Герпимун 6 инструкция по применению

Герпимун 6 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Герпимун 6 жидкость по 1,5 мл (1 доза) в амп. №10
Производитель:
Регистрация:
№ 545/11-300200000 от 24.09.2014. Приказ № 89 от 21.02.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 доза препарату (1,5 мл) містить:діюча речовина: антитіла специфічні до вірусу герпесу 6 типу не менше 1:1200; допоміжні речовини: гліцин (глікокол, кислота амїіюоцтова), натрію хлорид.

Производитель:

Биофарма, ЧАО, г.Киев, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Специфические иммуноглобулины.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Відсутність ризику застосування даного препарату під час вагітності не досліджувалася, тому в період вагітності і лактації його слід використовувати з обережністю, хоча тривалий досвід застосування імуноглобулінів не дозволяє очікувати ніякого шкідливого впливу на перебіг вагітності, а також на плід та новонародженого.Взаємодія з іншими лікарськими засобами. У комплексній терапії сумісний з іншими групами протигерпетичних препаратів. Несумісність. Несумісний при введенні, в одному щириці з іншими лікарськими засобами.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не досліджувалась.

Передозировка:

Не досліджувалось.

Побочные действия:

Реакції на введення, як правило, відсутні. У окремих випадках може розвинутися, місцева реакція у вигляді гіперемії, а також підвищення температури до 37.5 °С протягом першої доби. У окремих осіб, із зміненою реактивністю, препарат може викликати алергічні реакції різного типу. У зв'язку з цим особи, що отримали препарат, повинні знаходитися під медичним спостереженням протягом 30 хвилин.Протипоказання. Введення імуноглобуліну протипоказане особам: що мають в анамнезі важкі, алергічні реакції на білкові препарати крові людини.Особливості застосування. Забороняється вводити препарат внутрішньовенно!Особам:, що страждають на імунопатологічні системні захворювання (хвороби крові, сполучної тканини, нефрит та ін.), імуноглобулін слід вводити на фоні відповідної терапії.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

У сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 2 до 8 °С.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаОсновні властивостіпрепарат є імунологічно активною білковою фракцією, яка виділена із сироватки або плазми крові людини, очищеної та концентрованої методом фракціонування, етиловим спиртом, яка пройшла стадію вірусної інактивації сольвент-детергентным методом. Прозора або з незначною опалесценцією, безбарвна або жовтувата рідина. При зберіганні можлива поява незначного осаду, який зникає при струшуванні. Препарат не містить консерванту та антибіотиків, в ньому відсутні поверхневий антиген вірусу гепатиту В, антитіла до ВІЛ-1 ВІЛ-2, до вірусу гепатиту С.Форма випускуРідина.Код АТС. J06В В. Специфічні імуноглобуліни.Імунологічні та біологічні властивостіАктивним компонентом препарату є антитіла (імуноглобулін G), активні по відношенню до вірусу герпесу 6 типу - одного з лімфопроліферативних представників сімейства Неrреsvіridае. Специфічна дія препарату обумовлена віруснейтралізуючою активністю антитіл, імуноглобулін G підвищує неспецифічну резистентність організму.Показання для застосування. Препарат застосовують для лікування хворих на герпетичну інфекцію з ураженням, нервової системи, що спричинене вірусом герпесу 6 типу (раптова екзантема новонароджених, гостра лихоманка, лихоманкові судоми, синдром, хронічної втома)Спосіб застосування та дози. Вводять внутрішньом'язово.Схема лікування передбачає 5-кратне введення препарату в кількості 3 мл. (2 ампули по 1,5 мл), з дводобовим інтервалом, протягом 9 днів (1-й, 3-й, 5-й, 7-й і 9-й дні).
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Герпимун 6
Производитель:Биофарма, ЧАО, г.Киев, Украина
Регистрационное удостоверение:№ 545/11-300200000 от 24.09.2014. Приказ № 89 от 21.02.2011
МНН:Immunoglobulins, normal human, for extravascular a
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 доза препарату (1,5 мл) містить:діюча речовина: антитіла специфічні до вірусу герпесу 6 типу не менше 1:1200; допоміжні речовини: гліцин (глікокол, кислота амїіюоцтова), натрію хлорид.

Фармакологическая группа:Специфические иммуноглобулины.
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Почему бананы следует включать в свой ежедневный рацион
Бананы не только вкусны, но и полезны. Они богаты ...
Вино может предотвратить развитие е инсульта: врач
По данным Всемирной организации по борьбе с инсуль...
Реклама