® сиропу первоцвіту, класифіковані у такі групи згідно з їх частотою:дуже часто (> 1/10),часто (> 1/100, < 1/10),нечасто (> 1/1 000, <1/100),рідко (> 1/10 000, < 1/1 000),дуже рідко (<1/ 10 000),невідомо (частоту неможливо підрахувати з наявних даних).Порушення з боку імунної системи.Невідомо: алергічні реакції, реакції гіперчутливості (включаючи анафілактичний шок та ангіоневротичний набряк). При появі тяжких побічних ефектів лікування слід припинити.Метилпарагідроксибензоат (E 218) може викликати алергічні реакції (можливо, із запізненням).Порушення з боку травного тракту.Дуже рідко: шлунково-кишкові розлади (включаючи нудоту, блювання, діарею). Якщо симптоми хвороби не покращуються протягом періоду застосування чи якщо спостерігаються побічні ефекти, не зазначені у цьому переліку, слід припинити застосування препарату та звернутися за консультацією до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Невідома. У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.

Срок годности:

3 роки.Після відкриття флакона сироп слід застосувати протягом 3 місяців.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 °C. Не охолоджувати та не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 150 мл сиропу у флаконі разом із пластиковою мірною ложкою у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Гербион Сироп Первоцвета
Производитель:КРКА, д.д., Ново место, Словения
Форма выпуска:По 150 мл сиропу у флаконі разом із пластиковою мірною ложкою у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/9748/01/01 от 20.08.2015. Приказ № 537 от 20.08.2015
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: екстракт рідкий кореня первоцвіту, екстракт рідкий трави чебрецю;5 мл сиропу (1 мірна ложка) містять екстракт рідкий кореня первоцвіту (Radix Primulae veris, Radix Primulae elatior) (1:2-4,6) (екстрагент – вода) ─ 1,03 г; екстракт рідкий трави чебрецю (Herba Thymi vulgaris, Herba Thymi zygis) (1:3,3) (екстрагент – вода) ─ 2,06 г допоміжні речовини: левоментол, сахароза, метилпарагідроксибензоат (Е 218).

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученые раскрыли секрет долголетия японских мудрецов
Философия икигай, которая пришла из Японии, подчер...
Реклама