Информация об использовании рецептурных препаратов

Гидрокортизоновая (Hydrocortisone) инструкция по применению

Гидрокортизоновая фото, инструкция
Дозировка:
Гидрокортизоновая мазь д/наруж. прим. 1 % по 10 г в тубах

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

мазь

Производитель:

Непосредственное производство: ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье", Украина, 61013, Харьковская обл., Город Харьков, улица Шевченко, дом 22

Фармакотерапевтическая группа:

Гормоны коры надпочечников.

Категория отпуска:

По рецепту.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

10 г мазі містять гідрокортизону ацетату 0,1 г;допоміжні речовини: ланолін безводний, пентол, вазелін, кислота стеаринова, метилпарагідроксибензоат (Е-218), пропілпарагідроксибензоат (Е-216), вода очищена.

Лекарственная форма:

мазь

Основные физико-химические свойства:

мазь білого з жовтуватим відтінком або світло-жовтого кольору;

Производитель:

ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"

Местонахождение производителя:

Украина, 61013, Харьковская обл., Город Харьков, улица Шевченко, дом 22

Фармакотерапевтическая группа:

Гормоны коры надпочечников.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Мазь чинить протизапальну, антиалергічну та протисвербіжну дію, зумовлену дією гідрокортизону ацетату, який входить до її складу. Фармакокінетика. Після нанесення препарату на шкіру гідрокортизон накопичується в епідермісі, в основному в зернистому шарі. Незначна частина гідрокортизону метаболізується в епідермісі, більша – абсорбується через шкірні покриви в системний кровотік і метаболізується, головним чином у печінці. Метаболіти і незначна частина незміненого гідрокортизону виділяються із сечею або з жовчю.

Показания к применению:

Запальні та алергічні захворювання шкіри немікробного походження: екзема, себорея, псоріаз, алергічні дерматити, нейродерміти.

Противопоказания:

Інфекційні захворювання шкіри: туберкульоз, мікози, піодермія, виразкові ураження шкіри; вагітність, період годування груддю, дитячий вік до 1 року. Підвищена чутливість до гідрокортизону та інших компонентів препарату.Препарат не застосовують для лікування очних захворювань; слід уникати його потрапляння в очі.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Тривале застосування мазі повинно бути обмежене при артеріальній гіпертензії, виразці шлунка та 12-палої кишки, цукровому діабеті, хворобі Іценко-Кушинга, нирковій недостатності, виразковому коліті, психічних захворюваннях, пероральному прийомі нестероїдних протизапальних засобів.При застосуванні мазі для лікування дітей від 1 року та старше необхідно обмежувати загальну тривалість лікування і виключати заходи, які ведуть до підсилення резорбції та засвоювання стероїду (зігріваючі, фіксуючі й оклюзійні пов’язки),

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Мазь наносять тонким шаром на уражені ділянки шкіри 1–3 рази на день. Тривалість курсу лікування залежить від характеру захворювання та ефективності терапії. Вона становить, як правило, 6–14 днів. За показаннями лікування може бути продовжено. На обмежених ділянках для підсилення ефекту можуть бути використані оклюзійні пов’язки.

Передозировка:

При тривалому використанні мазі, особливо на великих ділянках ураження, можливий розвиток гіперкортицизму як прояв резорбтивної дії гідрокортизону ацетату.

Побочные действия:

Гіперемія, набряк, свербіж у межах ділянки ураження. При тривалому лікуванні можливий також розвиток вторинних інфекційних уражень шкіри, атрофічних змін, гіпертрихозу.

Лекарственное взаимодействие:

Не досліджена.

Срок годности:

В недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від 8 ºС до 15 ºС. Термін придатності 2 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

по 10 г у тубі алюмінієвій.

Категория отпуска:

По рецепту.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: гідрокортизон; прегнен-4-тріол-11b, 17а, 21-діону-3,20,21-ацетат;

Форма випуску

Мазь для зовнішнього застосування.

Адреса

Україна, 61010, м. Харків, вул. Георгіївська, 10.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Врач эндокринолог
Кандидат медицинских наук

Луганский государственный медицинский университет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.