Гербион Успокаивающие (Combined drugs) инструкция по применению

Гербион Успокаивающие фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Гербион Успокаивающие капли д/перор. прим. по 30 мл во флак.-кап.
Фарм. группа:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

Непосредственное производство: КРКА, д.д., Ново место, Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Седативные средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

1 мл (30 крапель) містить водно-спиртовий екстракт (1 : 4,3), виготовлений на основі лікарських рослин:Valerianae radix (коріння валеріани лікарської) - 0,15 г;Lupuli strobuli (шишок хмелю звичайного) - 0,06 г;Menthae piperitae folium (листя м'яти перцевої) - 0,01 г;Melissae folium (листя меліси лікарської) - 0,01 г.допоміжні речовини: 96 % етиловий спирт, вода очищена.

Лекарственная форма:

капли

Основные физико-химические свойства:

темно-коричневий розчин з запахом алкоголю та суміші трав’яних екстрактів. У розчині можливе невелике помутніння та випадіння осаду;

Производитель:

КРКА, д.д., Ново место, Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Седативные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат “Гербіон® заспокійливі краплі” містить лікарські рослини, що мають м'яку седативну дію. Корінь валеріани містить ефірну олію з моно- та сесквітерпенами (валеріанова кислота), які чинять седативну дію на центральну та вегетативну нервову систему. Препарати, що містять коріння валеріани, діють заспокійливо при підвищеній збудливості, тривозі, станах, викликаних психологічним стресом, який проявляється у вигляді почуття напруги, хвилюванні, дратівливості, відсутності концентрації і безсонні. Шишки хмелю містять ефірну олію, яка підсилює седативну дію валеріани. Седативний ефект хмелю обумовлений помірною снотворною дією 2-метил-3-бутан-2-олу. Ефірні олії м'яти перцевої та меліси також мають м'яку седативну дію, поліпшують запах та смак крапель.Фармакокінетика. Метаболічний розпад і виведення валеротріатів та інших активних речовин валеріани з організму людини ще не зовсім з'ясований. Як було показано за допомогою активних речовин з радіоактивною міткою, валеротріати незначно всмоктуються з шлунково-кишкового тракту.Ефірні олії за рахунок своєї ліпофільної природи добре всмоктуються з шлунково-кишкового тракту. В організмі вони в основному зв'язуються з глюкуроновою кислотою і виводяться нирками, у меншому ступені – через шлунково-кишковий тракт, легені та шкіру.

Показания к применению:

Підвищена збудливість. Дратівливість. Безсоння та порушення процесу засинання. Тривога та психоемоційне напруження.

Противопоказания:

Препарат не варто приймати, якщо раніше спостерігалася підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з інгредієнтів.Гербіон® заспокійливі краплі містить 76 % об. етанолу, тому їх не рекомендується давати хворим на алкоголізм. Вагітним жінкам та матерям, що годують, препарат не призначають. Препарат не призначають дітям та підліткам, оскільки він містить алкоголь.

Особенности применения:

Препарат містить 76 % об. етанолу, у зв’язку з цим його не слід давати людям, що повинні утримуватись від алкоголю, при захворюванні печінки, епілепсії, а також людям з порушенням функції або захворюванням головного мозку.В кожній дозі (30 крапель) міститься 0,66 г алкоголю, тому передозування може вплинути на здатність керувати автомобілем або працювати з механізмами.

Способ применения и дозы:

У разі підвищеної збудливості, дратівливості, стану тривоги та напруги слід приймати 20 - 30 крапель тричі на день. Нанести краплі на цукор або розвести в ложці води. При безсонні розвести 30 крапель у ложці води та приймати за півгодини перед сном.Краплі слід приймати протягом 1 місяця, потім можна приймати за необхідності.

Передозировка:

Великі дози препарату можуть викликати ознаки сп'яніння.

Побочные действия:

При прийомі рекомендованих доз побічної дії не спостерігається. Іноді може спостерігатись підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з інгредієнтів препарату.

Лекарственное взаимодействие:

Оскільки до складу крапель входить етиловий спирт, препарат може змінювати або посилювати дію інших ліків.

Срок годности:

Зберігати при температурі не вище 25°С в недоступному для дітей місті.Термін придатності – 3 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Форма выпуска / упаковка:

Скляний флакон з крапельницею 30 мл в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

Форма випуску

Краплі для перорального застосування.

Адреса

Ново место, Словенія.

Дополнительные данные

Дозировка:
Гербион Успокаивающие капли д/перор. прим. по 30 мл во флак.-кап.
Регистрация:
№ UA/3813/01/01 от 09.11.2005. Приказ № 589 от 09.11.2005
МНН:
Фарм. группа:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Врач эндокринолог
Кандидат медицинских наук

Луганский государственный медицинский университет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.